A2A0207 Zahnašovice Skaštice B 14.08.  16:30 NE   3 : 2
A2A0208 Kostelec u Hol. B Loukov 14.08.  13:00 NE   0 : 3

A2A0301 Loukov Žalkovice B 21.08.  16:30 NE   9 : 0
A2A0302 Skaštice B Kostelec u Hol. B 20.08.  16:30 SO   2 : 4
A2A0303 Chvalčov Zahnašovice 21.08.  16:30 NE   2 : 0
A2A0304 Mysločovice B Pravčice 21.08.  10:00 NE   3 : 3
A2A0305 Martinice Ludslavice 21.08.  16:30 NE   1 : 2
A2A0306 Rymice Komárno 21.08.  16:30 NE U olší 3 : 0
A2A0308 Hlinsko p. H. Tučapy 21.08.  16:30 NE   0 : 2

Branky: Bartalský Ján, Fuksa Roman, Kaňa Michal

Komentář z novin: Zápas se hrál za tropického vedra, které dělalo hráčům potíže. První půle byla na šance vyrovnaná. Úvodní šanci zápasu měli domácí, kterým však scházela při zakončení přesnost. Do vedení mohlo jít Komárno, ale hlavička M. Žejdlíka skončila pouze na břevně. Domácí spoléhali především na brejky.

Po jednom z nich nepřekonal domácí hráč tváří v tvář brankáře Komárna. Tu samou příležitost promarnil pět minut před koncem poločasu hostující Žejdlík. Gólem do šatny šli domácí do vedení, kdy se po samostatném úniku trefil Kaňa. Druhý gól přidali domácí těsně po nástupu do druhé půle, kdy se ze standardní situace krásně trefil Bartalský.

Ve druhé půli hráči Komárna svého soupeře přehrávali a měli větší územní převahu, ale doplatili na střeleckou impotenci, když se nemohli trefit branky. Trest tak přišel v 72. minutě, kdy špatnou rozehrávku zachytil Fuksa a hokejovým blafákem upravil na 3:0. Komárno si poté vypracovalo pár příležitostí, ale ani jedna ke gólu nevedla. (zdroj: Kroměřížský deník)

Komentář z webu: "Málo střel - málo bodů"
   Ke třetímu zápasu nové sezóny zajížděli hráči FK Komárno-Osíčko na půdu do Rymic. Předzápasové spekulace naznačovaly, že by Komárno mělo v tomto zápase tahat za delší konec provazu a nemělo by mít problémy mužstvo z Rymic porazit. Papírové předpoklady hovořily jasně ve prospěch Komárna, které Rymice 4x po sobě porazilo. Na srazu před zápasem se nakonec funkcionáři Komárna dopočítali dvanácti hráčů. V tropickém vedru tak obě jedenáctky krátce po půl paté vyběhly na trávník, aby si to rozdaly o další podzimní body.

Komárno začalo dobře a svého soupeře uzamklo před šestnáctkou - výsledkem byly dva rohové kopy krátce za sebou a střela stopera Žejdlíka z uctivé vzdálenosti, kterou však domácí brankář v klidu kontroloval. Tak jak zápas rychle nabral na otáčkách, tak zase rychle ztratil a ani jedno mužstvo se nedokázalo vyrovnat z úmorným vedrem a také hrbolatým terénem, který dělal hráčům nemalé problémy.

První ohrožení ze strany domácích přišlo v 10. minutě to když se snažil Šindelka v bráně překonat střelou z poza pokutového území domácí hráč, ale přestřelil. Další příležitost domácích přišla zhruba po čtvrthodině hry - nikým nehlídaný byl na okamžik domácí útočník, ale zklamalo ho zakončení a skóre se neměnilo. Kdyby nechyběl Fabiánovi a Klasovi klid, mohlo se skóre měnit ve 20. minutě. První jmenovaný zachytil rozehrávku soupeře a se svým parťákem z útoku šli 2 na 2, ale zásluhou špatné přihrávky si domácí obrana mohla oddychnout. Ve 27. minutě našel Fabián centrem M. Žejdlíka, který hlavou orazítkoval pouze břevno a dorážka J. Žejdlíka skončila pouze na nohou bránícího hráče a následný faul byl vyústěním nervózního projevu Komárna. V 34. minutě se do šance dostali domácí a hostující obranu vystavili do role statistů. Domělý ofsajd tak skončil samostatným nájezdem domácího útočníka na Šindelka, který na dvakrát tutu velkou příležitost zlikvidolal. 5 minut před koncem poločasu zahrozili opět domácí a to střelou z 35 metrů, která si však cestu do brány i díky falši nenašla.

Rozuzlení první půle mohlo přijít ve 41. minutě. Fabián si vyměnil míč s J. Žejdlíkem, který se řítil sám na domácího strážce branky, ale nepříliš důrazným zakončením nechal pouze vyniknout brankáře. A tak se potrvrdilo známé pravidlo - nedáš, dostaneš.

V poslední minutě prvního dění ztratil míč po autu Klas, domácí nastartovali rychlou akci z čehož pramenil break po pravé straně, kde svému soupeři nestíhal Ponížil a domácí se střelou Kaňi k pravé tyči ujali vedení 1:0. Krátce nato rozhodčí ukončil první poločas, který skončil hubeným vedením domácího týmu.

Druhý poločas začali hráči Komárna dobře a zdálo se, že na "šatňáka" zapoměli. Ale co se nestalo. Po dvou minutách přišel zbytečný faul Ponížila před pokutovým územím z čehož resultovala standartní situace. K exekuci se postavil domácí bek Bartalský a krásnou střelou poslal domácí do dvoubrankového vedení - při gólu neměl čisté svědomí brankář Šindelek, který byl možná až příliš schován za zdí - 2:0. Rychle odčinit dvoubrankové manko mohl po rohu M. Žejdlík, ke kterému proletěl míč, ale ani dlouhé nohy na gól nestačily. Komárno poté svého soupeře přitisklo před šestnáctku a domácí si oddychli pouze za cenu dlouhých odkopů.

Téměř 15 minut Komárno bušilo do svého soupeře a nepustilo Rymice za půlku, ale bez střelby a nápadu prostě val domácích nemohl padnout. Čím více Komárno chtělo zvrátit nepříznivý stav, tím více se v obraně objevovaly mezery. Jednu z děr v obraně mohl v 68. minutě využít v další branku domácí "buldozer" Fuksa, ale jeho pokus skončil pár decimetrů vedle branky. O pět minut později už Komárno tolik štěstí nemělo. Špatnou rozehrávkou nabídl možnost ke skórování domácímu Fuksovi M. Žejdlík a ten si s touto příležitostí věděl rady - hokejovým blafákem obešel i poslední komárenskou instanci a zvýšil vedení svého týmu na 3:0.

Komárno poté převzalo otěže zápasu a soupeře přitlačilo, ale absence střel či nápadité akce měla za následek pouze platonický tlak a žádnou změnu ve skóre. Největší šancí v závěrečném tlaku Komárna byl střelecký pokus Perutky ze standartní situace a hlavička J. Žejdlíka. Komárno tak muselo spolknout hořkou pilulku v podobě překvapivé porážky na hřišti Rymic v poměru 3:0.

A2A0408 Loukov Skaštice B 28.08.  16:30 NE   6 : 0

Sestava: Lysák – Odložilík, Navrátil Jiří, Navrátil Rudolf, Mirynský, Fuksa Roman, Kaňa Michal, Hausknecht Michal, Odložilík, Bartalský Ján, Marek Antonín ( Machovský, Matuška, Tobolík )

Branky: Kaňa Michal

Komentář z novin: První poločas byl vyrovnaný. Ve 13. minutě se domácí ujali brankou Bakalíka vedení. Hosté měli několik šancí, které nevyužili. Ve druhém poločase domácí hru zrychlili a výsledek se dostavil.

„Bohužel jsme dostali v 60. minutě branku na 2:1 a hosté byli hodně aktivní. O minutu později jsme hned odpověděli brankou na 3:1 a tím jsme soupeře zlomili. Zbytek zápasu jsme měli pod kontrolou a přidali další dvě branky. Hosté se již na větší odpor nezmohli. Bylo vidět, že zápas máme vcelku pod kontrolou,“ liboval si po utkání domácí trenér Zdeněk Skramuský. (zdroj: Kroměřížský deník)