Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-1-1 Rusava B Komárno 10.08.  10:15 NE   6 : 1
2-1-2 Žalkovice B Rajnochovice 10.08.  14:00 NE   2 : 2
2-1-3 Rymice Loukov 10.08.  16:30 NE U Olší 1 : 1
2-1-4 Ludslavice Kostelec u Hol. 10.08.  16:30 NE   2 : 1
2-1-5 Hlinsko p. H. Břest 10.08.  16:30 NE   0 : 3
2-1-6 Kyselovice B Zahnašovice 10.08.  16:30 NE   1 : 1
2-1-7 Mysločovice B Pravčice 10.08.  10:00 NE   3 : 4

Sestava: Doležel – T. Odložilík, Fuksa, Dítě, Marek, Hausknecht, Šimčík, Navrátil, Nesrsta, Bartalský, Plhal ( Mlčák, Bartalský, D. Odložilík )

Branky: Hausknecht

Komentář z novin: Domácí tým prodloužil sérii utkání bez prohry na jedenáct utkání. Do vedení se dostali pět minut před přestávkou, ale hosté ještě dokázali vyrovnat. Také ve druhém poločase bylo utkání vyrovnané, i když hosté dohrávali bez vyloučeného Johna. Deset minut před koncem utkání domácí zahodili penaltu. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-2-7 Rusava B Žalkovice B 17.08.  10:15 NE   2 : 0

Sestava: Doležal – A. Marek, Dítě, Fuksa, T. Odložilík, Šimčík, D. Odložilík, Hausknecht, Nesrsta, Mlčák, Bartalský ( Mirynský, M. Marek )

Branky: -----

Komentář z novin: Vyrovnaný zápas rozhodla penalta, kterou proměnil ve druhém poločase Staněk. Všech pět posledních vzájemných zápasů vyhrály Rajnochovice. Hosté ukončili sérii jedenácti utkání bez prohry. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Hausknecht 2, Fuksa, Mirynský, Mlčák

Komentář z novin: Rymice získaly už v prvním poločase zasloužené dvoubrankové vedení. Poté byl vyloučen Nesrsta a hosté si vytvořili několik šancí. Největší tutovku spálil Vašík. Ve druhé půli hosté ve snaze vyrovnat otevřeli hru a domácí rychlými brejky trestali. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-4-7 Žalkovice B Rymice 31.08.  14:00 NE   1 : 0

Sestava: Doležel – Dítě, Fuksa. A. Marek, T. Odložilík, D. Odložilík, Nesrsta, Hausknecht, Mirynský, Bartalský, Mlčák ( Plhal )

Komentář z novin: Oba týmy předváděly kvalitní hru a dokázaly si vytvořit i šance. Jedinou branku dal po přestávce domácí Otáhalík, který se nejlépe orientoval v pokutovém území hostů. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-5-7 Kyselovice B Břest 06.09.  16:30 SO Říkovice 0 : 5

Sestava: Doležel – Mirynský, Fuksa, Dítě, T. Odložilík, R. Vávra, D. Odložilík, Marek, Hausknecht, Plhal, Bartalský ( M. Marek, Mlčák )

Branky: Hausknecht 2, Plhal 2, Bartalský, Dítě

Komentář z novin: V prvním poločase si domácí hráči vytvořili řadu šancí, ale využili jen jedinou. Po přestávce hosté odpadli a hráči Rymic si s chutí zastříleli. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-6-7 Rymice Ludslavice 14.09.  16:00 NE U Olší 6 : 0

Sestava: Doležel – Dítě, Fuksa, Mirynský, A. Marek, D. Odložilík, Kubeša, Hausknecht, Bartalský, Plhal, Mlčák ( Vávra, Nesrsta, Machovský )

Branky: Plhal 4, Bartalský 2

Komentář z novin: Hosté si nevěděli rady s rychlou útočnou dvojicí domácího celku Plhal – Bartalský. Oba hráči se postarali o všech šest branek Rymic. Hosté branku domácích téměř neohrozili. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-7-7 Břest Kostelec u Hol. 21.09.  16:00 NE   3 : 2

Sestava: Doležel – Dítě, Fuksa, D. Odložilík, L. Odložilík, Marek, Hausknecht, Mlčák, Plhal, Bartalský ( Mirynský, Kubeša, Nesrsta )

Branky: Dítě, Kubeša, Plhal

Komentář z novin: Od začátku bylo utkání vyrovnané. V prvním poločase přineslo chybu nejprve domácí a vzápětí hostující obrany, a tak do šaten se šlo za stavu 1:1. Po přestávce hosté přidali na bojovnosti a zvýšili agresivitu, což jim přineslo vedení. Domácí se snažili o vyrovnání, ale hosté po sporné situaci v závěru zvýšili na konečných 1:3. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-8-7 Ludslavice Hlinsko p. H. 28.09.  15:30 NE   6 : 1

Sestava: Doležel – Dítě, Fuksa, Marek, Mirynský, Hausknecht, Vávra, Mlčák, Nesrsta, Bartalský, Plhal ( Kubeša, T. Odložilík, M. Marek )

Branky: Plhal 2, Hausknecht, Kubeša

Komentář z novin: Vítězství Rymic se zrodilo až ve druhém poločase. Domácí nakopla branka z pokutového kopu. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-9-7 Kostelec u Hol. Loukov 05.10.  15:30 NE   3 : 2

Sestava: Doležel – Dítě, Bartalský, T. Odložilík, Mlčak, D. Odložilík, Mirynský, Fuksa, A. Marek, Plhal, Hausknecht ( Vávra, Machovský, M. Marek )

Komentář z novin: Utkání začalo se zpožděním. K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí, a proto po dohodě obou mužstev řídil utkání p. Mrlík z Mysločovic. Domácí byli pod neustálým tlakem hostů. Hlavně ve druhé půli si hosté vytvořili hodně vyložených šancí, ale díky domácímu gólmanovi Potočnému zůstal stav skore nezměněn až do konce utkání. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-10-7 Hlinsko p. H. Zahnašovice 12.10.  15:00 NE   2 : 3

Sestava: Doležel – Dítě, Bartalský, T. Odložilík, Mlčak, D. Odložilík, Mirynský, Fuksa, A. Marek, Plhal, Hausknecht ( Kubeša, Marek )

Branky: Hausknecht, Kubeša

Komentář z novin: Potřetí v řadě dokázaly Rymice svého soupeře porazit nejtěsnějším rozdílem. Hosté se v úvodu druhého poločasu dostali do vedení, ale domácí se štěstím dokázali průběh otočit ve svůj prospěch. „Bylo to derby se vším všudy. V prvním poločase jsme byli lepší, ale stav zůstal 0:0. Tři minuty po přestávce jsme dali branku a vypadalo to, že budeme pokračovat v náporu. Bohužel se tak nestalo. Domácí vyrovnali a v 80. minutě přišla penalta, kterou jsme si nezasloužili. Podle mého názoru měl zápas skončit remízou,“ řekl trenér Pravčic Zdeněk Pudelka. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-11-7 Loukov Rajnochovice 19.10.  14:30 NE   1 : 2

Sestava: Doležel – A. Marek, Dítě, Fuksa, Mirynský, D. Odložilík, Mlčák, Hausknecht, Kubeša, Bartalský, Plhal ( Nesrsta, Vávra, M. Marek )

Branky: Fuksa 2, Plhal 2, Hausknecht

Komentář z novin: Hosté se představili jako kvalitní tým, který jasně přehrál domácí už v prvním poločase. Rymice posedmé v řadě neprohrály a ze sedmi vzájemných zápasů si připsaly šesté vítězství. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-12-7 Zahnašovice Mysločovice B 25.10.  14:00 SO   1 : 2

Sestava: Doležel – Mirynský, Fuksa, Dítě, A. Marek, Hausknecht, T. Odložilík, Mlčák, Kubeša, Bartalský, Plhal ( Vávra, D. Odložilík, Nesrsta )

2-13-7 Rajnochovice Rusava B 02.11.  13:30 NE   4 : 1

Sestava: Doležel – Dítě, T. Odložilík, Nesrsta, Fuksa, Marek, Plhal, Hausknecht, Kubeša, D. Odložilík ( 70. Mlčák ), Bartalský

Branky: Dítě

Komentář z novin: Utkání sousedů v tabulce s nádechem regionálního derby slibovalo zajímavý duel, neboť v těchto zápasech se hraje takzvaně „o šest bodů“. Po faulu v pokutovém území se domácí z penalty ujali vedení a v 15. minutě nečekaně vedli již 2:0. Po této brance hosté působili poněkud rozháraným a rozhádaným dojmem a domácí mohli definitivně potvrdit vedení, nicméně nepřesnými přihrávkami a zbytečnými ztrátami míčů se o tuto možnost sami připravili. Hosté snížili po trestném kopu „gólem do šatny“. V úvodu druhého poločasu hosté přidali, vytvořili si i několik nebezpečných šancí a při domácích stálo i trochu štěstí. Po třetím gólu již utkání, které provázely jako každé derby i určité emoce, dovedl Kostelec do vítězného konce. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-15-7 Žalkovice B Rusava B 01.05.  14:00   1 : 4

Sestava: Bureš – Marek, Dítě, Fuksa, D. Odložilík, Mirynský, Mlčák, Zapletal, Bartalský, Hausknecht, Plhal ( Chalupa, Kubeša, T. Odložilík )

Branky: Plhal

Komentář z novin: Začátek utkání byl rozpačitý z obou stran. Domácí měli v 15. a 17. minutě šance, když první bravurně vychytal Rýc a při druhé mířili vedle. Ve 20. minutě se hostům podařilo Topičem skórovat a brzy převzali iniciativu. V poslední minutě prvního poločasu hosté přidali druhou branku z kopačky Maláta po pěkné přihrávce Topiče. Z kabin šli hráči Rajnochovic do druhého poločasu s větším klidem a na jejich hře to bylo znát. Již v 53. minutě po trestném kopu Staňka přidal Ides třetí gól. A když Topič prošel mezi pěti hráči a vsítil čtvrtý gól, bylo rozhodnuto. Domácí snížili už jen z penalty na konečných 1:4. „Děkuji všem hráčům za bojovnost a našim fanouškům, kteří přijeli a fandili i v tomto chladivém počasí. Rozhodčí podali výborný a objektivní výkon. Hráčům a funkcionářům Rymic přeji hodně zdaru do dalších zápasů,“ řekl trenér Rajnochovic Jiří Malát. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-16-7 Rajnochovice Ludslavice 01.05.  17:00   0 : 1

Sestava: Doležel – Dítě, Chalupa, Odložilík, Mlčák ( 65. Zapletal ), Kováč, Mirynský, Fuksa, Marek, Plhal, Hausknecht

Branky: Hausknecht, Kováč, Kubeša, Plhal

Komentář z novin: Hostům se povedl začátek utkání, kdy skórovali do prázdné branky poté, co dopadající míč změnil svou dráhu o 90 stupňů. Pak se hra sice vyrovnala, hosté však vývoj kontrolovali a ve 31. minutě zvýšili po závaru na 2:0. Ve druhé půli domácí otevřeli hru, dostali se i do několika šancí, z rychlých brejků však dvakrát skórovali hosté. (zdroj: Kroměřížský deník + Kroměřížský deník)

2-18-7 Břest Kyselovice B 12.04.  16:30 NE   5 : 0

Sestava: Pejša – Mirynský, Fuksa, Marek, Dítě, Mlčák, Zapletal, Hausknecht, Plhal, Bartalský, T. Odložilík ( D. Odložilík, Nesrsta )

Branky: Bartalský, Dítě, Plhal

Komentář z novin: Ani na sedmý pokus nedokázalo Komárno svého soupeře ve vzájemném utkání porazit. Domácí dvakrát nastřelili tyč. Pojišťovací třetí gól dali hosté až v závěru utkání. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-19-7 Ludslavice Rymice 19.04.  16:30 NE   1 : 2

Sestava: Pšeja – Dítě, T. Odložilík, Mlčák, Nesrsta, Mirynský, Fuksa, Marek, Plhal, Bartalský, Zapletal ( Hausknecht, D. Odložilík )

Branky: Hausknecht, Zapletal

Komentář z novin: Šlágr kola, ve kterém třetí hostil čtvrtého, rozhodl v polední minutě hostující Hausknecht. O lepší výsledek se domácí připravili nevyužitými šancemi v prvním poločase. Rozhodčí Skyba si jako vždy udělal respekt a pořádek jak na hřišti, tak i mimo. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-20-7 Kostelec u Hol. Břest 26.04.  16:30 NE   2 : 2

Sestava: Pšeja – Marek, Fuksa, Dítě, Očadlík, Hausknecht, Zapletal, Nesrsta, Mlčák, Plhal, Mirynský ( Chalupa, D. Odložilík, Bartalský )

Komentář z novin: Ani v desátém vzájemném utkání na hřišti Rymic nedokázali hráči Hlinska zvítězit. Remíza je však pro desátý tým tabulky v souboji se třetím úspěchem. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-22-7 Loukov Kostelec u Hol. 10.05.  16:30 NE   1 : 2

Sestava: Doležal – Mirynský, Fuksa, T. Odložilík, Dítě, Nesrsta, Zapletal, Hausknecht, Kubeša, Plhal, Bartalský ( D. Odložilík, Mlčák, Marek )

2-23-7 Zahnašovice Hlinsko p. H. 17.05.  16:30 NE Ludslavice 3 : 0

Sestava: Doležal – Dítě, Fuksa, Mirynský, Marek, Mlčák, Zapletal, Kubeša, Hausknecht, Bartalský, Plhal ( T. Odložilík, D. Odložilík, Nesrsta )

2-24-7 Rajnochovice Loukov 24.05.  16:30 NE   3 : 0

Sestava: Pšeja – Mirynský, Fuksa, Dítě, Marek, Mlčák, Kubeša, Zapletal, Nesrsta, Plhal, Bartalský ( D. Odložilík, T. Odložilík, Hausknecht )

Branky: Plhal 4, Hausknecht, Zapletal

Komentář z novin: Rymice potvrdily svou výbornou jarní formu, když neprohrály ani jedno z posledních devíti utkání. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-25-7 Mysločovice B Zahnašovice 31.05.  10:00 NE   2 : 1

Sestava: Doležel – Dítě, Mlčák, Mirynský, Fuksa, Mareš, Plhal, Husknecht, Bartalský, Kubeša, Zapletal ( T. Odložilík, Nesrsta, D. Odložilík )

Komentář z novin: Ve vyrovnaném utkání nedokázal žádný ze soupeřů proměnit ani ty největší šance. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-26-7 Rusava B Rajnochovice 07.06.  10:15 NE   0 : 6

Sestava: Pšeja – Mirynský, Fuksa, Dítě, Marek, T. Odložilík ( D. Odložilík ), Kubeša, Zapletal, Hausknecht, Plhal, Bartalský( 45. Mlčák )

Komentář z novin: Kostelec rozhodl o svém těsném vítězství až dvě minuty před koncem. Sérii zápasů bez prohry tak natáhl na patnáct zápasů. Nervozita hostujících hráčů byla značná a projevovala se i v určitých fázích na hřišti. V prvním poločase byli hosté přeci jen fotbalovější a měli snahu co nejdřív rozhodnout zápas. Jenomže z bezpočtu brankových příležitostí dokázali skórovat jenom jednou. Ve druhém poločase s přibývajícím časem byli hráči Kostelce nervóznější a domácí častěji ohrožovali jejich branku. V 74. minutě mohlo být rozhodnuto, ale hostující Kovalda nařízenou penaltu neproměnil. „Domácí to povzbudilo, nás naopak srazilo, a tak se domácí dočkali šest minut před koncem zaslouženého vyrovnání. V Rymicích se body získávají velmi těžko, mají velmi kvalitní tým a myslím, že to v budoucnu dotáhnou daleko. My jsme dnes vyhráli možná i se štěstím po brance Dušana Marka v 89. minutě, který patří v posledních zápasech k tahounům mužstva. Jsem hrdý, že takového hráče v týmu máme,“ řekl sekretář Kostelce Roman Zbořil. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-26-7 Pravčice Mysločovice B 14.06.  10:00 NE UT Hulín 6 : 2

Sestava: Doležel – Mirynský, Fuksa, Dítě, Marek, D. Odložilík ( 45. T. Odložilík ), Kubeša, Zapletal, Hausknecht ( 20. Mlčák, 70. Nesrsta ), Marek, Bartalský

Branky: Dítě, Fuksa

Komentář z novin: Rymice prohrály na hřišti soupeře po sérii šesti úspěšných zápasů. Domácí šli do vedení krásnou střelou Kundery, před půlí zvyšoval Janek. Ve druhé půli domácí místo navýšení skore dovolili hostům ze dvou standardních situací vyrovnat, ovšem výhru strhl na stranu domácích Bělík. (zdroj: Kroměřížský deník)