Úvod » SEZONA 2011-2012 » STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci - mistrovská utkání okresního přeboru skupin A, B

publikováno 06.07.2011 (aktualizováno 09.02.2019)

 

Starší žáci – skupina o 1. – 6. místo

1. kolo 06. 05. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A-1-1 Rymice Zdounky 06.05.  14:00  NE U Olší 0 : 3
A-1-2 Dřínov Kostelec u Holešova 06.05.  14:00 NE   6 : 4
A-1-3 Křenovice Žalkovice 06.05.  14:00 NE   3 : 4 p.

Sestava: Matúš Josef - Greinecker Lukáš, Olšák Radim, Pospíšilík Jakub, Fuksa Marcel, Matuška Radim C, Topič Petr, Pavelec Karel ( Hejníček Martin, Kaňa Martin, Vychodil Michal )

Branky: -----

Fotogalerie: zde

2. kolo 13. 05. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A-2-1 Zdounky Rymice 12.05.  14:00 SO   0 : 5
A-2-2 Žalkovice Dřínov 13.05.  10:30 NE   9 : 4
A-2-3 Kostelec u Holešova Křenovice 13.05.  10:00 NE   4 : 3

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim C, Kolář Josef, Pospíšilík Jakub, Olšák Radim, Fuksa Marcel, Topič Petr, Greinecker Lukáš ( Hejníček Martin, Kaňa Martin, Vychodil Michal )

Branky: Fuksa Marcel, Greinecker Lukáš, Kaňa Martin, Olšák Radim, Vychodil Michal

Fotogalerie: zde

3. kolo 20. 05. 2012 - změna!!! ( hody v Křenovicích )

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A-3-1 Křenovice Rymice 20.05.  14:00 NE   4 : 3
A-3-2 Kostelec u Holešova Dřínov 20.05.  10:00 NE   1 : 3
A-3-3 Zdounky Žalkovice 19.05.  14:00 SO   4 : 1

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim C, Kolář Josef, Hejníček Martin, Olšák Radim, Fuksa Marcel, Topič Petr, Greinecker Lukáš ( Kováč Šimon, Kaňa Martin, Pavelec Karel, Vychodil Michal )

Branky: Greinecker Lukáš 2, Fuksa Marcel

Fotogalerie: zde

4. kolo 27. 05. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A-4-1 Dřínov Rymice 27.05.  14:00 NE   2 : 3
A-4-2 Žalkovice Křenovice 27.05.  10:30 NE   2 : 5
A-4-3 Kostelec u Holešova Zdounky 27.05.  10:00 NE   1 : 3

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim C, Kolář Josef, Hejníček Martin, Greinecker Lukáš, Fuksa Marcel, Topič Petr, Pavelec Karel ( Pospíšilík Jakub, Kaňa Martin, Vychodil Michal )

Branky: Greinecker Lukáš 2, Matuška Radim

Fotogalerie: zde

5. kolo 03. 06. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A-5-1 Rymice Dřínov 03.06.  14:00 NE U Olší 0 : 4
A-5-2 Křenovice Kostelec u Holešova 03.06.  14:00 NE   2 : 1
A-5-3 Žalkovice Zdounky 03.06.  10:30 NE   2 : 5

Sestava: Kolář Daniel - Matuška Radim C, Kolář Josef, Hejníček Martin, Olšák Radim, Greinecker Lukáš, Topič Petr, Pavelec Karel ( Pospíšilík Jakub, Kaňa Martin, Matúš Josef, Vychodil Michal )

Branky: -----

Fotogalerie: zde

6. kolo 10. 06. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A-6-1 Rymice Křenovice 10.06.  14:00 NE U Olší 1 : 2
A-6-2 Dřínov Žalkovice 10.06.  14:00 NE   6 : 5
A-6-3 Zdounky Kostelec u Holešova 09.06.  14:00 SO   0 : 4

Sestava: Kolář Daniel - Matuška Radim C, Kolář Josef, Matúš Josef, Olšák Radim, Greinecker Lukáš, Topič Petr, Fuksa Marcel ( Hejníček Martin, Kaňa Martin, Pavelec Karel, Vychodil Michal )

Branky: Pavelec Karel

Fotogalerie: zde

 

1. Dřínov 42 : 31 23
2. Křenovice 34 : 25 20
3. Rymice 24 : 22 12
4. Kostelec u Holešova 23 : 26 12
5. Zdounky 23 : 34 12
6. Žalkovice 34 : 42 11

 

Starší žáci – skupina o 7. – 10. místo

1. kolo 06. 05. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
B-1-1 Chvalčov Lutopecny 06.05.  10:00 NE   2 : 0
B-1-2 Domaželice Zborovice 05.05.  10:00 SO   4 : 5 p.

2. kolo 13. 05. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
B-2-1 Domaželice Lutopecny 12.05.  10:00 SO   7 : 0
B-2-2 Chvalčov Zborovice 13.05.  10:00 NE   4 : 5 p.

3. kolo 20. 05. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
B-3-1 Lutopecny Chvalčov 19.05.  14:00 SO   3 : 2
B-3-2 Zborovice Domaželice 20.05.  10:00 NE   2 : 11

4. kolo 27. 05. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
B-4-1 Lutopecny Zborovice 26.05.  14:00 SO   2 : 3
B-4-2 Chvalčov Domaželice 27.05.  10:00 NE   4 : 6

5. kolo 03. 06. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
B-5-1 Zborovice Lutopecny 03.06.  10:00 NE   1 : 3
B-5-2 Domaželice Chvalčov 02.06.  10:00 SO   5 : 3

6. kolo 10. 06. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
B-6-1 Lutopecny Domaželice 09.06.  14:00 SO   2 : 3
B-6-2 Zborovice Chvalčov 10.06.  10:00 NE   1 : 4

 

7. Domaželice  36 : 16 16
8. Chvalčov  19 : 20 7
9. Zborovice  17 : 28 7
10. Lutopecny  10 : 18 6

 

Starší žáci – skupina o 11. – 13. místo

1. kolo 06. 05. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
C-1-1 Těšnovice Bezměrov 06.05.  13:00 NE   5 : 0

2. kolo 13. 05. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
C-2-1 Bezměrov Břest 13.05.  14:00 NE   1 : 2

3. kolo 20. 05. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
C-3-1 Břest Těšnovice 20.05.  10:45 NE   5 : 1

4. kolo 27. 05. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
C-4-1 Bezměrov Těšnovice 27.05.  14:00 NE   0 : 3

5. kolo 03. 06. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
C-5-1 Břest Bezměrov 03.06.  10:45 NE   10 : 1

6. kolo 10. 06. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
C-6-1 Těšnovice Břest 09.06.  11:00 SO   2 : 8

 

11. Břest 25 : 5 12
12. Tešnovice   11 : 13 6
13. Bezměrov     2 : 20 0

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 71190
Dnes: 6
Online: 2

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 01 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery