Úvod » SEZONA 2009-2010 » MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáci - ligová utkání okresního přeboru skupiny B

publikováno 23.06.2009

 

1. kolo 23. 08. 2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B0101 Rymice Ludslavice 23.08.  10:00 NE U Olší 5 : 0
F1B0102 Kostelec u Holešova Žalkovice 23.08.  10:00 NE   16 : 0
F1B0103 Kyselovice Zborovice 23.08.  14:30 NE   3 : 3

Sestava: Fuksa Marcel - Matuška Radim, Kaňa Martin, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Kolařík Lukáš, Chrastinová Veronika, Kaňa Josef, Haška Dominik, Lajda Pavel, Polaštík Václav

Branky: Topič Petr 2, Chrastinová Veronika, Kaňa Jaromír, Matuška Radim

Fotogalerie: zde

2. kolo 30. 08. 2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B0202 Zborovice Břest 29.08.  09:30 SO   2 : 7
F1B0203 Žalkovice Kyselovice 08.09.  16:00 ÚT   3 : 2
F1B0204 Rymice Kostelec u Holešova 30.08.  10:00 NE U Olší 4 : 0

Sestava: Fuksa Marcel - Kaňa Jiří, Haška Dominik, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Chrastinová Veronika, Kaňa Martin, Kaňa Josef, Kolařík Lukáš, Lajda Pavel

Branky: Topič Petr 3, Kaňa Martin

Fotogalerie: zde

3. kolo 06. 09. 2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B0301 Kostelec u Holešova Ludslavice 06.09.  10:00 NE   3 : 1
F1B0302 Kyselovice Rymice 06.09.  14:30 NE   0 : 8 
F1B0303 Břest Žalkovice 06.09.  13:00 NE   0 : 1

Sestava: Kajaba Petr - Matuška Radim, Kaňa Jiří, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Fuksa Marcel, Topič Petr, Kaňa Martin, Kaňa Josef, Chrastinová Veronika, Lajda Pavel

Branky: Kaňa Jaromír 3, Fuksa Marcel 2, Kaňa Martin 2, Chrastinová Veronika

Fotogalerie: zde

4. kolo 13. 09. 2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B0401 Ludslavice Zborovice 13.09.  13:30 NE   3 : 1
F1B0403 Rymice Břest 13.09.  10:00 NE U Olší 3 : 0
F1B0404 Kostelec u Holešova Kyselovice 13.09.  10:00 NE   7 : 0

Sestava: Kajaba Petr - Matuška Radim, Kaňa Jiří, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Fuksa Marcel, Kaňa Martin, Matúš Josef, Lajda Pavel

Branky: Kaňa Jaromír 2, Lajda Pavel

Fotogalerie: zde

5. kolo 20. 09. 2009 - volno!!!   

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B0501 Kyselovice Ludslavice 20.09.  14:00 NE   1 : 4
F1B0502 Břest Kostelec u Holešova 20.09.  12:30 NE   2 : 1
F1B0504 Zborovice Žalkovice 20.09.  10:00 NE   2 : 2

(skupina A - Prusinovice)

6. kolo 27. 09. 2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B0601 Ludslavice Žalkovice 27.09.  13:00 NE   5 : 1
F1B0602 Rymice Zborovice 25.10.  14:00 NE U Olší 10 : 2
F1B0604 Kyselovice Břest 27.09.  13:30 NE   1 : 4

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Kaňa Martin, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Chrastinová Veronika, Pospíšilík Jakub, Kaňa Josef, Fuksa Marcel, Kajaba Petr

Branky: Topič Petr 4, Kaňa Jaromír 2, Chrastinová Veronika, Kaňa Martin, Matuška Radim, Pospíšilík Jakub

Fotogalerie: zde

7. kolo 04. 10. 2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B0701 Břest Ludslavice 04.10.  12:00 NE   0 : 2
F1B0703 Zborovice Kostelec u Holešova 04.10.  09:30 NE   0 : 2
F1B0704 Žalkovice Rymice 03.10.  10:30 SO   2 : 4

Sestava: Kajaba Petr - Matuška Radim, Kaňa Jiří, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Kaňa Martin, Pospíšilík Jakub, Fuksa Marcel

Branky: Kaňa Martin 2, Topič Petr 2

Fotogalerie: zde

8. kolo 11. 10. 2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B0801 Ludslavice Rymice 11.10.  14:00 NE   1 : 1
F1B0802 Žalkovice Kostelec u Holešova 10.10.  10:30 SO   1 : 4
F1B0803 Zborovice Kyselovice 23.04.  17:00   5 : 0

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Pospíšilík Jakub, Kaňa Martin, Chrastinová Veronika

Branky: Kaňa Jaromír

Fotogalerie: zde

9. kolo 18. 10. 2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B0902 Břest Zborovice 18.10.  11:00 NE   3 : 0
F1B0903 Kyselovice Žalkovice 18.10.  12:30 NE   4 : 1
F1B0904 Kostelec u Holešova Rymice 18.10.  10:00 NE   0 : 4

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Kaňa Jiří, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Chrastinová Veronika, Pospíšilík Jakub, Kaňa Josef

Branky: Topič Petr 2, Matuška Radim, vlastní

10. kolo 04. 04. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B1001 Ludslavice Kostelec u Holešova 25.04.  13:00 NE   1 : 2
F1B1002 Rymice Kyselovice 04.04.  10:00 NE U Olší 10 : 0
F1B1003 Žalkovice Břest 03.04.  10:30 SO   1 : 1

Sestava: Kajaba Petr - Matuška Radim, Kaňa Jiří, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Fuksa Marcel, Kaňa Martin, Kaňa Josef, Kolařík Lukáš, Kovaříková Veronika

Branky: Topič Petr 4, Kaňa Jaromír 3, Fuksa Marcel, Kaňa Martin, Kovaříková Veronika

Fotogalerie: zde

11. kolo 11. 04. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B1101 Zborovice Ludslavice 11.04.  09:30 NE   0 : 5
F1B1103 Břest Rymice 11.04.  12:00 NE   0 : 1
F1B1104 Kyselovice Kostelec u Holešova 11.04.  14:00 NE   1 : 3

Sestava: Fuksa Marcel - Matuška Radim, Kaňa Jiří, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Kovaříková Veronika, Pospíšilík Jakub, Dvorník Martin, Kaňa Martin, Matúš Josef

Branky: Kaňa Jaromír

Fotogalerie: zde

12. kolo 18. 04. 2010 -  volno!!!

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B1201 Ludslavice Kyselovice 25.04.  13:30 NE   4 : 0
F1B1202 Kostelec u Holešova Břest 25.04.  10:00 NE   2 : 0
F1B1204 Žalkovice Zborovice 24.04.  10:30 SO   2 : 2

(skupina A - Prusinovice, Loukov)

13. kolo 25. 04. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B1301 Žalkovice Ludslavice 24.04.  10:30 SO   3 : 1
F1B1302 Zborovice Rymice 25.04.  09:30 NE   0 : 9
F1B1304 Břest Kyselovice 25.04.  13:00 NE   5 : 1

Sestava: Kajaba Petr - Matuška Radim, Dvorník Martin, Hejníček Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Pospíšilík Jakub, Fuksa Marcel, Matúš Josef, Kaňa Martin

Branky: Kaňa Jaromír 2, Topič Petr 2, Dvorník Martin, Fuksa Marcel, Matúš Josef, Matuška Radim, Pospíšilík Jakub

Fotogalerie: zde

14. kolo 02. 05. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1B1401 Ludslavice Břest 02.05.  14:00 NE   2 : 1
F1B1403 Kostelec u Holešova Zborovice 02.05.  10:00 NE   0 : 1
F1B1404 Rymice Žalkovice 02.05.  10:00 NE U Olší 20 : 0

Sestava: Kajaba Petr, Matuška Radim, Kaňa Jiří, Kaňa Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Fuksa Marcel, Matúš Josef

Branky: Kaňa Jaromír 6, Kaňa Martin 4, Topič Petr 4, Fuksa Marcel 3, Kajaba Petr 2, Kaňa Jiří

Fotogalerie: zde

 

TABULKY ODEHRANÝCH KOL ZÁKLADNÍ ČÁSTI

SKUPINA     A

1. Prusinovice 38 : 9 25
 2. Chvalčov   33 : 11 23
 3. Žeranovice   24 : 26 14
 4. Slavkov pod Hostýnem   19 : 26 13
 5. DFK Holešov     9 : 16 7
 6. Loukov   11 : 46 2

SKUPINA     B

 1. Rymice    79 : 5   34
 2. Kostelec u Holešov      40 : 15    24
 3. Ludslavice   29 : 18 22
 4. Břest   23 : 17 16
 5. Žalkovice   17 : 61 12
 6. Zborovice   18 : 46  9
 7. Kyselovice   13 : 57  4

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 72310
Dnes: 16
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 09 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery