Úvod » SEZONA 1963-1964 » ŽÁCI

Žáci - utkání okresní soutěže skupiny D

publikováno 11.07.1963 (aktualizováno 26.01.2019)

 

01. kolo 00. 00. 1963

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             

02. kolo 00. 00. 1963

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             

03. kolo 00. 00. 1963

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             

04. kolo 00. 00. 1963

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             

05. kolo 00. 00. 1963

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             

06. kolo 00. 00. 1964

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             

07. kolo 00. 00. 1964

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             

08. kolo 00. 00. 1964

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             

09. kolo 00. 00. 1964

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             

10. kolo 00. 00. 1964

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             

 

 

TABULKA ODEHRANÝCH KOL

SKUPINA     A

1. Spartak Hulín 9 - 0 - 1 44 : 5 16
2. Slavia Kroměříž A        7 - 1 - 2   32 : 16 15
3. Fatra Chropyně 6 - 0 - 4   34 : 16 12
4. Sokol Kvasice A 4 - 0 - 6   20 : 29 8
5. Sokol Břest 3 - 1 - 6   17 : 34 7
6. Sokol Záříčí   0 - 0 - 10     5 : 52 0

SKUPINA     B

1. Sokol Zdounky 8 - 0 - 2 38 : 6 17
2. Sokol Lubná 7 - 1 - 2   31 : 10 15
3. Sokol Kvasice B 6 - 2 - 2   25 : 18 14
4. Sokol Rataje 4 - 0 - 6   27 : 29 8
5. Slavia Kroměříž B          2 - 0 - 8     11 : 47 4
6. Sokol Kostelany 1 - 0 - 9     9 : 31 2

SKUPINA     C

1. Sokol Dřínov   6 - 4 - 0   47 : 6 16
2. Slavoj Morkovice 6 - 2 - 2   32 : 10 14
3. Sokol Zlobice 4 - 1 - 5   23 : 23 9
4. Rozkvět Počenice 4 - 1 - 5   16 : 16 9
5. Spartak Zborovice        2 - 2 - 6   16 : 43 6
6. Sokol Prasklice 2 - 2 - 6   10 : 46 6

SKUPINA     D

1. Sokol Rymice 5 - 3 - 0 23 : 4  13 
2. Tatran Holešov 4 - 2 - 2 42 : 9 10
3. Sokol Prusinovice 4 - 1 - 3   14 : 20 9
 4.  Sokol Kostelec u Holešova             3 - 0 - 5             9 : 30    6
5. Sokol Roštění 0 - 0 - 8     5 : 36 0

SKUPINA     E

 1.  Tatran Bystřice pod Hostýnem A            6 - 0 - 0             43 : 0        12  
2. Sokol Vítonice 3 - 0 - 3   24 : 16 6
3. Sokol Chvalčov 2 - 1 - 3   10 : 23 5
4. Tatran Bystřice pod Hostýnem B 0 - 1 - 5     3 : 41 1

OKRSEK     SEVER

1. Sokol Rusava 7 - 1 - 0 30 : 5 15
2. Tatran Všechovice       5 - 1 - 2    40 : 10 11
3. Sokol Loukov 3 - 0 - 5   15 : 24 6
4. Sokol Slavkov 2 - 0 - 6   12 : 30 4
5. Z. Osíčko 0 - 0 - 8     3 : 43 0

OKRSEK     JIH

1. Slavoj Všetuly 7 - 1 - 2 24 : 11 15
2. Sokol Míškovice 5 - 1 - 4 19 : 15 12
3. Sokol Lechotice 4 - 2 - 4 17 : 23 10
4. Sokol Lutopecny 3 - 1 - 6 16 : 24 7
5. Sokol Zahnašovice 3 - 1 - 6 14 : 26 7
6. Sokol Ludslavice 3 - 0 - 7 27 : 30 6

 

V turnajích vítězů okrsků A, B, C zvítězil Spartak Hulín, z okrsků D, E, jih a sever Tatran Bystřice pod Hostýnem.

Vítězem žákovských soutěží je Spartak Hulín, který zvítězil nad Tatranem Bystřice pod Hostýnem v Hulíně 1:0 a v Bystřici pod Hostýnem 1:1.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 71005
Dnes: 1
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 11 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz