Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » SEZONA 2019-2020 » MUŽI

Muži - utkání poháru OFS Kroměříž

publikováno 14.07.2019 (aktualizováno 28.06.2020)

 

01. kolo 28. 07. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A3A Prusinovice Záhlinice 28.07.  15:00 NE   3 : 2
A3A Rymice Žalkovice 28.07.  16:30 NE U Olší 5 : 1
A3A Litenčice Zborovice 28.07.  16:30 NE   5 : 6
A3A Tučapy Chvalčov 28.07.  16:30 NE   5 : 3
A3A Zlobice Lubná 28.07.  17:30 NE   0 : 5
A3A Bezměrov Lutopecny 28.07.  17:30 NE   1 : 5
A3A Šelešovice Počenice 28.07.  17:30 NE   0 : 12

Sestava: Kováč Šimon - Horák Evžen, Petrskovský Tomáš, Kaňa Josef, Doležel Radek, Fuksa Roman C ( 55. Kozubík Richard ), Čada Čeněk, Mlčák David ( 62. Machovský Zdeněk ), Matuška Radim ( 76. Kaňa Martin ), Plhal Pavel ( 46. Kuchár Daniel ), Machovský Roman

Branky: Plhal Pavel 3, Čada Čeněk, Matuška Radim

Rozhodčí: Caletka Bedřich

TABULKA PRVNÍHO KOLA

1.
Počenice
1 - 0 - 0
12 : 0  
3
2.
Lubná
1 - 0 - 0
5 : 0
3
3.
Rymice
1 - 0 - 0
5 : 1
3
4.
Lutopecny
1 - 0 - 0
5 : 1
3
5.
Tučapy
1 - 0 - 0
5 : 3
3
6.
Zborovice
1 - 0 - 0
6 : 5
3
7.
Prusinovice
1 - 0 - 0
3 : 2
3
8.    Litenčice 0 - 0 - 1 5 : 6 0
9.    Záhlinice 0 - 0 - 1 2 : 3 0
10.    Chvalčov 0 - 0 - 1 3 : 5 0
11.    Žalkovice 0 - 0 - 1 1 : 5 0
12.    Bezměrov 0 - 0 - 1 1 : 5 0
13.    Zlobice 0 - 0 - 1 0 : 5 0
14.    Selešovice 0 - 0 - 1   0 : 12 0

 

02. kolo 04. 08. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A3B Tučapy Kvasice B 04.08.  16:30 NE   1 : 4
A3B Rymice Prusinovice 04.08.  16:30 NE U Olší 6 : 0
A3B Lutopecny Počenice 04.08.  17:30 NE   2 : 1
A3B Zborovice Lubná 04.08.  17:30 NE   1 : 5

Sestava: Kováč Šimon - Horák Evžen, Machovský Roman, Kaňa Josef, Petrskovský Tomáš, Doležel Radek, Fuksa Roman C ( 46. Kováč Adam ), Čada Čeněk, Mlčák David ( 73. Koubík Richard ), Matuška Radim ( 82. Matula Jiří ), Plhal Pavel ( 65. Kaňa Martin )

Branky: Čada Čeněk, Kaňa Martin, Kováč Adam, Matuška Radim, Mlčák David, Plhal Pavel

Rozhodčí: Vychodil Michal, AR1 Novák Radek, AR2 Zapletal Jan

Fotogalerie: zde

TABULKA DRUHÉHO KOLA

1.
Rymice
1 - 0 - 0
6 : 0
3
2.
Lubná
1 - 0 - 0
5 : 1
3
3.
Kvasice B
1 - 0 - 0
4 : 1
3
4.
Lutopecny
1 - 0 - 0
2 : 1
3
5.    Počenice 0 - 0 - 1 1 : 2 0
6.    Tučapy 0 - 0 - 1 1 : 4 0
7.    Zborovice 0 - 0 - 1 1 : 5 0
8.    Prusinovice 0 - 0 - 1 0 : 6 0

 

Semifinále 15. 03. 2020

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A3C Rymice Lutopecny 15.03.  14:00 NE UT Hulín nehráno
A3C Kvasice B Lubná 14.03.  14:30 SO   nehráno

TABULKA SEMIFINÁLE

1.
 
 
- : -
 
2.
 
 
- : -
 
3.       - : -  
4.       - : -  

 

Finále 21. 06. 2020

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A3D           nehráno

TABULKA FINÁLE

1.
 
 
- : -
 
2.       - : -  

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 78710
Dnes: 4
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 06 / 2024 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery