Úvod » SEZONA 2009-2010 » MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáci - mistrovská utkání okresního přeboru skupin A, B

publikováno 02.05.2010

 

Mladší žáci – skupina o 1. – 4. místo

1. kolo 09. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
L-1-1 Kostelec u Hol. Prusinovice 09.05.  10:00 NE   2 : 1
L-1-2 Rymice Chvalčov 09.05.  10:00 NE U Olší 5 : 1

Sestava: Kajaba Petr - Matuška Radim, Kaňa Jiří, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Fuksa Marcel, Kaňa Martin, Kaňa Josef, Matúš Josef

Branky: Topič Petr 3, Kaňa Jaromír, Kaňa Martin

Fotogalerie: zde

2. kolo 16. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
L-2-1 Prusinovice Chvalčov 03.06.  17:00 ČT   3 : 3
L-2-2 Kostelec u Holešova Rymice 20.05.  17:00 ČT   0 : 1

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Kaňa Martin, Kovaříková Veronika, Kolařík Lukáš

Branky: Topič Petr

Fotogalerie: zde

3. kolo 23. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
L-3-1 Rymice Prusinovice 17.06.  17:30 ČT U Olší 10 : 0
L-3-2 Chvalčov Kostelec u Holešova 16.06.  17:00 ST   3 : 1

Sestava: Haška Dominik - Matuška Radim, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Pospíšilík Jakub, Kaňa Martin, Polaštík Václav, Kovaříková Veronika, Kolařík Lukáš

Branky: Kaňa Martin 3, Kaňa Jaromír 2, Kovaříková Veronika 2, Topič Petr 2, Pospíšilík Jakub

Fotogalerie: zde

4. kolo 30. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
L-4-1 Prusinovice Kostelec u Holešova 30.05.  13:00 NE Hlinsko p/H 4 : 3
L-4-2 Chvalčov Rymice 30.05.  10:00 NE   2 : 3

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Kaňa Jiří, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Kaňa Martin, Pospíšilík Jakub, Kaňa Josef

Branky: Kaňa Martin, Matuška Radim, Pospíšilík Jakub

Fotogalerie: zde

5. kolo 06. 06. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
L-5-1 Chvalčov Prusinovice 06.06.  10:00 NE   6 : 3
L-5-2 Rymice Kostelec u Holešova 06.06.  10:00 NE U Olší 5 : 0

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Topič Petr, Kovaříková Veronika, Kaňa Martin, Havelka Kamil, Kolařík Lukáš

Branky: Matuška Radim 2, Kaňa Martin, Kovaříková Veronika, Pospíšilík Jakub

Fotogalerie: zde

6. kolo 13. 06. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
L-6-1 Prusinovice Rymice 13.06.  13:00 NE Hlinsko p/H 1 : 4
L-6-2 Kostelec u Holešova Chvalčov 13.06.  10:00 NE   2 : 4

Sestava: Kajaba Petr - Matuška Radim C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Topič Petr, Kovaříková Veronika, Kaňa Martin, Havelka Kamil, Kolařík Lukáš

Branky: Kaňa Martin 2, Topič Petr 2

Fotogalerie: zde

1. Rymice 28 : 4  18
2. Chvalčov   19 : 17  10
3. Prusinovice   12 : 28  4
4. Kostelec u Holešova     8 : 18  3

 

Mladší žáci – skupina o 5. – 8. místo

1. kolo 09. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
M-1-1 Břest Slavkov p. H. 09.05.  13:00 NE   1 : 0
M-1-2 Ludslavice Žeranovice 09.05.  14:00   NE   5 : 0

2. kolo 16. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
M-2-1 Břest Žeranovice 16.05.  00:00 NE   3 : 2
M-2-2 Ludslavice Slavkov p. H. 16.05.  00:00 NE   1 : 1

3. kolo 23. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
M-3-1 Slavkov p. H. Žeranovice 23.05.  10:00   NE   2 : 5
M-3-2 Ludslavice Břest 01.06.  17:00 ÚT   2 : 4

4. kolo 30. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
M-4-1 Břest Ludslavice 30.05.  00:00 NE   2 : 1
M-4-2 Žeranovice Slavkov p. H. 30.05.  10:00 NE   2 : 1

5. kolo 06. 06. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
M-5-1 Slavkov p. H. Břest 06.06.  10:00 NE   1 : 4
M-5-2 Žeranovice Ludslavice 06.06.  10:00 NE Racková 1 : 4

6. kolo 13. 06. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
M-6-1 Žeranovice Břest 13.06.  10:00 NE   3 : 1
M-6-2 Slavkov p. H. Ludslavice 13.06.  10:00 NE   2 : 1

 

5. Břest 15 : 9 15
6. Žeranovice  13 : 16 9
7. Ludslavice  14 : 10  7
8. Slavkov pod Hostýnem     7 : 14  4

 

Mladší žáci – skupina o 9. – 13. místo

1. kolo 09. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
N-1-1 Žalkovice Loukov 08.05.  10:30  SO   6 : 2
N-1-2 DFK Holešov Zborovice 08.05.  10:00 SO   1 : 4

2. kolo 16. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
N-2-1 Loukov Zborovice 27.05.  17:30 NE   3 : 1
N-2-2 Kyselovice DFK Holešov 28.05.  17:00 NE   2 : 0

3. kolo 23. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
N-3-1 Loukov Kyselovice 23.05.  10:00 NE   2 : 2
N-3-2 Žalkovice DFK Holešov 23.05.  10:30 SO   1 : 1

4. kolo 30. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
N-4-1 Zborovice Loukov 30.05.  00:00 NE   3 : 1
N-4-2 DFK Holešov Žalkovice 29.05.  10:00 SO   0 : 1

5. kolo 06. 06. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
N-5-1 Loukov Žalkovice 06.06.  10:00 NE   2 : 2
N-5-2 Kyselovice DFK Holešov 06.06.  00:00 NE   2 : 2

6. kolo 13. 06. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
N-6-1 Kyselovice Loukov 17.06.  17:30 ČT   3 : 3
N-6-2 DFK Holešov Zborovice 12.06.  10:00 SO   9 : 0

 

9. Zborovice    29 : 12  15
10. Žalkovice    18 : 15  13
11. Kyselovice     15 : 16  9
12. Loukov     12 : 19  6
13. DFK Holešov       9 : 21  6

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 72311
Dnes: 17
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 09 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz