Úvod » Archiv

60 let kopané v Rymicích

publikováno 05.07.2015

TJ Sokol Rymice oslavila 60 let od vzniku oddílu kopané v naší obci. Chceme současné generaci i dříve narozeným v krátkosti ukázat fotbalové dění, úspěchy i nezdary, jak je sportovní život přinášel. Vzpomenout na naše předchůdce, kteří s ohromnou obětavostí a láskou k fotbalu pracovali ve prospěch tohoto sportu. Během těchto let prošly oddílem stovky hráčů a funkcionářů. Byla zde družstva dospělých, dorostu, žáků i přípravky, která soutěžila na pravidelných mistrovských soutěžích a sehrála velké množství utkání turnajových a přátelských. Tímto bychom chtěli poprosit širokou veřejnost z řad bývalých i současných hráčů, funkcionářů, fanoušků z Rymic, ale i z blízkého či vzdáleného okolí o zapůjčení materiálů k vypracování webového archivu TJ Sokola Rymice.

• staré výstřižky z novin, zápisy o utkání a registrační průkazy apod.
  • soukromé kroniky hráčů
  • klasické papírové fotografie nebo negativy k digitálnímu zpracování
  • později i VHS videa
  • digitální fotografie a videa, která můžete zaslat na sokol.rymice@gmail.com (stačí odkaz ke stažení souboru) nebo zapůjčit na flashce, DVD, CD