Úvod » SEZONA 2020-2021 » MUŽI

Na dně tabulky se usadili fotbalisté Záhlinic. O záchranu budou bojovat také Rymice a Počenice.

publikováno 22.12.2020 (aktualizováno 30.05.2021)

Region (mar) - Na posledních dvou místech okresního přeboru přezimují fotbalisté Záhlinic a Počenic, kteří mají shodný počet bodů. Spodní část tabulky je však velmi vyrovnaná a žádný z týmů ještě nemá nic jistého.

12. RYMICE

9   2   1   1   5   20:26   9

MARTIN KAŇA, HRÁČ RYMIC: ,,Po postupu do II. třídy jsme neočekávali, že bychom se ucházeli o příčky v horní polovině tabulky, ale upřímně, nebýt několika promrhaných zápasů v jejich druhé polovině, snad jsme tam i mohli po tomto podivném podzimu figurovat. Průměr bodu na zápas neodpovídal našim nástupům do utkání, které jsme měli občas hodně solidní. Druhé poloviny zápasů nám ale několikrát ukázaly, že se takto nemůžeme ani zajímat o tři body do tabulky okresního přeboru. Ve dvou utkáních pak ujel našemu týmu vlak hned na začátku zápasu. Byl to první zápas v Žalkovicích, kde jsme sice dotahovali, ale na domácí jsme už nedokázali víckrát vyzrát. Druhý zápas nám unikl taky v úvodu ve Střílkách, kde jsme inkasovali čtyři branky zkraje zápasu, na které jsme alespoň stejným počtem nedokázali odpovědět. Pyšní můžeme být na náš výkon v utkáních se Záhlinicemi a Břestem v posledních kolech před dalším uzavřením soutěží kvůli pandemii. Do jara, které začne o trochu dříve, než bývalo zvykem, se pokusíme zlepšit celistvost výkonu, abychom tak zamezili ztrátám bodů v úvodech a závěrech zápasů."

( zdroj: Týdeník Kroměřížska ročník 19/číslo 51 a 52 )