Muži - utkání III. třídy okresní soutěže skupiny B

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
3-1-1 Rataje Pravčice 09.08.  16:30 NE   1 : 1
3-1-2 Rymice Žalkovice B 09.08.  16:30 NE U Olší 4 : 0
3-1-3 Kostelec u H. B Zlobice 09.08.  14:00 NE   1 : 1
3-1-4 Kyselovice B Bezměrov 09.08.  14:00 NE   1 : 3
3-1-5 Břest Lutopecny 09.08.  16:30 NE   5 : 1

Sestava: Bureš – Fuksa, Dítě, D. Odložilík, Marek, Mlčák, Zapletal, Plhal, Hausknecht, Kubeša, V. Rybák ( Čech, A. Rybák, Mirynský )

Branky: Čech, Kubeša, Mlčák, Zapletal

Komentář z novin: Hosté stačili domácím jen v prvním poločase. Po přestávce už byly Rymice lepším mužstvem. Své příznivce potěšily dvěma pěknými brankami, které mířily do šibenice. (zdroj: Kroměřížský deník)

2. kolo 16. 08. 2009

3-2-1 Rataje Lutopecny 16.08.  16:30 NE   2 : 2
3-2-2 Bezměrov Břest 16.08.  16:30 NE   0 : 0
3-2-3 Zlobice Kyselovice B 16.08.  16:30 NE   1 : 1
3-2-4 Žalkovice B Kostelec u H. B 16.08.  14:00 NE   7 : 1
3-2-5 Rymice Pravčice 16.08.  16:30 NE U Olší 6 : 1

Sestava: Bureš – Odložilík, Fuksa, Odložilík, Dítě, Rybák, Mlčák, Zapletal, Mirynský, Plhal, Kubeša ( Hausknecht, Rybák, Čech )

Branky: Plhal 3, Hausknecht 2, Čech

Komentář z novin: V prvních třiceti minutách měli hosté převahu a dostali se také do vedení. Po vyrovnávací brance však hráči Pravčic přestali nepochopitelně hrát a domácí pohodlně zvyšovali svůj náskok. Dvě branky vstřelili domácí z pokutových kopů.

„O první penaltě vůbec nediskutuji. Při té druhé však náš brankář čistě vypíchl rukou míč a domácí hráč jej zranil. Nepochopitelně však rozhodčí nařídil penaltu. Utkání absolutně nezvládl. Dělal chyby na obě dvě strany. Výsledek neovlivnil, protože domácí byli opravdu lepší,“ řekl trenér Pravčic Karel Brezanský. (zdroj: Kroměřížský deník)

3. kolo 23. 08. 2009

3-3-1 Rymice Rataje 23.08.  16:30 NE U Olší 0 : 0
3-3-2 Kostelec u H. B Pravčice 23.08.  14:00 NE   3 : 6
3-3-3 Kyselovice B Žalkovice B 01.09.  17:00 ÚT   3 : 2
3-3-4 Břest Zlobice 23.08.  16:30 NE   5 : 0
3-3-5 Lutopecny Bezměrov 23.08.  16:30 NE   3 : 1

Sestava: Bureš – Odložilík, Fuksa, Odložilík, Dítě, Rybák, Mlčák, Zapletal, Mirynský, Kubeša, Hausknecht ( Rybák, Čech )

Branky: -----

Komentář z novin: Hosté z Rataj se představili v Rymicích jako velmi kvalitní tým, který měl víc ze hry. Ani jeden z týmů však nedokázal překonat soupeřova brankáře, a tak se zrodila bezbranková remíza. Rataje v posledních deseti letech dosáhly takový výsledek jen jednou. V roce 2003 remizovaly doma s Troubkami. Domácímu týmu citelně chyběl kanonýr Plhal, který odjel na dovolenou. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Čech

Komentář z novin: Rymice překvapivě selhaly v duelu s rezervním týmem Kostelce u Holešova. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Fuksa, Hausknecht, Mirynský, Plhal

Komentář z novin: První poločas byl vyrovnaný. Hosté se dostali brzy do vedení, ale domácím se podařilo otočit stav na 2:1. V závěru poločasu dokázali hosté z trestného kopu srovnat. Ve druhém poločase začali hosté tlakem, ze kterého se však domácí vymanili. Přesto vstřelily Rymice třetí gól. Domácí se začali tlačit dopředu ve snaze srovnat, ale hosté využili jeden z mnoha brejků, aby pojistili své zasloužené vítězství. (zdroj: Kroměřížský deník)

6. kolo 13. 09. 2009

3-6-1 Rataje Zlobice 13.09.  16:00 NE   4 : 1
3-6-2 Žalkovice B Bezměrov 13.09.  13:30 NE   7 : 3
3-6-3 Lutopecny Pravčice 13.09.  16:00 NE   6 : 4
3-6-4 Rymice Břest 13.09.  16:00 NE U Olší 0 : 2
3-6-5 Kostelec u H. B Kyselovice B 13.09.  13:30 NE   0 : 4

Komentář z novin: Rymice poprvé klopýtly. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Dítě, Marek, Plhal

Komentář z novin: Domácí se brzy ujali vedení a zdálo se, že by mohli odehrát utkání v klidu bez inkasovaných branek. Hosté však začali hrát pěkný fotbal a zaslouženě otočili výsledek. Domácím se přestaly dařit přihrávky, začali nakopávat míče, což k ničemu nevedlo. Přesto se jim podařilo ještě do přestávky vyrovnat. Druhá půle byla ze strany domácích již vydařenější. Ujali se znovu vedení, hráli dobrý fotbal, ale nevyužili brankové šance. Hosté vyrovnali v poslední minutě po trestném kopu. (zdroj: Kroměřížský deník)

8. kolo 27. 09. 2009

3-8-1 Rataje Žalkovice B 27.09.  15:30 NE   3 : 0
3-8-2 Zlobice Pravčice 27.09.  15:30 NE   7 : 2
3-8-3 Rymice Bezměrov 27.09.  15:30 NE U Olší 1 : 3
3-8-4 Kostelec u H. B Lutopecny 27.09.  13:00 NE   0 : 4
3-8-5 Kyselovice B Břest 26.09.  15:30 SO   1 : 2

Sestava: Vlha – M. Machovský, T. Odložilík, D. Odložilík, Dítě, Zapletal, Fuksa, Marek, Hausknecht, Plhal ( Z. Machovský, Rybák )

Branky: Plhal

Komentář z novin: „Měli jsme převahu, ale koncovka byla špatná. Naštěstí se třikrát trefil Vejtasa. Vždy to bylo střelou mimo pokutové území. Tím nám zajistil všechny tři body,“ řekl předseda Bezměrova Roman Fuks. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Plhal 3, Dítě

Komentář z novin: Vstup do utkání vyšel lépe hostujícímu mužstvu. Již v 15. minutě po chybě v domácí rozehrávce zastavil brankař útočníka jen za cenu faulu a z následné penalty dal Plhal na 0:1. O pět minut přidali hosté po standardce druhý gól. Ve 24. minutě krásnou střelou snížil domácí Navrátil. Ve 35. minutě po rohu hosté zvýšili na 1:3. Po změně stran domácí ožili a v 52. minutě snížil po individuální akci Střelec. Další chyba v rozehrávce domácích nabídla šanci hostům a ti ji využili. V 65. minutě snížil na rozdíl jediné branky opět Střelec. Hosté si i přes zvýšené úsilí domácích své vítězství už pohlídali. (zdroj: Kroměřížský deník)

10. kolo 11. 10. 2009

3-10-1 Pravčice Rataje 10.10.  15:00 SO   1 : 6
3-10-2 Žalkovice B Rymice 11.10.  12:30 NE   0 : 2
3-10-3 Zlobice Kostelec u H. B 11.10.  15:00 NE   3 : 1
3-10-4 Bezměrov Kyselovice B 11.10.  15:00 NE   1 : 1
3-10-5 Lutopecny Břest 11.10.  15:00 NE   0 : 1

Sestava: Pšeja - Dítě, Čech, Odložilík, Fuksa, Marek, Plhal, Odložilík, Zapletal, Mlčák, Rybák, Hausknecht

Branky: Plhal 2

Komentář z novin: Utkání osmé rezervy Žalkovic s pátými Rymicemi rozhodl kanonýr hostů Plhal, který vstřelil obě branky. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Mirynský, Plhal, vlastní

Komentář z novin: Pravčice ukončily na svém trávníku sérii sedmi utkání bez výhry. Rymice venku prohrály poprvé po čtyřech zápasech. Domácí svého soupeře porazili po dlouhých jedenácti zápasech. Naposledy se radovali před více než šesti lety.
„Sešla se nám slušná sestava. Kluci měli tentokrát chuť hrát. Podařilo se nám dát v prvním poločase dvě branky a stálo při nás také štěstí, když hosté dvakrát nastřelili břevno. Podržel nás brankář a dařila se nám kombinační hra,“ řekl trenér domácích Karel Brezanský. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Mirynský

Komentář z novin: Rataje znovu prodloužily sérii domácí neporazitelnosti. Bylo to už šestnácté utkání v řadě bez prohry. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Plhal 3, Zapletal 3, Fuksa 2, Čech, vlastní

Komentář z novin: Kostelec B nedokázal vyhrát ani jedno domácí utkání v podzimní části. S Rymicemi si připsal rekordní porážku. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Dítě, Zapletal

Komentář z novin: Rymice se po čtyřech neúspěšných pokusech dočkaly doma vítězství. Byla to sedmá výhra domácích z posledních sedmi vzájemných zápasů. (zdroj: Kroměřížský deník)

15. kolo 04. 04. 2010

3-15-1 Zlobice Rataje 04.04.  15:30 NE   0 : 6
3-15-2 Bezměrov Žalkovice B 04.04.  15:30 NE   1 : 1
3-15-3 Pravčice Lutopecny 03.04.  15:30 SO   1 : 2
3-15-4 Břest Rymice 04.04.  15:30 NE   3 : 0
3-15-5 Kyselovice B Kostelec p. H. B 03.04.  15:30 SO   2 : 3

Komentář z novin: Osmnáctý zápas bez prohry v řadě znamená pro Břest jistotu účasti ve finálové skupině. Červené karty: Dítě, Mirynský (oba Rymice) (zdroj: Kroměřížský deník)

3-17-5 Břest Kyselovice B 18.04.  16:00 NE   2 : 0

Sestava: Hanzlík – Antonín Marek, Odložilík, Mlčák, Pruš, Fuksa, Aleš Marek, Plhal, D. Odložilík, Machovský, Zapletal ( Pšeja, Rybák )

Branky: Zapletal 2, Plhal

Komentář z novin: Sousedé v tabulce si body podělili. Bezměrov nevyhrál doma ani jedno z posledních pěti utkání. Již v první minutě po chybné rozehrávce domácího obránce se měnilo skóre. Bezměrovští sice po pár minutách vyrovnali ale, ale ani tento stav nevydržel dlouho. Díky hbitosti útočníků a chybám v obrané fázi obou mužstev napadalo gólu šest. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Zapletal 3, Fuksa

Komentář z novin: Hosté začali velmi aktivně a do 20. minuty si vytvořili několik velmi dobrých příležitostí. Gól však nedali a domácí převzali iniciativu. Ve 21. minutě kopali penaltu, kterou brankář Billeny vyrazil. Ve 26. minutě centr zleva skončil v síti – 1:0. O tři minuty později domácí podnikli rychlý protiútok s přesným zakončením a přidali druhý gól.

I druhý poločas začali lépe hosté a podařilo se jim v 57. minutě snížit střelou Šišky na 2:1. V 65. minutě z trestného kopu trefil pouze břevno domácí branky Uhrinovský. V době největšího náporu hostů domácí přidali třetí gól z penalty, za zbytečný faul. V 86. minutě uzavřel domácí útočník skóre na 4:1. (zdroj: Kroměřížský deník)