Úvod » SEZONA 2018-2019 » STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Starší přípravka - ligová utkání okresního přeboru skupiny A

publikováno 13.07.2018 (aktualizováno 15.02.2020)

 

01. kolo 02. 09. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Slavkov p. Host. Chvalčov 02.09.  10:00 NE   4 : 5 p.
  Rusava Žeranovice 02.09.  12:00 NE   18 : 6
  Loukov/Bystřice    Rymice 02.09.  13:00 NE Loukov 13 : 4
  Holešov C Prusinovice 05.09.  17:30 Všetuly 7 : 1

Sestava: Odložilík Michal - Kaňa Vojtěch C, Kaňová Ela, Janalíková Lucie, Přívara Martin, Navrátil Jiří, Marek Dominik, Vals Adam, Petrželová Lucie, Odložilík Lukáš, Pavelka Šimon, Janalíková Sofie, Petržela Adam

Branky: Kaňa Vojtěch 2, Kaňová Ela, Vals Adam

02. kolo 09. 09. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Prusinovice Slavkov p. Host. 07.09.  17:00   4 : 10
  Rusava Holešov C 09.09.  10:00 NE   6 : 12
  Chvalčov Loukov/Bystřice p. H. 09.09.  10:00 NE   8 : 5
  Žeranovice Rymice 09.09.  13:30 NE   3 : 13

Sestava: Odložilík Michal - Kaňa Vojtěch C, Kaňová Ela, Janalíková Lucie, Přívara Martin, Navrátil Jiří, Marek Dominik, Matyášová Adéla, Vals Adam, Petrželová Lucie, Odložilík Lukáš, Pavelka Šimon, Janalíková Sofie, Petržela Adam, Dítě Jaromír

Branky: Vals Adam 4, Kaňa Vojtěch 3, Marek Dominik 3, Kaňová Ela 2, Pavelka Šimon

Fotogalerie: zde

03. kolo 16. 09. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Slavkov p. Host. Rusava 16.09.  10:00 NE   22 : 2
  Rymice Chvalčov 16.09.  10:00 NE U Olší 3 : 18
  Loukov/Bystřice p. H. Prusinovice 14.09.  17:00 Loukov 12 : 5
  Holešov C Žeranovice 14.09.  16:30 Všetuly 22 : 6

Sestava: Odložilík Michal - Dítě Jaromír, Kaňa Vojtěch, Kaňová Ela, Navrátil Jiří, Marek Dominik, Vals Adam, Petrželová Lucie, Odložilík Lukáš, Pavelka Šimon C, Petržela Adam

Branky: Vals Adam 2, Kaňa Vojtěch

Fotogalerie: zde

04. kolo 23. 09. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Žeranovice Chvalčov 23.09.  13:00 NE   5 : 8
  Holešov C Slavkov p. H. 21.09.  16:30 Všetuly 3 : 2
  Prusinovice Rymice 21.09.  17:00   11 : 12 p.
  Rusava Loukov/Bystřice p. H. 23.09.  12:00 NE   6 : 12

Sestava: Odložilík Michal - Dítě Jaromír, Kaňa Vojtěch, Kaňová Ela, Janalíková Lucie, Navrátil Jiří, Marek Dominik, Vals Adam, Petrželová Lucie, Odložilík Lukáš, Pavelka Šimon C, Petržela Adam

Branky: Vals Adam 6, Kaňa Vojtěch 3, Marek Dominik 2 

10. kolo 28. 09. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
. Chvalčov Rymice 28.09.  10:00   13 : 2
  Žeranovice Holešov C 28.09.  13:00   1 : 17
  Rusava Slavkov p. Host. 28.09.  12:00   3 : 4
  Prusinovice Loukov/Bystřice p. H. 28.09.  10:00   5 : 9

Branky: Kaňa Vojtěch, Vals Adam

05. kolo 30. 09. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Chvalčov Prusinovice 30.09.  10:00 NE   10 : 4
  Rymice Rusava 30.09.  10:00 NE U Olší 6 : 15
  Slavkov p. Host. Žeranovice 30.09.  10:00 NE   16 : 1
  Loukov/Bystřice p. H. Holešov C 30.09.  10:00 NE Loukov 2 : 8

Branky: Kaňa Vojtěch 3, Vals Adam 3

06. kolo 07. 10. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Slavkov p. H. Loukov/Bystřice p. H. 07.10.  10:00 NE   7 : 3
  Žeranovice Prusinovice 07.10.  12:30 NE   5 : 16
  Holešov C Rymice 05.10.  16:30 Všetuly 21 : 7
  Rusava Chvalčov 07.10.  12:00 NE   4 : 11

Branky: Vals Adam 4, Kaňa Vojtěch 2, Marek Dominik

07. kolo 14. 10. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Chvalčov Holešov C 14.10. 10:00 NE   4 : 9
  Rymice Slavkov p. H. 14.10. 10:00 NE U Olší 2 : 19
  Loukov/Bystřice p. H. Žeranovice 14.10. 10:00 NE Loukov 16 : 1
  Prusinovice Rusava 12.10. 17:00   8 : 11

Sestava: Navrátil Jiří - Dítě Jaromír, Kaňa Vojtěch, Kaňová Ela, Přívara Martin, Janalíková Lucie, Marek Dominik, Vals Adam, Petrželová Lucie, Odložilík Michal, Pavelka Šimon C, Petržela Adam, Onderková Veronika

Branky: Kaňa Vojtěch, Marek Dominik

Fotogalerie: zde

08. kolo 21. 10. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Chvalčov Slavkov p. Host. 21.10.  10:00 NE   3 : 5
  Rymice Loukov/Bystřice 21.10.  10:00 NE U Olší 3 : 23
  Žeranovice Rusava 21.10.  12:30 NE   3 : 11
  Prusinovice Holešov C 19.10.  17:00   2 : 18

Sestava: Odložilík Michal - Marek Dominik, Dítě Jaromír, Petržela Adam, Petrželová Lucie, Přívara Martin, Navrátil Jiří, Vals Adam, Pavelka Šimon C, Onderková Veronika, Kaňa Štěpán

Branky: Vals Adam 3

Fotogalerie: zde

09. kolo 28. 10. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Rymice Žeranovice 28.10.  10:00 NE U Olší 6 : 9
  Slavkov p. Host. Prusinovice 04.11.  10:00 NE   10 : 1
  Loukov/Bystřice p. H. Chvalčov 03.11.  10:00 SO   2 : 5
  Holešov C Rusava 26.10.  16:30 Všetuly 14 : 7

Branky: Vals Adam 5, Kaňa Vojtěch

12. kolo 14. 04. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov C Loukov/Bystřice p. H. 12.04.  16:30 Všetuly 14 : 2
  Prusinovice Chvalčov 14.04.  13:15 NE   4 : 7
. Rusava Rymice 14.04.  12:00 NE . 10 : 6
  Žeranovice Slavkov p. H. 14.04.  13:00 NE   2 : 8

Sestava: Dítě Jaromír - Kaňa Vojtěch, Petržela Adam C, Odložilík Michal, Vals Adam, Marek Dominik, Navrátil Jiří

Branky: Marek Dominik 4, Kaňa Vojtěch, Vals Adam

Rozhodčí "laik": Greinecker Lukáš

Fotogalerie: zde

13. kolo 21. 04. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Prusinovice Žeranovice 19.04.  17:00   19 : 3
  Chvalčov Rusava 21.04.  10:00 NE   8 : 2
. Rymice Holešov C 21.04.  10:00 NE U Olší 2 : 18
  Loukov/Bystřice p. H. Slavkov p. H. 21.04.  13:00 NE Býškovice 9 : 4

Branky: Kaňa Vojtěch, Vals Adam

Fotogalerie: zde

14. kolo 28. 04. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov C Chvalčov 26.04.  16:30 Všetuly 8 : 4
. Slavkov p. H. Rymice 28.04.  10:00 NE . 21 : 1
  Rusava Prusinovice 26.04.  17:15   14 : 9
  Žeranovice Loukov/Bystřice p. H. 28.04.  13:30 NE   1 : 17

Branky: Přívara Martin

11. kolo 01. 05. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Slavkov p. H. Holešov C 01.05.  10:00 ST   2 : 11
. Rymice Prusinovice 05.06.  17:00 ST U Olší 7 : 6 p.
  Chvalčov Žeranovice 01.05.  10:00 ST   19 : 1
  Loukov/Bystřice p. H. Rusava 01.05.  13:00 ST Býškovice 9 : 5

Branky: Kaňa Vojtěch 3, Vals Adam 3, ?

Fotogalerie: zde

15. kolo 05. 05. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov C Prusinovice 03.05.  16:30 Všetuly 18 : 9
  Slavkov p. H. Chvalčov 17.05.  16:30   6 : 3
  Rusava Žeranovice 05.05.  12:00 NE   9 : 2
. Loukov/Bystřice p. H. Rymice 05.05.  13:00 NE Býškovice 15 : 5

Branky: Vals Adam 2, Kaňová Ela, Marek Dominik, Odložilík Michal

21. kolo 08. 05. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Chvalčov Holešov C 08.05.  10:00 ST   4 : 5 p.
. Rymice Slavkov p. H. 08.05.  10:00 ST U Olší 3 : 19
  Loukov/Bystřice p. H. Žeranovice 08.05.  13:00 ST Býškovice 12 : 1
  Prusinovice Rusava 08.05.  16:30 ST   12 : 7

Branky: Kaňa Vojtěch, Marek Dominik, Vals Adam

Fotogalerie: zde

16. kolo 12. 05. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Prusinovice Slavkov p. H. 10.05.  16:30   4 : 5 p.
  Chvalčov Loukov/Bystřice p. H. 12.05.  10:00 NE   7 : 2
  Rusava Holešov C 12.05.  10:00 NE   4 : 17
. Žeranovice Rymice 12.05.  14:00 NE . 6 : 4

Branky: Vals Adam 2, Marek Dominik, Matyášová Adéla

17. kolo 19. 05. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov C Žeranovice 17.05.  16:30 Všetuly 8 : 4
. Rymice Chvalčov 19.05.  10:00 NE U Olší 4 : 25
  Slavkov p. H. Rusava 19.05.  10:00 NE   9 : 3
  Loukov/Bystřice p. H. Prusinovice 17.05.  17:15 Býškovice 11 : 4

Branky: Marek Dominik 2, Janalíková Lucie, Přívara Martin

18. kolo 26. 05. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
. Prusinovice Rymice 24.05.  17:00 . 9 : 4
  Holešov C Slavkov p. H. 24.05.  16:30 Všetuly 5 : 6
  Rusava Loukov/Bystřice p. H. 26.05.  12:00 NE   6 : 12
  Žeranovice Chvalčov 26.05.  14:30 NE   6 : 8

Branky: Marek Dominik 2, Matyášová Adéla, Vals Adam

19. kolo 02. 06. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Slavkov p. H. Žeranovice 02.06.  10:00 NE   11 : 1
. Rymice Rusava 02.06.  10:00 NE U Olší 3 : 20
  Chvalčov Prusinovice 02.06.  10:00 NE   11 : 5
  Loukov/Bystřice p. H. Holešov C 02.06.  17:30 NE Býškovice 3 : 7

Branky: Vals Adam 2, Marek Dominik

20. kolo 09. 06. 2019

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
. Holešov C Rymice 07.06.  16:30 Všetuly 18 : 3
  Slavkov p. H. Loukov/Bystřice p. H. 09.06.  10:00 NE   8 : 3
  Rusava Chvalčov 09.06.  12:00 NE   10 : 7
  Žeranovice Prusinovice 09.06.  14:30 NE   8 : 7

Branky: Marek Dominik 2, Vals Adam

 

 

TABULKY ODEHRANÝCH KOL ZÁKLADNÍ ČÁSTI 

SKUPINA     A

1. Holešov C 20 - 1 - 0   260 : 81  59 
2. Slavkov pod Hostýnem 16 - 2 - 3   198 : 72 51
3. Chvalčov  14 - 2 - 5   188 : 96 45
4. Loukov/Bystřice pod Hostýnem 13 - 0 - 0     192 : 114 39
5. Rusava     9 - 0 - 12     173 : 192 27
6. Prusinovice     4 - 3 - 14     145 : 199 15
7. Žeranovice     3 - 0 - 18       75 : 265 9
8. Rymice     1 - 2 - 18     100 : 312 7

SKUPINA     B

1. Ludslavice/Mysločovice          16 - 2 - 0  311 : 39   52
2. Bezměrov 12 - 4 - 2 190 : 92 42
3. Spartak Hulín 12 - 2 - 4 258 : 84 38
4. Žalkovice   9 - 1 - 8   142 : 125 28
5. Němčice/Pravčice     5 - 1 - 12     98 : 241 17
6. Koryčany B     4 - 0 - 14    116 : 293   12 
7. Skaštice     0 - 0 - 18    45 : 286 0

SKUPINA     C

1. Těšnovice 18 - 0 - 0 253 : 70   54  
2. Morkovice C                                       15 - 0 - 3      204 : 102     45 
3. Koryčany A     8 - 0 - 10   168 : 156 28
4. Zdounky   9 - 0 - 9     133 : 155   27
5. Zlobice     5 - 1 - 12    101 : 159 16
6. Lubná                            4 - 1 - 13      86 : 154  14 
7. Zborovice        1 - 0 - 17         74 : 223  3 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 72310
Dnes: 16
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 09 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz