Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » SEZONA 2018-2019 » MUŽI

Muži - utkání III. třídy okresní soutěže skupiny A

publikováno 13.07.2018 (aktualizováno 14.07.2019)

 

02. kolo 12. 08. 2018 - volno!!!

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Roštění Rusava 11.08.  16:30 SO   2 : 1
  Míškovice Rajnochovice 12.08.  13:00 NE   3 : 0
  Tučapy Loukov 12.08.  13:30 NE   6 : 1
  Martinice Prusinovice 12.08.  16:00 NE   0 : 4
  Ludslavice Hlinsko p. Host. 12.08.  16:30 NE   1 : 2 p.
  Žeranovice Zahnašovice 12.08.  16:30 NE   2 : 3 p.

03. kolo 19. 08. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Loukov Rymice 18.08.  16:30 SO   1 : 2 p.
  Míškovice Rusava 19.08.  13:30 NE   3 : 5
  Prusinovice Ludslavice 19.08.  15:00 NE   5 : 4 p.
  Rajnochovice Žeranovice 19.08.  16:30 NE   2 : 3
  Hlinsko p. Host. Roštění 19.08.  13:30 NE   0 : 2
  Zahnašovice Tučapy 19.08.  16:30 NE   1 : 3

Sestava: Kováč Šimon - Kuchár Daniel, Machovský Zdeněk, Kaňa Josef, Doležel Radek, Matuška Radim, Petrskovský Tomáš, Kozubík Richard ( 43. Kaňa Martin ), Fuksa Roman C , Ulman Radek, Machovský Roman

Branky: Fuksa Roman

Rozhodčí: Závojský Oldřich

04. kolo 26. 08. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Rymice Zahnašovice 25.08.  16:30 SO U Olší 2 : 0
  Martinice Loukov 26.08.  16:00 NE   2 : 0
  Rajnochovice Rusava 26.08.  16:30 NE   4 : 1
  Roštění Prusinovice 26.08.  16:30 NE   0 : 3
  Míškovice Hlinsko p. Host. 26.08.  16:30 NE   2 : 1
  Žeranovice Tučapy 26.08.  16:30 NE   0 : 1

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman, Petrskovský Tomáš, Doležel Radek, Kaňa Josef, Fuksa Roman C ( 80. Horák Evžen ), Matuška Radim,  Navrátil Rudolf, Ulman Radek ( 74. Kaňa Martin ), Machovský Zdeněk ( 71. Hajdučko Petr ), Kuchár Daniel

Branky: Navrátil Rudolf, Fuksa Roman

Rozhodčí: HR - Skyba Vlastimil, AR1 - Závojský Oldřich, AR2 - Caletka Bedřich

Fotogalerie: zde

05. kolo 02. 09. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Rusava Žeranovice 01.09.  16:30 SO   4 : 0
  Zahnašovice Martinice 01.09.  16:30 SO   2 : 3
  Loukov Ludslavice 01.09.  16:30 SO   2 : 1
  Prusinovice Míškovice 02.09.  15:00 NE   2 : 0
  Hlinsko p. Host. Rajnochovice 02.09.  16:30 NE   1 : 2
  Tučapy Rymice 02.09.  16:30 NE   1 : 0 

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman, Petrskovský Tomáš, Doležel Radek, Kaňa Josef, Fuksa Roman C, Matuška Radim ( 37. Kováč Adam ), Navrátil Rudolf, Kaňa Martin ( 46. Horák Evžen ), Machovský Zdeněk ( 61. Ulman Radek ), Kuchár Daniel

Branky: -----

Rozhodčí: Mucha Pavel

06. kolo 09. 09. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Rusava Hlinsko p. Host. 08.09.  13:00 SO   3 : 0
  Žeranovice Rymice 08.09.  16:00 SO   3 : 2
  Roštění Loukov 10.11.  13:30 SO   1 : 2 p.
  Rajnochovice Prusinovice 09.09.  16:00 NE   5 : 4
  Martinice Tučapy 09.09.  16:00 NE   1 : 0
  Ludslavice Zahnašovice 09.09.  16:00 NE   4 : 2 

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman, Mlčák David ( 46. Machovský Zdeněk ), Petrskovský Tomáš, Doležel Radek, Kováč Adam, Fuksa Roman C, Kuchár Daniel ( 66. Matuška Radim ), Kaňa Josef, Ulman Radek ( 66. Kaňa Martin ), Navrátil Rudolf

Branky: Kováč Adam 2

Rozhodčí: Hušek Josef

07. kolo 16. 09. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Hlinsko p. Host. Žeranovice 15.09.  16:00 SO   3 : 6
  Loukov Míškovice 15.09.  16:00 SO   3 : 2
  Rymice Martinice 15.09.  16:00 SO U Olší 9 : 0
  Tučapy Ludslavice 15.09.  16:00 SO   2 : 0
  Prusinovice Rusava 16.09.  15:00 NE   6 : 3
  Zahnašovice Roštění 16.09.  16:00 NE   1 : 6

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman, Horák Evžen ( 46. Petrskovský Tomáš ), Doležel Radek, Kováč Adam, Fuksa Roman C, Matuška Radim, Kaňa Josef, Ulman Radek ( 60. Mlčák David ), Navrátil Rudolf, Kaňa Martin 

Branky: Fuksa Roman 2, Kováč Adam 2, Navrátil Rudolf 2, Ulman Radek 2, Horák Evžen

Rozhodčí: Vymětal Antonín

Fotogalerie: zde

08. kolo 23. 09. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Rajnochovice Loukov 22.09.  15:30 SO   2 : 3
  Roštění Tučapy 22.09.  15:30 SO   0 : 1
  Míškovice Zahnašovice 23.09.  10:15 NE   2 : 0
  Hlinsko p. Host. Prusinovice 23.09.  15:30 NE   2 : 3
  Ludslavice Rymice 23.09.  15:30 NE   0 : 2
  Žeranovice Martinice 23.09.  15:30 NE   8 : 0

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman, Machovský Zdeněk, Kaňa Josef, Doležel Radek, Fuksa Roman C, Kováč Adam, Horák Evžen ( 46. Mlčák David ), Ulman Radek ( 71. Matula Jiří ), Matuška Radim, Kaňa Martin ( 75. Odložilík David )

Branky: Kováč Adam, Machovský Roman

Rozhodčí: Křepelka Miloš

09. kolo 30. 09. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Prusinovice Žeranovice 29.09.  15:00 SO   6 : 1
  Loukov Rusava 28.09.  15:00   5 : 4 p.
  Ludslavice Martinice 30.09.  15:30 NE   10 : 0
  Zahnašovice Rajnochovice 30.09.  15:30 NE   3 : 1
  Tučapy Míškovice 30.09.  15:30 NE   2 : 1
  Rymice Roštění 30.09.  15:30 NE U Olší 4 : 1

Sestava: Tobolík Petr - Machovský Roman ( 63. Kaňa Martin ), Machovský Zdeněk ( 53. Fuksa Roman ), Kaňa Josef, Doležel Radek, Petrskovský Tomáš, Kováč Adam, Horák Evžen ( 69. Matula Jiří ), Odložilík David ( 55. Mlčák David ), Matuška Radim C, Kuchár Daniel

Branky: Fuksa Roman 2, Doležel Radek, Matuška Radim

Rozhodčí: Sucharski Daniel

10. kolo 07. 10. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Rusava Zahnašovice 06.10.  15:00 SO   1 : 2
  Žeranovice Ludslavice 06.10.  15:00 SO   2 : 1
  Roštění Martinice 06.10.  15:00 SO   8 : 0
  Rajnochovice Tučapy 06.10.  15:00 SO   2 : 1
  Míškovice Rymice 07.10.  15:00 NE   2 : 1
  Hlinsko p. Host. Loukov 07.10.  15:00 NE   1 : 5

Sestava: Kováč Šimon - Kuchár Daniel, Machovský Zdeněk, Doležel Radek, Fuksa Roman C, Kováč Adam, Horák Evžen, Navrátil Rudolf, Machovský Roman, Matuška Radim, Mlčák David

Branky: Kováč Adam

Rozhodčí: Mucha Pavel

11. kolo 14. 10. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Loukov Prusinovice 13.10.  15:00 SO   4 : 0
  Ludslavice Roštění 13.10.  15:00 SO   5 : 0
  Zahnašovice Hlinsko p. Host. 13.10.  15:00 SO   0 : 1
  Tučapy Rusava 14.10.  15:00 NE   2 : 0
  Rymice Rajnochovice 14.10.  15:00 NE U Olší 2 : 3
  Martinice Míškovice 14.10.  15:00 NE   1 : 2

Sestava: Kováč Šimon - Kaňa Josef, Kuchár Daniel, Machovský Zdeněk ( 65. Mlčák David ), Doležel Radek, Ulman Radek ( 46. Machovský Roman ), Petrskovský Tomáš, Kováč Adam, Fuksa Roman C ( 74. Hajdučko Petr C ) , Navrátil Rudolf ( 74. Matula Jiří ), Matuška Radim

Branky: Kuchár Daniel, Matuška Radim

Rozhodčí: Skyba Vlastimil

Fotogalerie: zde

12. kolo 21. 10. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Rusava Rymice 20.10.  15:00 SO   4 : 0
  Žeranovice Roštění 21.10.  15:00 NE   1 : 2 p.
  Hlinsko p. Host. Tučapy 21.10.  15:00 NE   0 : 3
  Míškovice Ludslavice 21.10.  15:00 NE   0 : 2
  Prusinovice Zahnašovice 21.10.  15:00 NE   4 : 2
  Rajnochovice Martinice 21.10.  15:00 NE   18 : 0

Sestava: Tobolík Petr - Machovský Roman, Machovský Zdeněk, Doležel Radek, Matuška Radim, Fuksa Roman C ( 57. Ulman Radek ), Hajdučko Petr, Horák Evžen, Kaňa Josef ( 74. Matula Jiří ), Kaňa Martin, Navrátil Rudolf

Branky: -----

Rozhodčí: Sucharski Daniel

13. kolo 28. 10. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Roštění Míškovice 27.10.  14:30 SO   2 : 3
  Loukov Žeranovice 27.10.  14:30 SO   2 : 1
  Martinice Rusava 28.10.  14:30 NE   1 : 9
  Rajnochovice Ludslavice 28.10.  14:30 NE   2 : 1
  Rymice Hlinsko p. Host. 28.10.  14:30 NE U Olší 1 : 0 p.
  Tučapy Prusinovice 28.10.  14:30 NE   2 : 1 p.

Sestava: Tobolík Petr - Kuchár Daniel, Doležel Radek, Ulman Radek ( 65. Machovský Zdeněk ), Petrskovský Tomáš, Fuksa Roman C ( 50. Machovský Roman ), Horák Evžen, Mlčák David ( 55. Kaňa Martin ), Navrátil Rudolf ( 75. Matula Jiří ), Matuška Radim, Kováč Šimon

Branky: ?

Rozhodčí: Vymětal Antonín

01. kolo 04. 11. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Loukov Zahnašovice 03.11.  14:30 SO   6 : 1
  Rusava Ludslavice 03.11.  14:30 SO   6 : 0
  Prusinovice Rymice 03.11.  14:30 SO   2 : 3
  Rajnochovice Roštění 04.11.  14:30 NE   7 : 0
  Míškovice Žeranovice 03.11.  14:30 SO   4 : 2
  Hlinsko p. Host. Martinice 04.11.  14:30 NE   7 : 2

Sestava: Kováč Šimon - Kuchár Daniel ( 76. Odložilík Tomáš ), Doležel Radek, Machovský Zdeněk, Machovský Roman, Horák Evžen C, Mlčák David, Navrátil Rudolf, Matuška Radim, Kaňa Martin, Ulman Radek

Branky: Kaňa Martin, Kuchár Daniel, Navrátil Rudolf

Rozhodčí: Vybíral Josef

Fotogalerie: zde

16. kolo 31. 03. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Roštění Hlinsko p.Host. 30.03.  15:00 SO   6 : 1
  Tučapy Zahnašovice 31.03.  15:00 NE   3 : 0
. Rymice Loukov 31.03.  15:00 NE U Olší 3 : 1
  Žeranovice Rajnochovice 30.03.  15:00 SO   4 : 3
  Rusava Míškovice 30.03.  15:00 SO   4 : 2
  Ludslavice Prusinovice 31.03.  15:00 NE   0 : 2

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman ( 61. Kaňa Martin ), Petrskovský Tomáš, Doležel Radek, Kaňa Josef, Horák Evžen, Fuksa Roman C, Matuška Radim, Mlčák David ( 87. Machovský Zdeněk ), Plhal Pavel, Ulman Radek ( 83. Kozubík Richard )

Branky: Plhal Pavel 2, Machovský Roman

Rozhodčí: Zapletal Jan

17. kolo 07. 04. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Loukov Martinice 06.04.  15:30 SO Býškovice 3 : 0 kont.
  Rusava Rajnochovice 06.04.  15:30 SO   7 : 1
  Prusinovice Roštění 07.04.  15:00 NE   3 : 2
  Hlinsko p. Host. Míškovice 06.04.  15:30 SO   1 : 2 p.
  Tučapy Žeranovice 07.04.  15:30 NE   3 : 0
. Zahnašovice Rymice 06.04.  15:30 SO . 1 : 4

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman ( 84. Machovský Zdeněk ), Ulman Radek ( 55. Mlčák David ), Doležel Radek, Kaňa Josef, Horák Evžen, Fuksa Roman C, Matuška Radim, Petrskovský Tomáš, Plhal Pavel, Kaňa Martin ( 70. Kozubík Richard )

Branky: Plhal Pavel 3, Matuška Radim

Rozhodčí: Hušek Josef

18. kolo 14. 04. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Žeranovice Rusava 14.04.  15:30 NE   0 : 6
. Rymice Tučapy 13.04.  15:30 SO U Olší 1 : 0
  Ludslavice Loukov 13.04.  15:30 SO   2 : 0
  Martinice Zahnašovice 14.04.  15:30 NE   1 : 4
  Rajnochovice Hlinsko p. Host. 14.04.  15:30 NE   8 : 1
  Míškovice Prusinovice 14.04.  15:30 NE   0 : 1

Sestava: Kováč Šimon - Kuchár Daniel ( 20. Machovský Roman, 86. Ulman Radek ), Machovský Zdeněk, Doležel Radek, Kaňa Josef, Fuksa Roman C, Horák Evžen, Matuška Radim ( 90.+2 Kozubík Richard ), Mlčák David, Plhal Pavel, Kováč Adam

Branky: Plhal Pavel

Rozhodčí: Závojský Oldřich, AR1 Tesař David, AR2 Kovařík Aleš

Fotogalerie: zde

19. kolo 21. 04. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Loukov Roštění 20.04.  16:00 SO Býškovice 0 : 1 p.
  Prusinovice Rajnochovice 21.04.  15:00 NE   3 : 0
  Hlinsko p. Host. Rusava 21.04.  16:00 NE   0 : 5
. Rymice Žeranovice 21.04.  16:00 NE U Olší 2 : 3
  Tučapy Martinice 20.04.  16:00 SO   5 : 1
  Zahnašovice Ludslavice 21.04.  16:00 NE   1 : 3

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman, Machovský Zdeněk, Kaňa Josef, Doležel Radek, Fuksa Roman C, Kováč Adam, Matuška Radim ( 76. Kozubík Richard ), Mlčák David ( 69. Ulman Radek ), Plahal Pavel, Horák Evžen ( 84. Kaňa Martin )

Branky: Kováč Adam, Plhal Pavel

Rozhodčí: Caletka Bedřich

Fotogalerie: zde

20. kolo 28. 04. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Rusava Prusinovice 01.05.  16:00 ST   4 : 3 p.
  Roštění Zahnašovice 27.04.  16:00 SO   2 : 1
  Žeranovice Hlinsko p. Host 28.04.  16:00 NE   5 : 0
. Martinice Rymice 28.04.  16:00 NE . 2 : 6
  Ludslavice Tučapy 28.04.  16:00 NE   0 : 1
  Míškovice Loukov 28.04.  16:00 NE   1 : 3

Sestava: Tobolík Petr - Machovský Roman, Machovský Zdeněk, Ulman Radek ( 57. Matula Jiří ), Petrskovský Tomáš, Doležel Radek, Fuksa Roman C ( 69. Kozubík Richard ), Mlčák David ( 73. Hajdučko Petr ), Plhal Pavel, Kováč Adam, Kaňa Martin

Branky: Plhal Pavel 4, Kaňa Martin, Mlčák David

Rozhodčí: Sucharski Daniel

21. kolo 05. 05. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Loukov Rajnochovice 04.05.  16:30 SO Býškovice 0 : 4
  Prusinovice Hlinsko p. Host. 05.05.  15:00 NE   2 : 1
  Martinice Žeranovice 04.05.  16:00 SO   0 : 6
  Zahnašovice Míškovice 05.05.  16:30 NE   0 : 1
  Tučapy Roštění 04.05.  16:30 SO   4 : 0
. Rymice Ludslavice 05.05.  16:30 NE U Olší 9 : 0

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman, Petrskovský Tomáš, Kaňa Josef, Doležel Radek, Machovský Zdeněk ( 69. Matula Jiří ), Fuksa Roman C, Mlčák David, Plhal Pavel, Kováč Adam, Kaňa Martin ( 69. Kozubík Richard )

Branky: Plhal Pavel 3, Fuksa Roman 2, Machovský Roman 2, Kováč Adam, Kozubík Richard

Rozhodčí: Křepelka Miloš

22. kolo 12. 05. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
. Roštění Rymice 11.05.  16:30 SO . 1 : 2
  Rusava Loukov 11.05.  16:30 SO   5 : 0
  Martinice Ludslavice 12.05.  16:00 NE   1 : 8
  Rajnochovice Zahnašovice 11.05.  16:30 SO   4 : 0
  Míškovice Tučapy 12.05.  16:30 NE   2 : 5
  Žeranovice Prusinovice 12.05.  16:30 NE   7 : 1

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman, Petrskovský Tomáš, Kaňa Josef, Doležel Radek, Horák Evžen, Fuksa Roman C, Mlčák David ( 51. Kozubík Richard, 79. Ulman Radek ), Plhal Pavel ( 41. Kaňa Martin ), Kováč Adam, Matuška Radim ( 81. Matula Jiří )

Branky: Matuška Radim, Mlčák David

Rozhodčí: Skyba Vlastimil

Komentář z webu: Ve včerejším zápase jsme s TJ Sokol Rymice neuspěli a prohráli 1:2. Od 26. minuty jsme prohrávali po gólu Mlčáka, avšak po změně stran se v 60. minutě trefil Jakub Duda, který si připsal již 17. gól v této sezóně! Bohužel se ale v 66. minutě prosadil hostující Matuška a zajistil svému týmu vítězství a 3 body do tabulky. (zdroj:  www.facebook.com/fotbalrosteni )

Fotogalerie: zde

23. kolo 19. 05. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Loukov Hlinsko p. Host. 18.05.  17:00 SO Býškovice 2 : 0
  Martinice Roštění 19.05.  16:00 NE   1 : 6
  Tučapy Rajnochovice 19.05.  16:30 NE   7 : 0
. Rymice Míškovice 19.05.  14:00 NE U Olší 5 : 2
  Zahnašovice Rusava 19.05.  14:00 NE   2 : 5
  Ludslavice Žeranovice 19.05.  17:00 NE   1 : 8

Sestava: Tobolík Petr - Machovský Roman, Petrskovský Tomáš, Doležel Radek ( 75. Ulman Radek ), Matuška Radim ( 74. Kaňa Martin ), Fuksa Roman C ( 63. Matula Jiří ), Mlčák David, Horák Evžen ( 46. Machovský Zdeněk ), Plhal Pavel ( 22. Kováč Šimon ), Kováč Adam, Kaňa Josef

Branky: Matuška Radim 2, Fuksa Roman, Kováč Šimon, Plhal Pavel

Rozhodčí: Sucharski Daniel

24. kolo 26. 05. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Rusava Tučapy 25.05.  17:00 SO   1 : 3
  Roštění Ludslavice 25.05.  17:00 SO   3 : 4
  Prusinovice Loukov 26.05.  14:30 NE   4 : 0
. Rajnochovice Rymice 26.05.  17:00 NE . 3 : 2
  Míškovice Martinice 26.05.  17:00 NE   3 : 1
  Hlinsko p. Host. Zahnašovice 26.05.  17:00 NE   2 : 0

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman, Horák Evžen, Doležel Radek, Kaňa Josef ( 80. Machovský Zdeněk ), Fuksa Roman C, Mlčák David, Petrskovský Tomáš, Plhal Pavel, Kováč Adam, Matuška Radim

Branky: Horák Evžen, Plhal Pavel

Rozhodčí: Vymětal Antonín

25. kolo 02. 06. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Roštění Žeranovice 01.06.  17:00 SO   2 : 3
  Martinice Rajnochovice 02.06.  14:30 NE   2 : 4
  Tučapy Hlinsko p. Host. 02.06.  16:30 NE   4 : 2
. Rymice Rusava 02.06.  17:00 NE U Olší 5 : 3
  Zahnašovice Prusinovice 02.06.  17:00 NE   1 : 4
  Ludslavice Míškovice 01.06.  17:45 SO   1 : 4

Sestava: Kováč Šimon - Machovský Roman, Horák Evžen, Doležel Radek, Kaňa Josef, Fuksa Roman C ( 62. Kaňa Martin ), Koubík Richard ( 30. Mlčák David ), Petrskovský Tomáš, Plhal Pavel ( 90. Matula Jiří ), Kováč Adam, Matuška Radim ( 85. Ulman Radek )

Branky: Plhal Pavel 5

Rozhodčí: Křepelka Miloš

26. kolo 09. 06. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Rusava Martinice 08.06.  17:00 SO   5 : 0
  Prusinovice Tučapy 09.06.  15:00 NE   4 : 3 p.
  Míškovice Roštění 08.06.  17:00 SO   2 : 0
  Ludslavice Rajnochovice 09.06.  17:00 NE   3 : 2
. Hlinsko p. Host. Rymice 09.06.  17:00 NE . 0 : 5
  Žeranovice Loukov 09.06.  17:00 NE   3 : 0 kont.

Sestava: Tobolík Petr - Machovský Roman, Kováč Šimon, Doležel Radek, Ulman Radek, Fuksa Roman C ( 54. Kaňa Martin ), Mlčák David ( 63. Koubík Richard ), Petrskovský Tomáš, Plhal Pavel, Kováč Adam, Matuška Radim

Branky: Kováč Šimon 3, Mlčák David, Plhal Pavel

Rozhodčí: Caletka Bedřich

14. kolo 16. 06. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Roštění Rajnochovice 15.06.  17:30 SO   2 : 6
  Martinice Hlinsko p. Host. 16.06.  15:00 NE   1 : 2
  Ludslavice Rusava 16.06.  17:30 NE   1 : 7
. Rymice Prusinovice 16.06.  17:30 NE U Olší 1 : 4
  Žeranovice Míškovice 16.06.  17:30 NE   3 : 1
  Zahnašovice Loukov 16.06.  17:30 NE   6 : 1

Sestava: Tobolík Petr - Machovský Roman, Horák Evžen, Doležel Radek, Kaňa Josef ( 80. Ulman Radek ), Petrskovský Tomáš, Kováč Adam, Mlčák David ( 75. Kozubík Richard ), Matuška Radim C, Kováč Šimon ( 77. Matula Jiří ), Plhal Pavel ( 61. Kaňa Martin )

Branky: Plhal Pavel

Rozhodčí: Závojský Oldřich

15. kolo 23. 06. 2019 - volno!!!

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Rusava Roštění 21.06.  18:00   13 : 2
  Loukov Tučapy 22.06.  15:00 SO Býškovice 0 : 5
  Prusinovice Martinice 22.06.  15:00 SO   2 : 3 p.
  Rajnochovice Míškovice 22.06.  16:00 SO   3 : 0 kont.
  Hlinsko p. Host. Ludslavice 22.06.  15:00 SO   2 : 5
  Zahnašovice Žeranovice 23.06.  17:30 NE   0 : 4

 

 

TABULKA ODEHRANÝCH KOL

SKUPINA     A

1. Tučapy      19 - 1 - 4          66 : 17      60
2. Prusinovice 15 - 2 - 7     71 : 45 52
3. Rusava 15 - 1 - 8   101 : 42 47
4. Žeranovice 15 - 0 - 9     75 : 47 47
5. Rymice 14 - 2 - 8     71 : 37 46
6. Rajnochovice 15 - 0 - 9     86 : 53 45
7. Loukov   11 - 1 - 12     41 : 51 37
8. Míškovice   11 - 1 - 12     43 : 48 35
9. Ludslavice    10 - 0 - 14      57 : 63 32
10. Roštění     7 - 2 - 15     49 : 67 26
11. Hlinsko pod Hostýnem     4 - 1 - 19     29 : 73 16
12. Zahnašovice     4 - 1 - 19     32 : 69 14
13. Martinice     3 - 1 - 20       22 : 131 11

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 71218
Dnes: 1
Online: 3

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 01 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery