Úvod » SEZONA 2010-2011 » STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci - ligová utkání okresního přeboru skupiny A

publikováno 21.06.2010 (aktualizováno 26.01.2019)

 

1. kolo 29. 08. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A1001 Žalkovice Břest 29.08.  10:30 NE   2 : 3
E1A1002 Kostelec u Holešova Rymice 29.08.  10:00 NE   1 : 10 
E1A1003 Chvalčov Mrlínek 29.08.  10:00 NE   1 : 15

Sestava: Vařecha Pavel - Matuška Radim, Kolář Josef, Haška Dominik, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Novák Radek, Procházka Jan, Reissinger Martin, Fuksa Marcel

Branky: Procházka Jan 3, Topič Petr 2, Fuksa Marcel, Kaňa Jaromír, Matuška Radim, Novák Radek, Reissinger Martin

Fotogalerie: zde

2. kolo 05. 09. 2010 - volno!!!

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0101 Kostelec u Holešova Žalkovice 05.09.  10:00 NE   3 : 4 p.
E1A0102 Břest Chvalčov 05.09.  14:30 NE   0 : 10
E1A0104 Mrlínek Bezměrov 05.09.  10:00 NE Pod duby 5 : 1

(skupina B - Zlobice)

3. kolo 12. 09. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0201 Žalkovice Bezměrov 12.09.  10:30 NE   3 : 1
E1A0203 Chvalčov Rymice 12.09.  10:00 NE   4 : 7
E1A0204 Kostelec u Holešova Břest 12.09.  10:00 NE   3 : 2

Sestava: Vařecha Pavel - Matuška Radim, Novák Radek, Reissinger Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Kolář Josef, Procházka Jan

Branky: Kaňa Jaromír 3, Kolář Josef 2, Procházka Jan, Topič Petr

4. kolo 19. 09. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0301 Břest Žalkovice 19.09.  14:00 NE   3 : 2
E1A0302 Rymice Kostelec u Holešova 19.09.  12:00 NE U olší 2 : 0
E1A0303 Mrlínek Chvalčov 19.09.  10:00 NE Pod duby 6 : 2

Sestava: Matúš Josef - Matuška radim, Novák radek, Kolář Josef, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Daněk Václav, Reissinger Martin, Procházka Jan, Vařecha Pavel

Branky: Procházka Jan 2

Fotogalerie: zde

5. kolo 26. 09. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0402 Chvalčov Bezměrov 26.09.  10:00 NE   10 : 1
E1A0403 Kostelec u Holešova Mrlínek 26.09.  10:00 NE   1 : 10
E1A0404 Břest Rymice 26.09.  13:30 NE   0 : 5

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Kolář Josef, Novák Radek, Kaňa Jaromír C,Topič Petr, Procházka Jan, Fuksa Marcel, Vařecha Pavel, Daněk Václav

Branky: Fuksa Marcel 2, Kaňa Jaromír 2, Procházka Jan

6. kolo 28. 09. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0901 Bezměrov Žalkovice 28.09.  13:00 ÚT   1 : 2
E1A0903 Rymice Chvalčov 28.09.  12:00 ÚT U olší 6 : 0
E1A0904 Břest Kostelec u Holešova 28.09.  13:30 ÚT   0 : 4

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Kolář Josef, Novák Radek, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Procházka Jan, Fuksa Marcel, Daněk Václav, Vařecha Pavel

Branky: Kaňa Jaromír 4, Fuksa Marcel, Topič Petr

7. kolo 03. 10. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0501 Rymice Žalkovice 03.10.  12:00 NE U olší 5 : 0
E1A0502 Mrlínek Břest 03.10.  10:00 NE Pod duby 5 : 1
E1A0503 Bezměrov Kostelec u Holešova 03.10.  13:00 NE   0 : 1

Sestava: Vařecha Pavel - Matuška Radim, Kolář Josef, Novák Radek, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Fuksa Marcel, Daněk Václav, Reissinger Martin, Procházka Jan

Branky: Procházka Jan 2, Kolář Josef, Novák Radek, Reissinger Martin

Fotogalerie: zde

8. kolo 10. 10. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0601 Žalkovice Chvalčov 10.10.  10:30 NE   0 : 8
E1A0603 Břest Bezměrov 10.10.  13:00 NE   2 : 1
E1A0604 Rymice Mrlínek 10.10.  12:00 NE U olší 3 : 1

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Kolář Josef, Novák Radek, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Fuksa Marcel, Procházka Jan, Daněk Václav, Reissinger Martin, Vařecha Pavel

Branky: Kaňa Jaromír 2, Procházka Jan

Fotogalerie: zde

9. kolo 17. 10. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0701 Mrlínek Žalkovice 17.10.  10:00 NE Pod duby 3 : 0
E1A0702 Bezměrov Rymice 17.10.  12:00 NE   1 : 9
E1A0704 Chvalčov Kostelec u Holešova 17.10.  10:00 NE   6 : 2

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Kolář Josef, Reissinger Martin, Kaňa Jaromír C, Novák Radek, Fuksa Marcel, Procházka Jan, Vařecha Pavel, Kaňa Martin

Branky: Procházka Jan 5, Kaňa Jaromír 3, Fuksa Marcel

Fotogalerie: zde

10. kolo 24.10.2010 - volno!!!

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A0801 Žalkovice Kostelec u Holešova 24.10.  10:30 NE   3 : 1
E1A0802 Chvalčov Břest 24.10.  10:00 NE   10 : 1
E1A0804 Bezměrov Mrlínek 24.10.  11:30 NE   0 : 7

(skupina B - Zlobice)

11. kolo 10. 04. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A1101 Žalkovice Rymice 10.04.  10:30 NE   2 : 4
E1A1102 Břest Mrlínek 10.04.  13:30 NE   0 : 9
E1A1103 Kostelec u Holešova Bezměrov 10.04.  10:00 NE   10 : 0

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Kolář Josef, Reissinger Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Olšák Radim, Novák Radek, Procházka Jan, Fuksa Marcel, Vařecha Pavel

Branky: Novák Radek 2, Olšák Radim, Procházka Jan

12. kolo 17. 04. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A1301 Chvalčov Žalkovice 17.04.  10:00 NE   6 : 3
E1A1303 Bezměrov Břest 17.04.  13:30 NE   1 : 2
E1A1304 Mrlínek Rymice 17.04.  10:00 NE Pod duby 1 : 7

Sestava: Fuksa Marcel - Matuška Radim, Kolář Josef, Reissinger Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Novák Radek, Procházka Jan, Olšák Radim, Vařecha Pavel

Branky: Kaňa Jaromír 2, Novák Radek 2, Matuška Radim, Olšák Radim, Topič Petr

13. kolo 24. 04. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A1401 Žalkovice Mrlínek 24.04.  10:30 NE   3 : 5
E1A1402 Rymice Bezměrov 24.04.  12:00 NE U olší 15 : 0
E1A1404 Kostelec u Holešova Chvalčov 24.04.  10:00 NE   0 : 6

Sestava: Vařecha Pavel - Matuška Radim, Kolář Josef, Reissinger Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Novák Radek, Procházka Jan, Olšák Radim, Fuksa Marcel

Branky: Kaňa Jaromír 5, Procházka Jan 3, Olšák Radim 2, Fuksa Marcel, Kolář Josef, Matuška Radim, Novák Radek, Topič Petr

14. kolo 01. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
E1A1201 Bezměrov Chvalčov 01.05.  13:30 NE   0 : 1
E1A1202 Mrlínek Kostelec u Holešova 01.05.  10:00 NE Pod duby 9 : 1
E1A1203 Rymice Břest 01.05.  12:00 NE U olší 2 : 0

Sestava: Matúš Josef - Matuška Radim, Olšák Radim, Reissinger Martin, Kaňa Jaromír C, Topič Petr, Novák Radek, Procházka Jan, Fuksa Marcel, Vařecha Pavel

Branky: Kaňa Jaromír, Procházka Jan

Fotogalerie: zde

 

 

TABULKY ODEHRANÝCH KOL ZÁKLADNÍ ČÁSTI

SKUPINA     A

1. Rymice  79 : 14 36
2. Mrlínek  76 : 20 30
3. Chvalčov   64 : 41 24
4. Kostelec u Holešova   27 : 52 13
5. Žalkovice   24 : 43 12
6. Břest    14 : 54 10
7. Bezměrov      7 : 67 1

SKUPINA     B

1. Zdounky   79 : 14 33
2. Těšnovice                  92 : 12 27
3. Dřínov   45 : 30 21
4. Lutopecny   48 : 24 19
5. Zborovice   53 : 40 14
6. Křenovice    25 : 88 9
7. Zlobice        8 : 143 0

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 71205
Dnes: 0
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 01 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz