Úvod » SEZONA 2010-2011 » MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáci - ligová utkání okresního přeboru

publikováno 15.06.2010 (aktualizováno 26.01.2019)

 

1. kolo 05. 09. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A0101 Chvalčov Prusinovice 05.09.  10:00 NE   1 : 2 p.
F1A0102 Rymice Slavkov p. H. 05.09.  10:00 NE U olší 2 : 1
F1A0103 Bařice DFK Holešov 05.09.  10:00 NE   3 : 2
F1A0104 Lubná Žeranovice 05.09.  10:00 NE   2 : 13
F1A0105 Loukov Elko Holešov B 16.09.  17:00 NE   1 : 3

Sestava: Kolář Daniel - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Kovaříková Veronika, Vilímek Marek, Pavelec Karel, Kolařík Lukáš, Caletka Dominik, Havelka Kamil, Polaštík Václav, Odložilík Tomáš, Měrka Josef, Skácel Dominik

Branky: Pavelec Karel, Vilímek Marek

Fotogalerie: zde

2. kolo 12. 09. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A0201 Chvalčov Elko Holešov B 12.09.  13:30 NE   0 : 9
F1A0202 Žeranovice Loukov 12.09.  10:00 NE   6 : 2
F1A0203 DFK Holešov Lubná 11.09.  12:30 SO Všetuly 5 : 0
F1A0204 Slavkov p. H. Bařice 12.09.  10:00 NE   5 : 0
F1A0205 Rymice Prusinovice 12.09.  10:00 NE U olší 1 : 0  p.

Sestava: Caletka Dominik - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Kovaříková Veronika, Pavelec Karel, Kolařík Lukáš, Havelka Kamil, Polaštík Václav, Janalík Josef, Měrka Josef, Odložilík Tomáš, Skácel Dominik, Vilímek Marek

Branky: Kaňa Martin

Fotogalerie: zde

3. kolo 19. 09. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A0301 Rymice Chvalčov 19.09.  10:00 NE U olší 9 : 0
F1A0302 Bařice Prusinovice 19.09.  10:00 NE   2 : 3 p.
F1A0303 Lubná Slavkov p. H. 19.09.  10:00 NE   0 : 10
F1A0304 Loukov DFK Holešov 19.09.  10:00 NE   2 : 1
F1A0305 Elko Holešov B Žeranovice 18.09.  13:00 SO Všetuly 3 : 0

Sestava: Kolář Daniel - Kaňa Martin C, Vilímek Marek, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Kovaříková Veronika, Pavelec Karel, Kolařík Lukáš, Kaňa Josef,  Havelka Kamil, Caletka Dominik, Janalík Josef, Měrka Josef, Odložilík Tomáš, Pavelec Petr, Polaštík Václav

Branky: Kolařík Lukáš 3, Kovaříková Veronika 3, Kaňa Martin, Měrka Josef, Pospíšilík Jakub

Fotogalerie: zde

4. kolo 26. 09. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A0401 Chvalčov Žeranovice 26.09.  13:00 NE   2 : 5
F1A0402 DFK Holešov Elko Holešov B 25.09.  16:00 SO Všetuly 0 : 4
F1A0403 Slavkov p. H. Loukov 26.09.  10:00 NE   3 : 4
F1A0405 Lubná Prusinovice 26.09.  10:00 NE   1 : 11
F1A0405 Rymice Bařice 26.09.  10:00 NE U olší 10 : 2

Sestava: Caletka Dominik - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Kovaříková Veronika, Pavelec Karel, Vilímek Marek, Pavelec Petr, Polaštík Václav

Branky: Kovaříková Veronika 6, Pospíšilík Jakub 3, Pavelec Karel

Fotogalerie: zde

5. kolo 28. 09. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A0901 Loukov Chvalčov 28.09.  10:00 ÚT   9 : 1
F1A0902 Elko Holešov B Lubná 28.09.  13:00 ÚT Všetuly 0 : 16
F1A0903 Žeranovice Bařice 28.09.  10:00 ÚT   5 : 1
F1A0904 DFK Holešov Rymice 01.10.  16:30 Všetuly 3 : 1
F1A0905 Slavkov p. H. Prusinovice 28.09.  10:00 ÚT   1 : 5

Sestava: Kolář Daniel - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Vilímek Marek, Pavelec Karel, Kolařík Lukáš, Skácel Dominik, Havelka Kamil, Caletka Dominik, Polaštík Václav, Janalík Josef

Branky: Kaňa Martin

6. kolo 03. 10. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A0501 Bařice Chvalčov 03.10.  10:00 NE   0 : 7
F1A0502 Lubná Rymice 03.10.  10:00 NE   1 : 14
F1A0503 Loukov Prusinovice 03.10.  10:00 NE   3 : 2
F1A0504 Elko Holešov B Slavkov p. H. 02.10.  13:00 SO Všetuly 2 : 1
F1A0505 Žeranovice DFK Holešov 03.10.  10:00 NE   4 : 0

Sestava: Kolář Daniel - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Vilímek Marek, Pavelec Karel, Kolařík Lukáš, Caletka Dominik, Skácel Dominik, Havelka Kamil, Janalík Josef, Měrka Josef, Polaštík Václav, Pavelec Petr

Branky: Vilímek Marek 4, Havelka Kamil 2, Kaňa Martin 2, Pavelec Karel 2, Pospíšilík Jakub 2, Janalík Josef, Kolařík Lukáš

Fotogalerie: zde

7. kolo 10. 10. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A0601 Chvalčov DFK Holešov 10.10.  12:30 NE   4 : 1
F1A0602 Slavkov p. H. Žeranovice 10.10.  10:00 NE   0 : 1
F1A0603 Elko Holešov B Prusinovice 09.10.  13:00 SO Všetuly 0 : 1
F1A0604 Rymice Loukov 10.10.  10:00 NE U olší 3 : 2
F1A0605 Bařice Lubná 10.10.  10:00 NE   7 : 1

Sestava: Kolář Daniel - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Polaštík Václav, Pavelec Karel, Kolařík Lukáš, Havelka Kamil, Vilímek Marek, Caletka Dominik, Měrka Josef, Pavelec Petr

Branky: Havelka Kamil, Polaštík Václav, Vilímek Marek

Fotogalerie: zde

8. kolo 17. 10. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A0701 Lubná Chvalčov 17.10.  10:00 NE   3 : 7
F1A0702 Loukov Bařice 17.10.  10:00 NE   5 : 0
F1A0703 Elko Holešov B Rymice 16.10.  13:00 SO Všetuly 1 : 0 p.
F1A0704 Žeranovice Prusinovice 17.10.  10:00 NE   8 : 0
F1A0705 DFK Holešov Slavkov p. H. 16.10.  15:00 SO Všetuly 1 : 2

Sestava: Kolář Daniel - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Kovaříková Veronika, Pavelec Karel, Kolařík Lukáš, Havelka Kamil, Polaštík Václav, Caletka Dominik, Měrka Josef

Branky: -----

9. kolo 24. 10. 2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A0801 Chvalčov Slavkov p. H. 24.10.  11:30  NE   8 : 2
F1A0802 DFK Holešov Prusinovice 23.10.  12:00 SO Všetuly 0 : 5
F1A0803 Rymice Žeranovice 24.10.  10:00 NE U olší 1 : 0
F1A0804 Bařice Elko Holešov B 24.10.  10:00 NE   2 : 0
F1A0805 Lubná Loukov 24.10.  10:00 NE   0 : 9

Sestava: Caletka Dominik - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Polaštík Václav, Pavelec Karel, Kolařík Lukáš, Pavelec Petr

Branky: Polaštík Václav

Fotogalerie: zde

10. kolo 17. 04. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A1101 Elko Holešov B Chvalčov 16.04.  13:00 SO   10 : 1
F1A1102 Loukov Žeranovice 17.04.  10:00 NE   2 : 1 p.
F1A1103 Lubná DFK Holešov 17.04.  10:00 NE   0 : 2
F1A1104 Bařice Slavkov p. H. 17.04.  10:00 NE   1 : 2
F1A1105 Prusinovice Rymice 17.04.  14:00 NE   2 : 0

Sestava: Kolář Daniel - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Polaštík Václav, Pavelec Karel, Kolařík Lukáš, Vilímek Marek, Caletka Dominik

Branky: -----

Fotogalerie: zde

11. kolo 24. 04. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A1201 Chvalčov Rymice 24.04.  13:30 NE   2 : 3
F1A1202 Prusinovice Bařice 24.04.  14:00 NE   6 : 5 p.
F1A1203 Slavkov p. H. Lubná 24.04.  10:00 NE   11 : 0
F1A1204 DFK Holešov Loukov 23.04.  12:30 SO Všetuly 6 : 4
F1A1205 Žeranovice Elko Holešov B 23.04.  10:00 SO   0 : 2

Sestava: Kolář Daniel - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Vilímek Marek, Pavelec Karel, Kolařík Lukáš, Polaštík Václav, Pavelec Petr, Caletka Dominik, Janalík Josef

Branky: Kaňa Martin, Kolařík Lukáš, Vilímek Marek

Fotogalerie: zde

12. kolo 01. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A1301 Žeranovice Chvalčov 01.05.  10:00 NE   5 : 1
F1A1302 Elko Holešov B DFK Holešov 30.04.  13:00 SO   2 : 1
F1A1303 Loukov Slavkov p. H. 01.05.  10:00 NE   4 : 5 p.
F1A1304 Prusinovice Lubná 01.05.  10:00 NE   15 : 0
F1A1305 Bařice Rymice 01.05.  10:00 NE   0 : 8

Sestava: Kolář Daniel - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Pavelec Karel, Kovaříková Veronika, Kolařík Lukáš, Pavelec Petr, Polaštík Václav, Caletka Dominik, Janalík Josef, Vilímek Marek

Branky: Kaňa Martin 3, Kolařík Lukáš 2, Pospíšilík Jakub 2, Janalík Josef

Fotogalerie: zde

13. kolo 08. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A1401 Chvalčov Bařice 08.05.  14:00 NE   9 : 3
F1A1402 Rymice Lubná 08.05.  10:00 NE U olší 9 : 2
F1A1403 Prusinovice Loukov 08.05.  14:30 NE   6 : 2
F1A1404 Slavkov p. H. Elko Holešov B 08.05.  10:00 NE   0 : 5
F1A1405 DFK Holešov Žeranovice 07.05. SO   1 : 3

Sestava: Kolář Daniel - Hejníček Martin, Kaňa Josef, Pavelec Petr, Kaňa Martin C, Kovaříková Veronika, Pavelac Karel, Kolařík Lukáš, Polaštík Václav, Caletka Dominik, Měrka Josef, Odložilík Tomáš, Vilímek Marek

Branky: Kaňa Martin 3, Kovaříková Veronika 3, Kolařík Lukáš, Vilímek Marek, vlastní

Fotogalerie: zde

14. kolo 15. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A1501 DFK Holešov Chvalčov 19.05.  17:00 ČT   4 : 1
F1A1502 Žeranovice Slavkov p. H. 19.05.  17:00 ČT   4 : 0
F1A1503 Prusinovice Elko Holešov B 19.05.  17:30 ČT   0 : 2
F1A1504 Loukov Rymice 19.05.  18:00 ČT   0 : 1
F1A1505 Lubná Bařice 20.05.  16:00   4 : 8

Sestava: Kolář Daniel - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Pavelec Karel, Kovaříková Veronika, Kolařík Lukáš, Pavelec Petr, Polaštík Václav, Caletka Dominik, Janalík Josef, Vilímek Marek

Branky: Kovaříková Veronika

Fotogalerie: zde

15. kolo 22. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A1601 Chvalčov Lubná 22.05.  14:00 NE   1 : 0
F1A1602 Bařice Loukov 22.05.  10:00 NE   2 : 9
F1A1603 Rymice Elko Holešov B 21.05.  10:00 SO U Olší 0 : 6
F1A1604 Prusinovice Žeranovice 22.05.  14:30 NE   0 : 4
F1A1605 Slavkov p. H. DFK Holešov 22.05.  10:00 NE   4 : 3

Sestava: Caletka Dominik - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Pospíšilík Jakub, Pavelec Karel, Kovaříková Veronika, Kolařík Lukáš, Pavelec Petr, Polaštík Václav, Vilímek Marek

Branky:  -----

Fotogalerie: zde

16. kolo 29. 05. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A1701 Slavkov p. H. Chvalčov 29.05.  10:00 NE   8 : 1
F1A1702 Prusinovice DFK Holešov 28.05.  NE   5 : 1
F1A1703 Žeranovice Rymice 29.05.  10:00 NE   2 : 1 p.
F1A1704 Elko Holešov B Bařice 01.06.  17:00 ST   13 : 0
F1A1705 Loukov Lubná 29.05.  10:00 NE   20 : 0

Sestava: Kolář Daniel - Kaňa Martin C, Kaňa Josef, Hejníček Martin, Kovaříková Veronika, Vilímek Marek, Kolařík Lukáš, Pavelec Karel, Polaštík Václav, Caletka Dominik

Branky: Vilímek Marek

Fotogalerie: zde

17. kolo 05. 06. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A1801 Chvalčov Loukov 05.06.  14:00 NE   4 : 3
F1A1802 Lubná Elko Holešov B 05.06.  10:00 NE   0 : 19
F1A1803 Bařice Žeranovice 05.06.  10:00 NE   0 : 2
F1A1804 Rymice DFK Holešov 05.06.  10:00 NE U olší 2 : 1 p.
F1A1805 Prusinovice Slavkov p. H. 05.06.  14:30 NE   3 : 1

Sestava: Kolář Daniel - Hejníček Martin C, Vilímek Marek, Polaštík Václav, Kaňa Josef, Kovaříková Veronika, Pavelec Karel, Kolařík Lukáš, Caletka Dominik, Měrka Josef

Branky: Kovaříková Veronika

Fotogalerie: zde

18. kolo 12. 06. 2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
F1A1001 Chvalčov Prusinovice 12.06.  14:00 NE   0 : 2
F1A1002 Slavkov p. H. Rymice 12.06.  10:00 NE   2 : 0
F1A1003 DFK Holešov Bařice 11.06.  SO   7 : 1
F1A1004 Žeranovice Lubná 12.06.  10:00 NE   20 : 0
F1A1005 Elko Holešov B Loukov 11.06.  13:00 SO   9 : 0

Sestava: Kolář Daniel - Kaňa Martin C, Polaštík Václav, Hejníček Martin, Kaňa Josef, Pospíšilík Jakub, Kovaříková Veronika, Pavelec Karel, Pavelec Petr, Caletka Dominik, Janalík Josef, Kolařík Lukáš

Branky: -----

Fotogalerie: zde

 

TABULKA ODEHRANÝCH KOL ZÁKLADNÍ ČÁSTI

1. Elko Holešov B 106 : 7 46
2. Žeranovice     83 : 18 42
3. Prusinovice     68 : 32 37
4. Rymice     65 : 27 36
5. Loukov     81 : 53 27
6. Slavkov pod Hostýnem     58 : 44 27
7. Chvalčov     50 : 78 22
8. DFK Holešov     39 : 47 19
9. Bařice     37 : 98 14
10. Lubná        14 : 197 0

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 71218
Dnes: 1
Online: 2

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 01 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz