Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A1A0207 Záhlinice Zborovice 16.08.  15:00 NE   0 : 8
A1A0205 Střílky Počenice 16.08.  16:00 NE   6 : 3
A1A0202 Tučapy Komárno 16.08.  17:00 NE   2 : 1
A1A0203 Lutopecny Skaštice B 16.08.  17:00 NE   0 : 6
A1A0204 Němčice Lubná 16.08.  17:00 NE   5 : 0
A1A0201 Kvasice B Břest 28.05.  17:00   0 : 0
A1A0206 Žalkovice Rymice 16.08.  17:00 NE . 6 : 3

Sestava: Tobolík Petr - Machovský Roman ( 72. Machovský Zdeněk ), Kaňa Josef, Doležel Radek, Zapletal Jan, Čada Čeněk, Fuksa Roman C, Mlčák David ( 69. Kaňa Martin ), Matuška Radim, Kováč Adam ( 60. Kozubík Richard ), Kováč Šimon ( 53. Plhal Pavel )

Branky: Fuksa Roman, Kozubík Richard, Matuška Radim

Rozhodčí: Žigmund Petr

Komentář z novin: Radost z výhry poprvé od září loňského roku zažili hráči Žalkovic, kteří přehráli nováčka z Rymic poměrem 6:3.

JÁN HORKÝ, VEDOUCÍ TÝMU ŽALKOVIC: ,,Zápas rozhodl náš tým v prvních deseti minutách. Soupeř se do hry příliš nedostával a hrozil pouze ze standardních situací, ve kterých využíval svoji výškovou převahu. Na počátek sezóny to byl solidní, divácky atraktivní zápas se spoustou gólů i nevyužitých šancí."

MARTIN KAŇA, HRÁČ RYMIC: ,,Mizerný vstup do utkání nám zkazil začátek nové sezóny. Dvě zkažené standardní situace a chyba v obraně málem ukončily zápas už v 10. minutě. Později jsme se ale naštěstí výkonostně vzpamatovali a hráli jsme vyrovnanou partii. V druhé polovině zápasu jsme po deseti minutách opět inkasovali a domácí odskočili opět o tři góly. Dobrý pocit můžeme mít alespoň z toho, že neskládáme zbraně a snažíme se bojovat dál, jak to předvedl kapitán Roman Fuksa, když snížil na rozdíl dvou branek. Do dalších zápasů nám zkušenost z úvodu utkání dodá odhodlání něco se standardními situacemi udělat." ( zdroj: týdeník Kroměřížska ročník 19/číslo 33 )

Fotogalerie: zde

03. kolo 23. 08. 2020

A1A0301 Zborovice Žalkovice 22.08.  16:30 SO   3 : 0
A1A0302 Skaštice B Němčice 23.08.  16:30 NE   1 : 2 p.
A1A0303 Lubná Střílky 23.08.  16:30 NE   4 : 0
A1A0304 Počenice Kvasice B 23.08.  16:30 NE   3 : 2 p.
A1A0305 Komárno Lutopecny 23.08.  16:30 NE   0 : 1
A1A0306 Břest Záhlinice 22.08.  16:30 SO   2 : 5
A1A0307 Rymice Tučapy 23.08. 16:30 NE U Olší 2 : 3 p.

Sestava: Tobolík Petr - Petrskovský Tomáš, Kaňa Josef, Doležel Radek, Plhal Pavel (52. Machovský Roman ), Čada Čeněk, Fuksa Roman C, Mlčák David ( 65. Kozubík Richard ), Matuška Radim, Kováč Adam, Kováč Šimon ( 82. Kaňa Martin )

Branky: Kováč Šimon, Mlčák David

Rozhodčí: Tříska Zbyněk

Komentář z novin: MARTIN KAŇA, HRÁČ RYMIC: ,,Po kolapsu v prvních minutách zápasu minulého kola v Žalkovicíc jsme předvedli nesrovnatelně zlepšený výkon a dařilo se nám jak v obraně, tak v útočných výpadech. Snaha se proměnila v zasloužený vedoucí gól hned v úvodních minutách zápasu. Další průběh poločasu byl z naší strany takticky velmi dobře zvládnutý. Ve druhé půli jsme šli po pěti minutách do oslabení, ale stále byl náš výkon dobrý a také nám přálo štěstí, protože soupeř své šance nedokázal proměňovat. Navíc jsme dokázali vstřelit druhý gól a už jsme doufali, že bychom mohli utkání dotáhnout ke třem bodům. V posledních minutách utkání jsme ale hrubě nezvládli dvě situace a soupeř dokázal vyrovnat." ( zdroj: týdeník Kroměřížska ročník 19/číslo 34)

04. kolo 30. 08. 2020

A1A0407 Zborovice Břest 29.08.  16:30 SO   2 : 0
A1A0406 Záhlinice Počenice 30.08.  15:00 NE   1 : 3
A1A0404 Střílky Skaštice B 29.08.  16:00 SO   1 : 2 p.
A1A0405 Kvasice B Lubná 29.08.  16:30 SO   4 : 0
A1A0401 Žalkovice Tučapy 30.08.  16:30 NE   10 : 1
A1A0402 Lutopecny Rymice 30.08.  16:30 NE . 1 : 2 p.
A1A0403 Němčice Komárno 30.08.  16:30 NE   5 : 1

Sestava: Tobolík Petr - Petrskovský Tomáš, Kaňa Josef, Doležel Radek, Plhal Pavel, Fuksa Roman C, Mlčák David, Matuška Radim, Malčík Martin ( 79. Machovský Zdeněk ), Kováč Šimon ( 55. Zapletal Jan )

Branky: Plhal Pavel

Rozhodčí: Křepelka Miloš

Komentář z novin: JOSEF POSPÍŠIL, PŘEDSEDA LUTOPECEN: ,,Úvod utkání byl z obou stran nervózní, plný nepřesných přihrávek a také bez zakončení. Až v polovině prvního poločasu se nám podařila pěkná kombinace zakončená přesnou střelou. Potom jsme ještě nastřelili břevno. Hru jsme měli pod kontrolou a zdálo se, že utkání zvládneme. Ovšem ke konci poločasu se po individuální akci podařilo po zmatku v našem vápně hostům vyrovnat. Ve druhém poločase jsme chtěli pokoračovat v naší kombinační hře, ovšem po deseti minutách dostal náš hráč druhou žlutou kartu a my museli dohrávat v deseti. Zkoušeli jsme hrát dlouhé nakopávané míče do volných prostorů, kde by naši hráči měli větší možnost s míčem něco udělat, protože střed byl přehuštěný, ale postupem času nám začaly docházet síly a protože ani hosté se do vyložených šancí nedostávali, zápas skončil remízou. V penaltové loterii byli šťastnější hosté."

MARTIN KAŇA, HRÁČ RYMIC: ,,Zápas byl celkem nervózní a některé zákroky byly ostřejší. Naštěstí se ale nic nestalo. V prvním poločase jsme inkasovali po čtvrt hodině hry po nedůrazu v obraně. V dalším průběhu hry jsme měli více náznaků šancí, ale nepodařilo se nám správně nahrát do zakončení. Až před koncem první poloviny se nám povedlo vstřelit gól po pěkném průniku obranou, následné střele do tyče a doražení na brankové čáře. Ve druhém poločase šel soupeř do oslabení, ale vůbec nám to nepomohlo, ba naopak jsme se zhoršili a nepodařilo se nám dostat míč do sítě. V penaltovém rozstřelu se k nám na rozdíl od minulého týdne přiklonilo štěstí a brali jsme dva body." ( zdroj: týdeník Kroměřížska ročník 19/číslo 35 )

05. kolo 06. 09. 2020

A1A0501 Tučapy Lutopecny 06.09.  16:00 NE   2 : 1 p.
A1A0502 Skaštice B Kvasice B 06.09.  16:00 NE   3 : 2
A1A0503 Komárno Střílky 06.09.  16:00 NE   4 : 1
A1A0504 Počenice Zborovice 05.09.  16:00 SO   1 : 4
A1A0505 Lubná Záhlinice 06.09.  16:00 NE   3 : 4 p.
A1A0506 Břest Žalkovice 06.09.  16:00 NE   0 : 1 p.
A1A0507 Rymice Němčice 05.09.  14:00 SO U Olší 1 : 5

Sestava: Tobolík Petr - Machovský Zdeněk, Petrskovský Tomáš, Doležel Radek, Kaňa Josef, Čada Čeněk, Fuksa Roman C, Paták Dominik, Mlčák David ( 62. Zapletal Jan ), Kováč Šimon, Plhal Pavel ( 85. Kaňa Martin )

Branky: Machovský Zdeněk

Rozhodčí: Caletka Bedřich, AR1 Benedikt Ondřej, AR2 Černovský Martin

06. kolo 13. 09. 2020

A1A0606 Zborovice Lubná 13.09.  16:00 NE   4 : 2
A1A0605 Záhlinice Skaštice B 13.09.  15:00 NE   2 : 5
A1A0607 Němčice Tučapy 13.09.  16:00 NE   5 : 2
A1A0601 Žalkovice Lutopecny 13.09.  13:30 NE   2 : 3 p.
A1A0602 Kvasice B Komárno 13.09.  16:00 NE   4 : 1
A1A0603 Střílky Rymice 13.09.  16:00 NE . 4 : 2
A1A0604 Břest Počenice 13.09.  16:00 NE   5 : 1

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman ( 25. Paták Dominik ), Petrskovský Tomáš, Doležel Radek, Kaňa Josef, Čada Čeněk, Fuksa Roman C, Kováč Adam ( 75. Kaňa Martin ), Mlčák David, Matuška Radim, Plhal Pavel

Branky: Čada Čeněk, Paták Dominik

Rozhodčí: Benedikt Ondřej

Komentář z novin: Poprvé v tomto století hrály Střílky s Rymicemi a radovaly se z výhry.

MIROSLAV ROBOTKA, AS. TRENÉRA STŘÍLEK: ,,Do utkání jsme vstoupili aktivně a ve 24. minutě jsme vedli po brankách Kryštofa Nezdařila a třech brankách Michaela Hubra 4:0. Od tohoto stavu nás hosté začali přehrávat a až do konce utkání byli lepším mužstvem. Dvěma brankami se jim podařilo upravit výsledek, ale na zvrat již neměli čas. Vítězství jsme si vydřeli a za to celému mužstvu děkuji."

MARTIN KAŇA, HRÁČ RYMIC: ,,Hororové deja vu z prvního kola. Za deset minut inkasovat čtyři branky je opravdu neodpustitelné. V dalším průběhu zápasu si můžeme říct, že jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme ale vstřelili pouze dva góly, což už nestačilo na to, s utkáním cokoli udělat. Teď musíme opravdu zapnout a dát do pořádku naše vstupy do zápasů." ( zdroj: týdeník Kroměřížska ročník 19/číslo 37 )

07. kolo 20. 09. 2020

A1A0701 Rymice Kvasice B 20.09.  16:00 NE U Olší 3 : 4
A1A0702 Komárno Záhlinice 20.09.  13:00 NE   5 : 4
A1A0703 Lubná Břest 19.09.  16:00 SO   0 : 2
A1A0704 Počenice Žalkovice 20.09.  16:00 NE   0 : 3
A1A0705 Tučapy Střílky 20.09.  16:00 NE   1 : 4
A1A0706 Skaštice B Zborovice 20.09.  16:00 NE   3 : 4 p.
A1A0707 Lutopecny Němčice 20.09.  16:00 NE   2 : 6

Sestava: Tobolík Petr - Medek Adam, Petrskovský Tomáš, Doležel Radek ( 82. Kozubík Richard ), Matuška Radim C, Zapletal Jan, Paták Dominik, Čada Čeněk, Mlčák David ( 54. Fuksa Roman ), Plhal Pavel, Kováč Šimon

Branky: Fuksa Roman, Kováč Šimon, Plhal Pavel

Rozhodčí: Závojský Oldřich, AR1 Caletka Bedřich, AR2 Konečný David

Komentář z novin: MARTIN KAŇA, HRÁČ RYMIC: ,,První polovinu zápasu jsme ovládli víceméně s přehledem. V druhém poločase však přišla sprcha. Dva góly inkasované během pěti minut a mohli jsme začít od začátku. Po těchto gólech přišel na hřiště dlouholetý kapitán Roman Fuksa a vstřelil těžce uvěřitelný a nádherný gól. V dalším průběhu zápasu jsme nezvládli pochytit několik akcí soupeře a utrpěli jsme další zbytečnou porážku." ( zdroj: týdeník Kroměřížska ročník 19/číslo 38 )

A1A0803 Břest Skaštice B 27.09.  15:30 NE   1 : 0

Sestava: Kováč Šimon - Medek Adam, Zapletal Jan, Kaňa Josef, Petrskovský Tomáš, Kováč Adam, Mlčák David ( 74. Doležel Radek ), Matuška Radim, Paták Dominik, Čada Čeněk ( 81. Plhal Pavel), Fuksa Roman C

Branky: Matuška Radim 2, Čada Čeněk, Kováč Adam

Rozhodčí: Tříska Zbyněk, AR1 Caletka Bedřich, AR2 Skyba Vlastimil

Komentář z novin: Rymice poprvé zvítězily za tři body. Po patnácti letech vyhráli hráči Rymic vzájemný zápas se Záhlinicemi. V předchozích osmi duelech si připsali pouze jeden bod. Pro hráče Rymic to byla první tříbodová výhra po postupu do okresního přeboru.

MARTIN KAŇA, HRÁČ RYMIC: ,,Konečně, dalo by se trefně říct. Díky dobrému výkonu, který jsme si udrželi po celý zápas, máme tři body. Víc než zaslouženě, protože jsme soupeře nepustili skoro k ničemu. A pokud ano, polapil všechny pokusy dokonalým způsobem brankář Šimon Kováč. Po třech utkáních, které jsme měli uhrát, ale nakonec nám smolně unikly, se konečně zadařilo a vyhráli jsme své první utkání po 90 minutách. Teď nám jen zbývá, abychom udrželi výkony podobné tomuto po zbytek podzimu. Jedna z nejtěžších prověrek přijde hned v příštím kole." ( zdroj: týdeník Kroměřížska ročník 19/číslo 39 )

Komentář z webu: Domácí prokletí pokračuje, i čtvrtý soupeř si ze Záhlinic odvezl plný počet bodů.

Netradičně v sobotu jsme se postavili jedinému nováčkovi okresního přeboru - Rymicím. Ani jeden z týmů nezačal soutěž optimálně, Záhlinice figurovaly na 12. místě, Rymice na úplném dně tabulky. Po neúspěšném utkání v Komárně jsme se chtěli konečně vytáhnout před svými fanoušky a Rymice přetlačit. Opak byl ale pravdou, hosté byli po většinu utkání lepším týmem a zaslouženě poprvé v sezoně zvítězili. Letos jsme i počtvrté vyšli doma naprázdno, poslední domácí výhra je tak již 11 měsíců stará - 27. 10. 2019 jsme porazili Kostelec u Holešova.

I když negativa výrazně převýšila pozitiva, dala se i ta najít - prvním z nich je návrat Patrika Maláta do základní sestavy. Ofenzivní hráč a milovník dobrého pití se zranil v úvodu zápasu na Lubné (6. 9.) a až do zápasu s Rymicemi nehrál. Druhou pozitivní zprávou je návrat odchovance klubu Libora Pospěcha. Ten se po neúspěšných testech v londýnském Brentfordu na několik let usadil ve Viktorii Žižkov, v pátečních večerních hodinách úspěšně prošel zdravotní prohlídkou a v sobotu odpoledne znovu okusil kvalitu okresního přeboru. ( zdroj: facebookové stránky TJ Sokol Záhlinice )

A1A0907 Skaštice B Počenice 28.05.  17:00   0 : 0

Sestava: Kováč Šimon - Medek Adam, Doležel Radek ( 81. Kozubík Richard ), Kaňa Josef ( 84. Machovský Zdeněk ), Petrskovský Tomáš, Kováč Adam, Mlčák David, Matuška Radim C, Paták Dominik, Čada Čeněk, Plhal Pavel ( 70. Machovský Roman )

Branky: Čada Čeněk

Rozhodčí: Voříšek Jaroslav, AR1 Křepelka Miloš, AR2 Mucha Pavel

Komentář z novin: MARTIN KAŇA, HRÁČ RYMIC: ,,Po třech bodech z posledního utkání jsme nastupovali do utkání s vidinou možného překvapení proti druhému týmu soutěže. Zpočátku to tak také vypadalo a rozhodně jsme nebyli horší, naopak jsme mohli i zvítězit. Před polovinou první části zápasu jsme šli do vedení po penaltě a jednobrankový náskok jsme udrželi do poločasu. V tom druhém jsme do deseti minut inkasovali a jako bychom se soupeře začali bát a přestali hrát svoji hru."

IVAN GRÖPL, ASISTENT TRENÉRA ZBOROVIC: ,,Do utkání jsme vstoupili aktivně, hned z prvního útoku jsme nastřelili tyč a měli i další šance, bohužel bez gólového efektu. To se nám také vymstilo, jelikož se do nebezpečných situací začali dostávat i domácí a po proměněné penaltě se dokonce ujali vedení. Zkraje druhé půle se nám podařilo vyrovnat, což nám dodalo klid. Domácí už jsme téměř k ničemu nepouštěli, naopak jsme sami díky zlepšené přechodové fázi neustále hrozili, a nakonec dvěma brankami strhli vítězství na svou stranu." ( zdroj: týdeník Kroměřížska ročník 19/číslo 40 )

A1A1003 Břest Rymice 11.10.  15:00 NE . 1 : 3

Sestava: Kováč Šimon - Medek Adam, Doležel Radek, Petrskovský Tomáš, Kováč Adam, Mlčák David ( 88. Zapletal Jan ), Matuška Radim C, Paták Dominik, Machovský Roman, Fuksa Roman ( 88. Janalík Luboš ), Čada Čeněk

Branky: Matuška Radim 3

Rozhodčí: Kolář Jan, AR1Hušek Josef

Komentář z novin: Rymice poprvé v tomto století vyhrály v Břestě.

LUKÁŠ ŠOUSTEK - TRENÉR SK BŘEST: ,,Dnešní zápas proti nováčkovi soutěže se nám vůbec nepovedl. Klíčovým důvodem byla bezesporu absence osmi hráčů, kteří léčí chřipky, nachlazení, někteří jsou v karanténě a čekají je testy. Je to jen sport a nemá cenu v této těžké době riskovat zdraví. Těch změn v sestavě bylo prostě moc a nedokázali jsme se s tím lépe popasovat. Nešla nám kombinační hra, ztráceli jsme spoustu míčů ve středu pole a účelně hrající Rymice naše chyby dokázaly potrestat. Ve druhém poločase už to bylo z naší strany lepší a několikrát jsme byli blízko kontaktního gólu. Definitivní rozhodnutí přišlo deset minut před koncem, kdy nám pan rozhodčí vyloučil hned dva hráče. Tuto skutečnost mě nepřísluší komentovat. Závěr jsme bohužel nezvládli a zbytečně jsme se ještě více oslabili."

MARTIN KAŇA, HRÁČ RYMIC: ,,V posledním zápase před pravděpodobně delší pauzou než čtrnáct dní jsme potřebovali bodovat. Od začátku jsme pro to dělali všechno, co bylo v našich silách a úsilí se nám vrátilo zpět v podobě povedeného úniku a pohotově vstřeleného gólu. Do konce prvního poločasu, ve kterém se toho dělo mezi týmy opravdu hodně, se nám zadařilo ještě dvakrát, z čehož jeden gól byl z penalty. Za tři body můžeme být vděčni Matuškovi, který dokázal třikrát rozvlnit síť a zajistil nám tak vítězství. Ve druhé půli se toho fotbalově událo velmi málo, a i když jsme nakonec hráli pár minut proti devíti, nepodařilo se nám přidat další gól." ( zdroj: týdeník Kroměřížska ročník 19/číslo 41 )