Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Naše týmy » MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáci - ligová utkání okresního přeboru

publikováno 16.07.2021 (aktualizováno 26.09.2021)

 

01. kolo 29. 08. 2021

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A01 Zborovice/Zdounky Kroměříž C 29.08.  10:00 NE   6 : 2
F1A01 Chvalčov Záhlinice 30.08.  17:00 PO   7 : 0
F1A01 Koryčany Bezměrov B 30.08.  17:00 NE   7 : 0
F1A01 Rymice/Kostelec u Hol. Skaštice 29.08.  10:30 NE U Olší 0 : 4
F1A01 Spartak Hulín Prusinovice 29.08.  11:30 NE   11 : 2

Branky: -----

Rozhodčí: Rogožan Milan

Fotogalerie: zde

02. kolo 05. 09. 2021

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A02 Záhlinice Rymice/Kostelec u Hol. 04.09.  10:00 SO   3 : 1
F1A02 Kroměříž C Chvalčov 04.09.  14:00 SO   1 : 2
F1A02 Spartak Hulín Zborovice/Zdounky 04.09.  11:30 SO   0 : 13
F1A02 Morkovice B Koryčany 05.09.  10:00 NE   4 : 2
F1A02 Prusinovice Bezměrov B 04.09.  12:00 SO   6 : 2

Branky: Nesvadba David

Rozhodčí: Pitron Martin

Fotogalerie: zde

03. kolo 12. 09. 2021

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A03 Zborovice/Zdounky Prusinovice 12.09.  10:00 NE   13 : 0
F1A03 Chvalčov Spartak Hulín 12.09.  10:00 NE   3 : 0
F1A03 Koryčany Skaštice 11.09.  09:30 SO   8 : 2
F1A03 Bezměrov B Morkovice B 12.09.  10:00 NE   2 : 1
F1A03 Rymice/Kostelec u Hol. Kroměříž C 12.09.  11:00 NE U Olší 0 : 14

Branky: -----

Rozhodčí: Rogožan Milan

Fotogalerie: zde

04. kolo 19. 09. 2021

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A04 Skaštice Bezměrov B 16.09.  17:00 ČT   3 : 4 p.
F1A04 Záhlinice Koryčany 18.09.  10:00 SO   1 : 6
F1A04 Zborovice/Zdounky Chvalčov 18.09.  10:00 SO   2 : 1
F1A04 Prusinovice Morkovice B 18.09.  16:00 SO   2 : 5
F1A04 Spartak Hulín Rymice/Kostelec u Hol. 30.09.  16:30 ČT . .

Branky: .

Rozhodčí: .

Fotogalerie: zde

05. kolo 26. 09. 2021

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A05 Chvalčov Prusinovice 26.09.  10:00 NE    
F1A05 Bezměrov B Záhlinice 07.10.  16:30 ČT    
F1A05 Koryčany Kroměříž C 25.09.  15:00 SO   0 : 15
F1A05 Morkovice B Skaštice 07.10.  17:00 ČT    
F1A05 Rymice/Kostelec u Hol. Zborovice/Zdounky 16.10.  10:00 NE U Olší .

Branky: .

Fotogalerie: zde

11. kolo 28. 09. 2021

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A11 Kroměříž C Spartak Hulín 29.09.  17:00 ST    
F1A11 Morkovice B Rymice/Kostelec u Hol. 28.09.  10:00 ÚT   .
F1A11 Koryčany Prusinovice 28.09.  14:00 ÚT    
F1A11 Skaštice Chvalčov 28.09.  10:00 ÚT    
F1A11 Záhlinice Zborovice/Zdounky 28.09.  10:00 ÚT    

Branky: .

Fotogalerie: zde

06. kolo 03. 10. 2021

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A06 Záhlinice Morkovice B 02.10.  10:00 SO    
F1A06 Chvalčov Rymice/Kostelec u Hol. 03.10.  10:00 NE   .
F1A06 Prusinovice Skaštice 03.10.  10:00 NE    
F1A06 Kroměříž C Bezměrov B 02.10.  15:00 SO    
F1A06 Spartak Hulín Koryčany 03.10.  11:30 NE    

Branky: .

Fotogalerie: zde

07. kolo 10. 10. 2021

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A07 Skaštice Záhlinice 09.10.  09:00 SO    
F1A07 Morkovice B Kroměříž C 09.10.  10:00 SO    
F1A07 Koryčany Zborovice/Zdounky 09.10.  10:00 SO    
F1A07 Bezměrov B Spartak Hulín 10.10.  10:00 NE    
F1A07 Rymice/Kostelec u Hol. Prusinovice 10.10.  11:00 NE U Olší .

Branky: .

Fotogalerie: zde

08. kolo 17. 10. 2021 - volno!!!

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A08 Zborovice/Zdounky Bezměrov B 09.09.  18:00 ČT   14 : 1
F1A08 Chvalčov Koryčany 17.10.  10:00 NE    
F1A08 Prusinovice Záhlinice 16.10.  10:00 SO    
F1A08 Kroměříž C Skaštice 17.10.  09:00 NE    
F1A08 Spartak Hulín Morkovice B 17.10.  11:30 NE    

09. kolo 24. 10. 2021

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A09 Skaštice Spartak Hulín 23.10.  09:30 SO    
F1A09 Záhlinice Kroměříž C 23.10.  10:00 SO    
F1A09 Morkovice B Zborovice/Zdounky 23.10.  10:00 SO    
F1A09 Bezměrov B Chvalčov 24.10.  10:00 NE    
F1A09 Koryčany Rymice/Kostelec u Hol. 23.10.  11:30 SO   .

Branky: .

Fotogalerie: zde

10. kolo 31. 10. 2021

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A10 Zborovice/Zdounky Skaštice 30.10.  10:00 SO    
F1A10 Chvalčov Morkovice B 31.10.  10:00 NE    
F1A10 Prusinovice Kroměříž C 28.10.  13:00 ČT    
F1A10 Rymice/Kostelec u Hol. Bezměrov B 31.10.  11:00 NE U Olší .
F1A10 Spartak Hulín Záhlinice 31.10.  11:30 NE    

Branky: .

Fotogalerie: zde

 

 

TABULKY ODEHRANÝCH KOL ZÁKLADNÍ ČÁSTI 

OKRESNÍ PŘEBOR

1. Zborovice/Zdounky 5 - 0 - 0 48 : 4 15
2. Chvalčov 3 - 0 - 1 13 : 3 9
3. Koryčany 3 - 0 - 2   23 : 22 9
4. Kroměříž C 2 - 0 - 2  32 : 8 6
5. Morkovice B 2 - 0 - 1  10 : 6 6
6. Bezměrov B 2 - 0 - 3     8 : 31 5
7. Skaštice 1 - 0 - 2     9 : 11 4
8. Spartak Hulín 1 - 0 - 2    11 : 18 3
9. Záhlinice 1 - 0 - 2      4 : 14 3
10. Prusinovice 1 - 0 - 3     10 : 31 3
11. Rymice/Kostelec u Holešova 0 - 0 - 3       1 : 31 0

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 72314
Dnes: 20
Online: 2

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 09 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz