Muži - utkání III. třídy okresní soutěže skupiny A

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-1-1 Rusava B Komárno 26.08.  16:30 NE   2 : 1
2-1-2 Zahnašovice Rajnochovice 26.08.  16:30 NE   2 : 3
2-1-3 Rymice Hlinsko p. H. 26.08.  16:30 NE U Olší 1 : 1
2-1-4 Kostelec u Hol. Loukov 26.08.  16:30 NE   1 : 1
2-1-5 Pravčice Žalkovice B 26.08.  16:30 NE   1 : 3
2-1-6 Tučapy Kyselovice B 26.08.  16:30 NE   4 : 0

Sestava: Doležel - Marek A., Janalík J., Fuksa, Nesrsta, Odložilík David, Vávra, Hausknecht, Mlčák, Polaštík

Branky: Hausknecht

Komentář z novin: První šanci si vytvořili domácí, ale skóre se měnilo na druhé straně. Zdráhal zahrával trestný kop a odražený míč poslal do sítě Škarpich. Hrálo se ostře, ale bez zákeřných zákroků. Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí a po pěti minutách se jim podařilo z brejku vyrovnat. Na hřišti v úvodním utkání nové sezony převládala bojovnost nad pohlednými akcemi. Rozhodčí rozdal šest žlutých karet. Vyložené šance se nerodily. Domácí měli blízko ke druhé brance v nastaveném čase. Trestný kop Vávry však hostující gólman dokázal zlikvidovat. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-2-6 Rusava B Zahnašovice 02.09.  10:15 NE   1 : 3

Sestava: Doležel – Dítě, Šimčík, Vávra, Mlčák, Nesrsta, Janalík, Fuksa Roman, Marek, Hausknecht, Kubík ( Odložilík, Machovský, Vávra )

Komentář z novin: V úvodní čtvrthodině měli hosté gólovou příležitost, kterou jim zlikvidoval brankář Rýc. Po brance Staňka z pokutového kopu domácí ovládli hru. Ve druhém poločase už měli domácí jasně navrch. Byli fotbalovější. Hostům postupem času docházely síly. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-3-6 Kyselovice B Žalkovice B 08.09.  16:30 SO   1 : 2

Sestava: Doležel - Polaštík ( 65. Mlčák ), Vávra, Dítě, Vávra ( 55. Nesrsta ), A. Marek, Fuksa, Kubík, Janalík ( 70. M. Marek ), Plhal, Hausknecht

Branky: -----

Komentář z novin: Bojovné utkání z obou stran, ve kterém ovšem domácí pohořeli na proměňování šancí.V prvním poločase domácí nastřelili tyč a měli několik závarů v pokutovém území hostů, jež zůstaly nevyužity. Několikrát skvěle zasáhl brankář hostů Pavel Matela. Hosté ohrozili branku domácích z trestného kopu, ale bravurně zakročil brankář domácích a střelu mířící do pravého horního rohu branky vyškrábl na roh. Ve druhém poločase si domácí díky lepší fyzické kondici dokázali vytvořit tlak, který ovšem nedokázali využít. Mohli být nakonec rádi, že výsledek skončil 0:0, protože hráč hostů se řítil sám na brankáře domácích, ale trestuhodně přestřelil branku. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-4-6 Zahnašovice Rymice 16.09.  16:00 NE   1 : 4

Sestava: J. Doležel - Dítě, Kubík ( 63. Odložilík ), R. Vávra ( 75. Janalík ), Mlčák, Nesrsta, Hausknecht, Fuksa, Marek, Bartalský, Plhal ( 90. Marek )

Branky: Hausknecht 2, Plhal 2

Komentář z novin: Už třetí domácí zápas a první, ani druhý Zahnašovicím nevyšel, k tomu ještě ztratily střelce důležitých branek a kapitána Zakopala. Zranění ho vyřadilo asi na celý podzim. Začátek utkání byl opatrný z obou stran. Poločas skončil 1:1. Na druhý poločas se domácí připravovali, protože dva předcházející domácí zápasy ve druhém poločase nezvládli. Hned od začátku se jim hra dařila, ale v 55. minutě museli po zranění vystřídat do té doby jediného střelce branky. V té době se protiútoky přelévaly z jedné strany na druhou. V 60. minutě domácí brankář podcenil střelu a bylo to 1:2. Po této brance se domácí opět dostali do hry a vypracovali si i šance a tlak. Znovu se potvrdilo otřepané nedáš, dostaneš a hosté z rychlého protiútoku přidali třetí gól. Jejich vítězství potvrdil výbornými zákroky brankář Doležel. To se nedá říct o domácím brankáři, kterému zápas nevyšel. Pro Zahnašovice to byla už šestá prohra v řadě na domácím hřišti. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-5-6 Žalkovice B Loukov 23.09.  13:30 NE   1 : 0

Sestava: Doležel – D. Odložilík, Fuksa, Dítě, Polaštík ( 75. A. Marek ), Janalík, Nesrsta, Mlčák ( 60. Šimčík ), Hausknecht, Plhal, Bartalský ( 65. P. Vávra )

Branky: Dítě

Komentář z novin: Nepříliš pohledné utkání, kterému v prvním poločase chyběla i bojovnost. Hra Rymic trpěla nepřesností přihrávek. V prvním poločase se domácí několikrát dostali k pokutovému území soupeře po centrech z levé či pravé strany, ale chyběl důraz k zakončení. Ve druhém poločase se hosté ujali vedení střelou z šesti metrů. Za Rymice vyrovnal Šimčík po pěti minutách překrásnou střelou ze vzdálenosti osmnácti metrů do pravého horního rohu branky. Po vyrovnání si domácí vytvořili mírný tlak, ale již nedokázali proměnit žádnou šanci. Rymice doma neprohrály už pět zápasů v řadě. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-6-6 Rymice Kostelec u Hol. 30.09.  15:30 NE U Olší 0 : 2

Sestava: Doležel – Odložilík, Fuksa, Dítě, Polaštík, Mlčák, Hausknecht, Kubík, Plhal, Bartalský, Vávra ( Šimčík, P. Vávra )

Komentář z novin: „První poločas jsme odehráli převážně na polovině domácích, ale my chceme pořád míč dovést až do branky a málo střílíme. Vyložených gólových příležitostí jsme si z tohoto tlaku mnoho nevytvořili. I ve druhém poločase domácí úporně bránili a my se jen těžko dostávali do zakončení. V 68. minutě jsme proměnili penaltu a po několika minutách přidali druhou branku. Domácí hráli nakopávanými míči na brejky, ale vážněji naši branku neohrozili. Naši fanoušci se k nám opět navrátili a jsem rád, že jsme jim připravili vítězství, které bylo podle mne zasloužené, i když jsme se na něj dost nadřeli,“ sdělil vedoucí mužstva Kostelce Roman Zbořil. Rymice prohrály doma poprvé po pěti zápasech. Ve vzájemných duelech vyhráli hosté pošesté z posledních sedmi utkání. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-7-6 Loukov Hlinsko p H. 07.10.  15:30 NE   7 : 4

Sestava: Doležel – Dítě, Vávra, Odložilík, Mlčák, Fuksa, Marek, Plhal, Hausknecht, Bartalský, Šimčík

Branky: Fuksa

Komentář z novin: V prvním poločase měli o poznání více šancí hosté. Ve druhém poločase měli více ze hry domácí. Remízový zápas rozhodl povedený rohový kop. Velmi dobře rozhodoval Kotas. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-8-6 Kostelec u Hol. Pravčice 13.10.  15:00 NE   6 : 1

Sestava: Doležel – Dítě, Vávra, Odložilík, Fuksa, Marek, Plhal, Hausknecht, Bartalský, Šimčík, Vávra ( Mlčák )

Komentář z novin: Ve vyrovnaném zápase byli šťastnější hosté, kteří skórovali po akci Adámka hned v úvodu utkání. Domácí si vyloženou šanci vypracovali až v nastaveném čase, ale míč do branky se jim dopravit nepodařilo. Z následujícího protiútoku nastřelili hosté ještě tyč. Tučapy si tři body zaslouží hlavně za výkon v prvním poločase. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-9-6 Hlinsko p. H. Rajnochovice 21.10.  14:30 NE   0 : 4

Sestava: Doležal – Dítě, Vávra, Odložilík, Fuksa, Marek, Plhal, Hausknecht, Bartalský, Šimčík, Vávra (Mlčák)

Branky: Plhal 4, Mlčák, Hausknecht, Marek

Komentář z novin: Domácí vstoupili do utkání lépe a získali dvoubrankové vedení. Hosté ještě do přestávky z pokutového kopu snížili na rozdíl jedné branky.
Ve druhém poločase domácí doslova zkolabovali a za dvacet minut po obrovských chybách pětkrát inkasovali. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-10-6 Pravčice Tučapy 28.10.  14:00 NE   0 : 3

Sestava: Dítě - Vávra, Odložilík, Mlčák, Fuksa, Doležel, Marek, Plhal, Hausknecht, Šimčík, Vávra ( Kubík )

Branky: Plhal

Komentář z novin: Zápas se hrál na těžkém terénu. V úvodu zápasu měly oba týmy po jedné šanci na každé straně ale útočníci je neproměnili. Ve dvacáté minutě zabránil gólman hostí gólu výborným vyběhnutím. Po mnoha nepřesnostech a nakopávanýc míčích se domácí po náhodné přihrávce dostali do brejkové situace, kterou Plhal s přehledem proměnil. Druhý poločas měli hosté herní převahu, ale jen po šestnáctku, bez finální přihrávky. V závěru utkání ještě mohl potvrdit vítězství Plhal, ale po odskočení míče nezakončil. Utkání dobře zvládl rozhodčí Jelínek. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Vávra

Komentář z novin: Velmi těžký a kvalitní soupeř přijel k poslednímu zápasu do Loukova. Hosté od začátku dokazovali zlepšenou formu, a jelikož si domácí opět nenastavili budík a zaspali začátek, jako v každém domácím zápase si tak zahráli na Jánošíky a pustili hosty do vedení. Až zvýšená aktivita přinesla ovoce a Heryán po samostatném průniku prostřelil bombou z úhlu gólmana hostí a vyrovnal. Chvilku před půlí pak Hovořák technickou střelou strhl vedení na stranu Loukova. I ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal, ovšem i díky velmi těžkému terénu se již skóre nezměnilo. Utkání odřídil výborně náhradní sudí pan Kundera, jelikož delegovaný sudí nedorazil.
Fotbalisté Loukova přezimují na druhém místě tabulky se stejným bodovým ziskem jako vedoucí Tučapy. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-13-6 Zahnašovice Rusava B 06.04.  16:00 NE   4 : 0

Sestava: Doležel – Nesrsta, Dítě, Šimčík, T. Odložilík, Mlčák, Fuksa, Navrátil, Vávra, Hausknecht, Bartalský ( Janalík, Polaštík, Plhal )

Komentář z novin: Domácí drželi s favoritem krok jen do přestávky. Ve druhém poločase hosté rozhodli o svém čtvrtém vítězství v řadě. Největším nebezpečím pro domácí byl rychlý útočník Topič. Skóre zápasu otevřeli hosté po rohovém kopu. Za dalších pět minut přidali druhý gól střelou ze dvaceti metrů. „Na špatném terénu jsme domácí k ničemu nepustili. Po přestávce jsme začali dávat branky a zápas dovedli v pohodě do vítězného konce,“ řekl spokojený trenér Rajnochovic Jiří Malát. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-14-6 Žalkovice B Kyselovice B 13.04.  14:00 NE   4 : 0

Sestava: Doležel – Odložilík, Šimčík, Dítě, Marek, Nesrsta, Fuksa, Navrátil, Hausknecht, Bartalský, Plha ( Vávra, Mlčák )

Branky: Nesrsta

Komentář z novin: Hned ve druhé minutě měl první ze svých čtyř velkých šancí Pavel Kocman, ale hostující gólman ho vychytal. V dalším průběhu měli více ze hry fotbalovější hosté a zaslouženě šli do vedení. Domácí ovšem záhy srovnali, díky dobře zahranému rohovému kopu. Po přestávce se obraz hry nezměnil. Hosté měli častěji míč na kopačkách, domácí však také měli šance, díky brejkovým situacím. V závěru ale domácím docházely síly, přesto remízu ubránili. Rusavskému týmu dobře zahrála obrana a v útoku hodně zlobil Janečka. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-15-6 Rymice Zahnašovice 20.04.  16:30 NE U Olší 1 : 1

Sestava: Doležel – Šimčík, Dítě, Marek ( Nesrsta ), Fuksa, Navrátil, Hausknecht ( Bartalský ), Plha Vávra ( Mlčák ), Polaštík, Janalík

Komentář z novin: Utkání mužstev ze spodní poloviny tabulky skončilo spravedlivou remízou. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-16-6 Loukov Žalkovice B 27.04.  16:30 NE   1 : 2

Sestava: Doležel – Dítě ( Šimčík ), Marek, Nesrsta, Fuksa, Navrátil, Hausknecht ( Bartalský ), R. Vávra ( P. Vávra ), Mlčák, Polaštík, Odložilík

Branky: P. Vávra

Komentář z novin: Od 4. minuty vedli domácí po brance Gadase. Oba týmy měly několik brankových příležitostí, ale skore se už do přestávky nezměnilo. Ve druhém poločase byli domácí zbytečně nervózní a hosté dokázali v nastaveném čase vyrovnat. Vávra nachytal domácího gólmana z trestného kopu. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-17-6 Kostelec u Hol. Rymice 04.05.  16:30 NE   0 : 0

Sestava: Doležel – Dítě, R. Vávra ( 29. T. Odložilík, 88. D. Odložilík ), Mlčák, Nesrsta, Navrátil, Fuksa, Marek, Plhal ( 80. P. Vávra ), Hausknecht, Šimčík

Komentář z novin: Marodka a zranění v týmu Kostelce dostoupily vrcholu. Jestliže soupiska před prvním jarním kolem čítala 24 hráčů, musel v tomto zápase nastoupit jeden dorostenec. V sestavě nezůstal kámen na kameni. Přesto si domácí vytvořili prakticky po celý zápas převahu, jenomže vše končilo bezpočtem střel vedle branky, nebo příliš vysoko nad ní. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-18-6 Hlinsko p. H. Loukov 11.05.  16:30 NE   1 : 3

Sestava: Doležel – Dítě, D. Odložilík, Marek, Nesrsta, Navrátil, Fuksa, Plhal, Hausknecht, Šimčík, Mlčák ( T. Odložilík, P. Vávra )

Branky: Hausknecht, Navrátil

Komentář z novin: Ve vyrovnaném utkání se jako první dostali do vedení domácí fotbalisté z penalty. Hostům se podařilo ještě v prvním poločase vyrovnat. Ve druhém poločase se mezi střelce zapsal už jen domácí Hausknecht. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-19-6 Pravčice Kostelec u Hol. 18.05.  16:30 NE   0 : 7

Sestava: Doležel – Nesrsta, Fuksa, Marek, Dítě, Hausknecht, Navrátil, Vávra ml., Bartalský, Plhal ( Mlčák, T. Odložilík, D. Odložilík )

Branky: Bartalský 2

Komentář z novin: Tučapy si po domácí porážce s Rymicemi zkomplikovaly ve skupině A cestu za postupem do okresního přeboru. Utkání se hrálo za stálého deště a na těžkém terénu, který vyhovoval stylu hry hostů. Tučapy nemohly uplatnit svou kombinační hru. Přesto šly do vedení hned na začátku utkání po pěkné akci na jeden dotek a zdálo se, že si nepřipustí žádné problémy. Ale opak byl pravdou, když v prvním poločase neproměnily další vyložené šance, radovali se nakonec z vítězství hosté. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-20-6 Rajnochovice Hlinsko p. H. 25.05.  16:30 NE   11 : 0

Sestava: Doležel – Nesrsta, Fuksa, Marek, Dítě, Hausknecht, Navrátil, Vávra ml., Bartalský, Plhal ( Mlčák, D. Odložilík )

Branky: Marek, Navrátil

Komentář z novin: O vítězství rozhodli domácí hráči až po přestávce. Nejdříve se z trestného kopu přesně trefil Navrátil a druhou branku dal krátce před koncem Marek. „Domácí nás od začátku zatlačili, ale nepustili jsme je do žádné obrovské šance. Ve druhém poločase jsme inkasovali z trestného kopu a po rohu,“ dodal brankář hostů Karel Krejčíř. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-21-6 Tučapy Pravčice 01.06.  16:30 NE   1 : 0

Sestava: Doležel – Dítě, Mlčoch, Nesrsta, Navrátil, Fuksa, Marek, Plhal, Hausknecht, Bartalský, Šimčík, Odložilík, Vávra

Branky: Dítě, Hausknecht, Mlčoch

Komentář z novin: Utkání začalo na dobrém terénu, ale při vysoké teplotě. Rozhodčí Vybíral měl pochopení a nechal hráčům v polovinách poločasů čas na osvěžení. Domácí hráči začali dobře, ale při klasickém nedáš-dostaneš hosté skórovali. Za dvě minuty po druhé hrubce obrany skórovali hosté na 0:2, a tak skončil první poločas. Do druhého poločasu domácí nastoupili s cílem vyrovnat hru a to se podařilo Markovi Kubovi, který z přímého kopu snížil na 1:2. Ještě před gólem domácích ale došlo k hlavičkovému střetu dvou hráčů, ze kterého hůře vyšel hráč hostí. Pochvalu za svůj rychlý zásah si zaslouží zdravotník domácího mužstva při poskytnutí první pomoci. Při tlaku domácích, který přišel s příchodem hráče Vrubla, domácí opět inkasovali. V nastaveném čase ještě skóroval D. Vymětal. Obě družstva zaslouží pochvalu za kvalitní hru. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-22-6 Rusava B Rajnochovice 08.06.  10:15 NE   1 : 2

Sestava: Doležel – Dítě, Fuksa, T. Odložilík, Nesrsta, Šimčík, Navrátil, Vávra, Hausknecht, Bartalský, Mlčák

Branky: Bartalský 2, Hausknecht 2, Mlčák

Komentář z novin: Loukov přijel do Rymic pouze s jedenácti hráči, a tak se do hry dostal i předseda klubu Kundera st., který již dříve ukončil aktivní kariéru. Na hřišti se tak potkal se svým synem. Již ve 25. minutě bylo utkání rozhodnuto, jelikož dvakrát chyboval Molek a jednou obrana hostů. I přes relativně vyrovnanou hru to bylo 3:0, a tak i skončil poločas. I ve druhé půli šlo o vyrovnanou partii, ale domácí po dalších chybách zvýšili na konečných a pro hosty krutých 5:0. (zdroj: Kroměřížský deník)

2-12-6 Kyselovice B Tučapy 14.06.  16:30 SO   2 : 1

Sestava: Plhal – Fuksa, Nesrsta, Dítě, T. Odložilík, D. Odložilík, Navrátil, Vávra, Bartalský, Mlčák, Hausknecht ( Doležel, Marek, Janalík )

Branky: Plhal 4, Mlčák

Komentář z novin: Domácí se ve vyrovnaném prvním poločase ujali brzy vedení, ale aktivní hosté dokázali do přestávky vyrovnat. Hned po změně stran přišly dva rychlé góly hostů po fatálních chybách domácí obrany. Domácím se sice podařilo snížit v průběhu hry na 2:3, ale pak už se projevila lepší fyzická kondice hostů a místy odevzdaný výkon domácích, což hosté nakonec využili a zvýšili až na konečných 2:5. Střelec čtyř branek Plhal v prvním poločase chytal a po přestávce překonával gólmana Hlinska. (zdroj: Kroměřížský deník)