Úvod » SEZONA 2013-2014 » MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáci - mistrovská utkání okresního přeboru skupin A, B

publikováno 30.06.2013 (aktualizováno 27.02.2020)

Mladší žáci – skupina o 1. – 4. místo

1. kolo 04. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-1-1 Elko Holešov B Kroměříž C 14.05.  16:30 ST Míru 6 : 1
D-1-2 DFK Holešov Rymice 07.05.  16:30 SO Míru 2 : 1

Branky: Hamala Matěj

Komentář z webu: Dramatický zápas se šťastnějším koncem pro domácí zahájil boje DFK Holešov v letošní postupové skupině okresního přeboru mladších žáků. Holešov hrál v úvodní půli nekolektivně, podnikal především individuální útoky bez spolupráce děvčat, které proti zhuštěné obraně hostí končily před brankou či nepřesnou střelbou a když se k tomu přidal bezkrevný výkon domácí obrany, přišel trest: mezi pasivně přihlížejícími hráčkami skórovaly Rymice. Po důkladné domluvě v kabině dokázal domácí tým zvýšenou bojovností a kolektivnějším pojetím vývoj zápasu obrátit a získal cenné tři body. (zdroj: http://www.dfkholesov.cz)

Fotogalerie: zde

2. kolo 11. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-2-1 Rymice Elko Holešov B 10.05.  10:00 SO U Olší 0 : 9
D-2-2 Kroměříž C DFK Holešov 10.05.  13:00 SO   0 : 3

Branky: -----

3. kolo 18. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-3-1 Elko Holešov B DFK Holešov 17.05.  13:00 SO Všetuly 12 : 2
D-3-2 Kroměříž C Rymice 21.05.  16:30 ST   5 : 0

Branky: -----

4. kolo 25. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-4-1 DFK Holešov Elko Holešov B 25.05.  10:30 NE Míru 3 : 0
D-4-2 Rymice Kroměříž C 25.05.  10:00 NE U Olší 2 : 6

Branky: Kovaříková Veronika, Vilímek Marek

5. kolo 01. 06. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-5-1 Kroměříž C Elko Holešov B 01.06.  13:45 NE   2 : 1
D-5-2 Rymice DFK Holešov 01.06.  10:00 NE U Olší 1 : 0

Branky: Polaštík Václav

6. kolo 08. 06. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-6-1 Elko Holešov B Rymice 07.06.  13:00 SO Všetuly 6 : 0
D-6-2 DFK Holešov Kroměříž C 07.06.  10:00 SO Míru 1 : 5

Branky: -----

 

1. Elko Holešov B 34 : 8 12
2. Hanácká Slavia Kroměříž C    19 : 13  12
3. DFK Holešov    11 : 19  9
4. Rymice      4 : 28  3

 

Mladší žáci – skupina o 5. – 8. místo

1. kolo 04. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-1-3 Lutopecny Mrlínek 04.05.  14:00 NE   2 : 3 p.
D-1-4 Chvalčov Lubná 04.05.  14:00 NE   6 : 2

2. kolo 11. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-2-3 Chvalčov Lutopecny 11.05. 14:00 NE   3 : 2
D-2-4 Mrlínek Lubná 11.05. 10:00 NE   4 : 3 p.

3. kolo 18. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-3-3 Mrlínek Lutopecny 18.05.  10:00 NE   7 : 2
D-3-4 Lubná Chvalčov 18.05.  10:00 NE   0 : 4

4. kolo 25. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-4-3 Lutopecny Lubná 25.05.  14:00 NE   6 : 1
D-4-4 Chvalčov Mrlínek 25.05.  14:00 NE   4 : 0

5. kolo 01. 06. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-5-3 Lubná Lutopecny 01.06.  10:00 NE   2 : 7
D-5-4 Mrlínek Chvalčov 01.06.  10:00 NE   1 : 6

6. kolo 08. 06. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-6-3 Lutopecny Chvalčov 08.06.  14:00 NE   3 : 5
D-6-4 Lubná Mrlínek 08.06.  10:00 NE   2 : 4

 

5. Chvalčov 28 : 8 18
6. Mrlínek  19 : 19 10
7. Lutopecny - Měrůtky  22 : 21 7
8. Lubná  10 : 31 1

 

Mladší žáci – skupina o 9. – 12. místo

1. kolo 04. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-1-5 Zdounky Martinice 04.05.  10:00 NE   5 : 1
D-1-6 Rajnochovice Skaštice 03.05.  16:30 SO   1 : 7

2. kolo 11. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-2-5 Zdounky Rajnochovice 08.05.  10:00 ČT   2 : 1
D-2-6 Skaštice Martinice 11.05.  13:30 NE   4 : 1

3. kolo 18. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-3-5 Rajnochovice Zdounky 29.05.  17:00 ČT   1 : 0 p.
D-3-6 Martinice Skaštice 18.05.  14:30 NE   2 : 4

4. kolo 25. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-4-5 Skaštice Zdounky 25.05.  13:30 NE   3 : 2
D-4-6 Martinice Rajnochovice 25.05.  14:30 NE   3 : 1

5. kolo 01. 06. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-5-5 Skaštice Rajnochovice 01.06.  13:30 NE   2 : 4
D-5-6 Martinice Zdounky 01.06.  14:30 NE   2 : 0

6. kolo 08. 06. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-6-5 Zdounky Skaštice 07.06.  10:00 SO   3 : 2 p.
D-6-6 Rajnochovice Martinice 07.06.  16:30 SO   3 : 2

 

9. Skaštice  23 : 13 13
10. Zdounky  12 : 10 9
11. Rajnochovice  11 : 16 8
12. Martinice  11 : 17 6

 

Mladší žáci – skupina o 13. – 15. místo

1. kolo 04. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-1-7 Dřínov Prusinovice 04.05.  10:00 NE   5 : 1

2. kolo 11. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-2-7 Prusinovice Žeranovice 16.05.  17:00   0 : 4

3. kolo 18. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-3-7 Dřínov Žeranovice 18.05.  10:00 NE   2 : 3 p.

4. kolo 25. 05. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-4-7 Žeranovice Prusinovice 23.05.  16:45   3 : 1

5. kolo 01. 06. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-5-7 Žeranovice Dřínov 01.06.  14:00 NE   7 : 0

6. kolo 08. 06. 2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
D-6-7 Prusinovice Dřínov 08.06.  13:00 NE   2 : 5

 

13. Žeranovice 17 : 3 11
14. Dřínov   12 : 13 7
15. Prusinovice    4 : 17 0

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 74985
Dnes: 0
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 12 / 2022 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz