Úvod » SEZONA 2011-2012 » STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci - ligová utkání okresního přeboru skupiny A

publikováno 06.07.2011 (aktualizováno 09.02.2019)

 

1. kolo 04. 09. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0101 Žalkovice Kostelec u Hol. 04.09.  10:30 NE   3 : 4
E1A0102 Chvalčov Domaželice 04.09.  10:00 NE   12 : 0
E1A0103 Rymice Břest 04.09  14:00 NE U Olší 2 : 1

Sestava: Kolář Daniel - Greinecker Lukáš, Kolář Josef, Hejníček Martin, Fuksa Marcel C, Topič Petr, Pavelec Karel, Kaňa Martin ( Kaňa Josef, Kováč Šimon, Pospíšilík Jakub, Matuška Radim )

Branky: Fuksa Marcel, Matuška Radim

Fotogalerie: zde

2. kolo 11. 09. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0201 Kostelec u Hol. Břest 11.09.  10:00 NE   9 : 0
E1A0202 Domaželice Rymice 10.09.  10:00 SO   1 : 6
E1A0203 Žalkovice Chvalčov 11.09.  10:30 NE   1 : 4

Sestava: Kolář Daniel - Matuška Radim C, Kolář Josef, Hejníček Martin, Fuksa Marcel, Greinecker Lukáš, Topič Petr, Kaňa Martin ( Pospíšilík Jakub, Kováč Šimon, Pavelec Karel )

Branky: Fuksa Marcel, Greinecker Lukáš, Kaňa Martin, Matuška Radim, Pavelec Karel, Topič Petr

Fotogalerie: zde

3. kolo 18. 09. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0301 Chvalčov Kostelec u Hol. 18.09.  10:00 NE   2 : 6
E1A0302 Rymice Žalkovice 18.09.  13:30 NE U Olší 8 : 1
E1A0303 Břest Domaželice 18.09.  10:45 NE   3 : 1

Sestava: Matúš Josef - Greinecker Lukáš, Olšák Radim, Hejníček Martin, Fuksa Marcel, Matuška Radim C, Pavelec Karel, Kaňa Martin ( Kaňa Josef, Kováč Šimon, Topič Petr )

Branky: Fuksa Marcel 2, Matuška Radim 2, Kaňa Martin, Kováč Šimon, Olšák Radim, Pavelec Karel

Fotogalerie: zde

4. kolo 25. 09. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0401 Kostelec u Hol. Domaželice 25.09.  10:00 NE   3 : 2
E1A0402 Žalkovice Břest 25.09.  10:30 NE   5 : 0
E1A0403 Chvalčov Rymice 25.09.  10:00 NE   2 : 1

Sestava: Matuška Radim C - Dvorník Martin, Kolář Josef, Hejníček Martin, Fuksa Marcel, Topič Petr, Olšák Radim, Matúš Josef ( Kaňa Josef, Kováč Šimon, Pavelec Karel, Kaňa Martin )

Branky: Matúš Josef

Fotogalerie: zde

5. kolo 02. 10. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0501 Rymice Kostelec u Hol. 02.10.  13:00 NE U Olší 3 : 0
E1A0502 Břest Chvalčov 02.10.  10:45 NE   3 : 6
E1A0503 Domaželice Žalkovice 01.10.  10:00 SO   9 : 4

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim C, Kolář Josef, Kaňa Josef, Fuksa Marcel, Topič Petr, Kaňa Martin, Pavelec Karel ( Greinecker Lukáš, Olšák Radim, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Kováč Šimon )

Branky: Matuška Radim

Fotogalerie: zde

6. kolo 09. 10. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0601 Žalkovice Kostelec u Hol. 09.10.  10:00 NE   2 : 3
E1A0602 Domaželice Chvalčov 08.10.  10:00 SO   4 : 2
E1A0603 Břest Rymice 09.10.  10:45 NE   0 : 6

Sestava: Matúš Josef - Greinecker Lukáš, Kolář Josef, Pospíšilík Jakub, Matuška Radim C, Topič Petr, Olšák Radim, Pavelec Karel ( Hejníček Martin, Fuksa Marcel, Kaňa Martin )

Branky: Pavelec Karel 2, Kaňa Martin, Kolář Josef, Matuška Radim, Topič Petr

Fotogalerie: zde

7. kolo 16. 10. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0701 Břest Kostelec u Hol. 16.10.  10:45 NE   1 : 4
E1A0702 Rymice Domaželice 16.10.  12:00 NE U Olší 6 : 0
E1A0703 Chvalčov Žalkovice 16.10.  10:00 NE   1 : 5

Sestava: Matúš Josef - Greinecker Lukáš, Olšák Radim, Pospíšilík Jakub, Matuška Radim C, Fuksa Marcel, Topič Petr, Pavelec Karel ( Hejníček Martin, Kolář Josef, Kaňa Martin )

Branky: Greinecker Lukáš 2, Matuška Radim 2, Fuksa Marcel, Topič Petr

Fotogalerie: zde

8. kolo 23. 10. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0801 Kostelec u Hol. Chvalčov 23.10.  10:00 NE   10 : 0
E1A0802 Žalkovice Rymice 23.10.  09:00 NE   4 : 1
E1A0803 Domaželice Břest 22.10.  10:00 SO   5 : 2

Sestava: Matúš Josef - Greinecker Lukáš, Kolář Josef, Pospíšilík Jakub, Matuška Radim C, Fuksa Marcel, Olšák Radim, Topič Petr ( Hejníček Martin, Pavelec Karel, Kaňa Martin )

Branky: Fuksa Marcel

Fotogalerie: zde

9. kolo 22. 04. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0901 Domaželice Kostelec u Hol. 21.04.  10:00 SO   3 : 4
E1A0902 Břest Žalkovice 22.04.  10:45 NE   3 : 2
E1A0903 Rymice Chvalčov  22.04.  13:30 NE U Olší 10 : 0

Sestava: Matúš Josef - Greinecker Lukáš, Kolář Josef, Pospíšilík Jakub, Matuška Radim C, Topič Petr, Pavelec Karel, Olšák Radim ( Hejníček Martin, Kaňa Martin, Kováč Šimon )

Branky: Olšák Radim 3, Topič Petr 2, Kaňa Martin, Kolář Josef, Matuška Radim, Pavelec Karel

Fotogalerie: zde

10. kolo 29. 04. 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A1001 Kostelec u Hol. Rymice 29.04.  10:00 NE   2 : 0
E1A1002 Chvalčov Břest 29.04.  10:00 NE   3 : 4 p.
E1A1001 Žalkovice Domaželice 29.04.  10:30 NE   7 : 0

Sestava: Matúš Josef, Greinecker Lukáš, Olšák Radim, Pospíšilík Jakub, Matuška Radim C, Topič Petr, Pavelec Karel, Kaňa Martin ( Hejníček Martin, Fuksa Marcel, Vychodil Michal )

Branky: -----

Fotogalerie: zde

 

TABULKA ODEHRANÝCH KOL ZÁKLADNÍ ČÁSTI

SKUPINA     A

1. Kostelec u Holešova    44 : 17 24
2. Rymice   43 : 11 21
3. Žalkovice    37 : 32 15
4. Chvalčov    32 : 44 13
5. Domaželice    25 : 49 9
6. Břest    17 : 43 8

SKUPINA     B

1. Dřínov   53 : 26 31
2. Zdounky   40 : 27 24
3. Křenovice   48 : 27 22
4. Lutopecny / Měrůtky   31 : 25 21
5. Zborovice   37 : 38 18
6. Těšnovice   23 : 42 7
7. Bezměrov     4 : 51 3

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 71205
Dnes: 0
Online: 2

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 01 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery