Úvod » SEZONA 2010-2011 » STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci - mistrovská utkání okresního přeboru skupin A, B

publikováno 25.04.2011 (aktualizováno 26.01.2019)

 

Starší žáci – skupina o 1. – 6. místo

1. kolo 08. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A-1-1 Dřínov Rymice 08.05.  14:00 NE   4 : 5
A-1-2 Mrlínek Těšnovice 08.05.  10:00 NE   2 : 0
A-1-3 Chvalčov Zdounky 08.05.  10:00 NE   4 : 3 p.

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Olšák Radim, Reisinger  Martin, Kaňa Jaromír C, Novák Radek, Topič Petr, Procházka Jan, Fuksa Marcel, Vařecha Pavel

Branky: Kaňa Jaromír 4, Procházka Jan

2. kolo 15. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A-2-1 Mrlínek Dřínov 15.05.  10:00 NE   3 : 0
A-2-2 Těšnovice Chvalčov 15.05.  10:00 NE   7 : 3
A-2-3 Rymice Zdounky 15.05.  12:00 NE U olší 2 : 1

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Olšák Radim, Reisinger Martin, Kaňa Jaromír C, Novák Radek, Topič Petr, Procházka Jan, Kaňa Martin

Branky: Kaňa Jaromír, Procházka Jan

Fotogalerie: zde

3. kolo 22. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A-3-1 Dřínov Chvalčov 22.05.    NE   7 : 4
A-3-2 Rymice Tešnovice 22.05.  12:00 NE U olší 2 : 3
A-3-3 Zdounky Mrlínek 21.05.  14:00 SO   0 : 3

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Olšák Radim, Reisinger Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Novák Radek, Procházka Jan, Fuksa Marcel

Branky: Novák Radek 2

4. kolo 29. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A-4-1 Rymice Dřínov 29.05.  12:00 NE U olší 2 : 3
A-4-2 Chvalčov Zdounky 28.05.  10:00 NE   0 : 10
A-4-3 Těšnovice Mrlínek 29.05.  10:00  NE   1 : 2

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Kolář Josef, Reisinger Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Novák Radek, Procházka Jan, Olšák Radim, Fuksa Marcel

Branky: Olšák Radim, Topič Petr

Fotogalerie: zde

5. kolo 05. 06. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A-5-1 Mrlínek Dřínov 05.06.  10:00  NE   2 : 1
A-5-2 Zdounky Rymice 04.06.  14:00 SO   2 : 1
A-5-3 Chvalčov Těšnovice 05.06.  10:00  NE   2 : 11

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Kolář Josef, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Novák Radek, Olšák Radim, Fuksa Marcel

Branky: Matuška Radim

6. kolo 12. 06. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A-6-1 Chvalčov Dřínov 12.06.  10:00 NE   4 : 2
A-6-2 Těšnovice Rymice 11.06.  13:30 SO   5 : 2
A-6-3 Mrlínek Zdounky 12.06.  10:00 NE   nehl.

Sestava:  Přikryl Zdeněk - Matuška Radim, Reisinger Martin, Dvorník Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Novák Radek, Olšák Radim, Fuksa Marcel

Branky: Kaňa Jaromír 2

 

1. Zdounky 41 : 17 23
2. Těšnovice 46 : 20 21
3. Rymice 37 : 24 18
4. Mrlínek 29 : 27 15
5. Dřínov 27 : 40 9
6. Chvalčov 23 : 75 4

 

Starší žáci – skupina o 7. – 10. místo

1. kolo 08. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
B-1-1 Kostelec u Holešova Lutopecny 08.05.  10:00 NE   1 : 4
B-1-2 Žalkovice Zborovice 08.05.  10:30  NE   2 : 6

2. kolo 15. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
B-2-1 Zborovice Kostelec u Holešova 27.05.  17:30   1 : 1
B-2-2 Lutopecny Žalkovice 14.05.  14:00 SO   5 : 1

3. kolo 22. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
B-3-1 Lutopecny Zborovice 22.05.  14:00  SO   4 : 3
B-3-2 Kostelec u Holešova Žalkovice 22.05.  10:00 NE   0 : 2

4. kolo 29. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
B-4-1 Žalkovice Kostelec u Holešova  29.05.  10:30 NE   3 : 0
B-4-2 Zborovice Lutopecny 29.05.  10:00 NE   3 : 5

5. kolo 05. 06. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
B-5-1 Kostelec u Holešova Zborovice 05.06.  10:00 NE   4 : 1
B-5-2 Žalkovice Lutopecny 05.06.  10:30 NE   5 : 4

6. kolo 12. 06. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
B-6-1 Lutopecny Kostelec u Holešova 11.06.  14:00 SO   5 : 4
B-6-2 Zborovice Žalkovice 12.06.  10:00 NE   1 : 2

 

7. Lutopecny 27 : 17 15
8. Žalkovice  15 : 16 12
9. Kostelec u Holešova  11 : 16 5
10. Zborovice  15 : 19 4

 

Starší žáci – skupina o 11. – 14. místo

1. kolo 08. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
C-1-1 Břest Zlobice 08.05.  14:30  NE   7 : 1
C-1-2 Křenovice Bezměrov 08.05.  14:00  NE   1 : 3

2. kolo 15. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
C-2-1 Bezměrov Břest 15.05.  14:00 NE   0 : 1 p.
C-2-2 Křenovice Zlobice 15.05.  14:00 NE   4 : 2

3. kolo 22. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
C-3-1 Břest Křenovice 22.05.  14:30 NE   9 : 2
C-3-2 Bezměrov Zlobice 22.05.  14:00 NE   5 : 0

4. kolo 29. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
C-4-1 Zlobice Břest 29.05.  14:00 NE   2 : 8
C-4-2 Bezměrov Křenovice 29.05.  14:00 NE   0 : 2

5. kolo 05. 06. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
C-5-1 Břest Bezměrov 07.06.  17:00 ÚT   6 : 0
C-5-2 Zlobice Křenovice 04.06.  16:30 SO   5 : 2

6. kolo 12. 06. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
C-6-1 Křenovice Břest 12.06.  14:30 NE   4 : 7
C-6-2 Zlobice Bezměrov 12.06.  14:00 NE   0 : 5

 

11. Břest 38 : 9 17
12. Bezměrov   13 : 10 10
13. Křenovice    15 : 26 6
14. Zlobice    10 : 31 3

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 71190
Dnes: 6
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 01 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz