Úvod » SEZONA 2017-2018 » STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Starší přípravka - mistrovská utkání okresního přeboru skupin A, B, C

publikováno 04.11.2017 (aktualizováno 21.07.2018)

 

Starší přípravka 3. třída – skupina o 1. – 6. místo

10. kolo 08. 04. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov B Chvalčov 06.04.  16:00   2 : 6
  Spartak Hulín Morkovice A 08.04.  10:00 NE   7 : 8 p.
  Těšnovice Holešov A 08.04.  12:15 NE   4 : 12

01. kolo 15. 04. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Spartak Hulín Holešov B 14.04.  10:00 SO   13 : 4
  Těšnovice Morkovice A 14.04.  13:00 SO   3 : 12
  Chvalčov Holešov A 15.04.  10:00 NE   5 : 3

02. kolo 22. 04. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov B Holešov A 20.04.  16:00   9 : 10
  Spartak Hulín Těšnovice 22.04.  10:00 NE   9 : 4
  Morkovice A Chvalčov 22.04.  13:30 NE   1 : 2

03. kolo 29. 04. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov A Morkovice A 27.04.  16:00   5 : 4
  Těšnovice Holešov B 28.04.  13:00 SO   7 : 9
  Chvalčov Spartak Hulín 29.04.  10:00 NE   5 : 2

04. kolo 06. 05. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov B Morkovice A 04.05.  16:00   4 : 12
  Spartak Hulín Holešov A 06.05.  11:00 NE   10 : 11 p.
  Těšnovice Chvalčov 06.05.  13:30 NE   1 : 9

05. kolo 13. 05. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov A Těšnovice 11.05.  16:30   12 : 6
  Chvalčov Holešov B 13.05.  10:00 NE   7 : 3
  Morkovice A Spartak Hulín 13.05.  10:00 NE   10 : 9 p.

06. kolo 20. 05. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov B Spartak Hulín 29.05.  16:00 ÚT   8 : 6
  Holešov A Chvalčov 18.05.  16:00   3 : 7
  Morkovice A Těšnovice 20.05.  13:30 NE   9 : 3

07. kolo 27. 05. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov A Holešov B 25.05.  16:00   6 : 7 p.
  Chvalčov Morkovice A 27.05.  10:00 NE   4 : 3
  Těšnovice Spartak Hulín 27.05.  13:30 NE   1 : 16

08. kolo 03. 06. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov B Těšnovice 01.06.  16:30   12 : 8
  Spartak Hulín Chvalčov 02.06.  11:00 SO   10 : 3
  Morkovice A Holešov A 03.06.  10:00 NE   6 : 7 p.

09. kolo 10. 06. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Holešov A Spartak Hulín 08.06.  16:00   6 : 2
  Morkovice A Holešov B 09.06.  10:00 SO   13 : 2
  Chvalčov Těšnovice 10.06.  10:00 NE   15 : 4

 

1. Chvalčov     63 : 32 27
2. Elko Holešov A     73 : 59 20
3. Morkovice A     76 : 45 17
4. Spartak Hulín     84 : 57 15
5. Elko Holešov B     59 : 78 11
6. Těšnovice       41 : 115 0

 

Starší přípravka 3. třída – skupina o 7. – 12. místo

10. kolo 08. 04. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Lubná Kostelec u Hol. 08.04.  10:00 NE   5 : 18
  Slavkov p. Host. Loukov 08.04.  10:00 NE   3 : 2
  Bezměrov Pravčice 08.04.  13:00 NE   4 : 3 p.

01. kolo 15. 04. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Kostelec u Hol. Bezměrov 14.04.  10:00 SO   8 : 3
  Loukov Pravčice 15.04.  10:00 NE   5 : 2
  Slavkov p. Host. Lubná 15.04.  10:00 NE   9 : 5

02. kolo 22. 04. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Slavkov p. Host. Pravčice 22.04.  10:00 NE   3 : 2 p.
  Lubná Bezměrov 21.04.  15:00 SO   8 : 5
  Loukov Kostelec u Hol. 22.04.  13:00 NE   1 : 2

03. kolo 29. 04. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Kostelec u Hol. Slavkov p. Host. 29.04.  10:00 NE   6 : 3
  Bezměrov Loukov 28.04.  10:00 SO   9 : 10
  Lubná Pravčice 27.04.  16:30   4 : 9

04. kolo 06. 05. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Kostelec u Hol. Pravčice 05.05.  10:00 SO   12 : 5
  Slavkov p. Host. Bezměrov 06.05.  10:00 NE   11 : 2
  Lubná Loukov 06.05.  13:30 NE   9 : 6

05. kolo 13. 05. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Kostelec u Hol. Lubná 12.05.  10:00 SO   10 : 2
  Pravčice Bezměrov 31.05.  17:00 ČT   8 : 12
  Loukov Slavkov p. Host. 13.05.  10:00 NE   5 : 6 p.

06. kolo 20. 05. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Bezměrov Kostelec u Hol. 20.05.  11:30 NE   9 : 5
  Lubná Slavkov p. Host. 20.05.  13:30 NE   4 : 13
  Pravčice Loukov 07.06.  17:00 ČT   2 : 14

07. kolo 27. 05. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Bezměrov Lubná 26.05.  10:00 SO   7 : 8 p.
  Kostelec u Hol. Loukov 26.05.  10:00 SO   7 : 3
  Pravčice Slavkov u Hol. 27.05.  14:30 NE   3 : 4 p.

08. kolo 03. 06. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Pravčice Lubná 03.06.  14:30 NE   3 : 10
  Slavkov p. Host. Kostelec u Hol. 01.06.  17:00   9 : 0
  Loukov Bezměrov 03.06.  13:00 NE   9 : 2

09. kolo 10. 06. 2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Pravčice Kostelec u Hol. 10.06.  14:30 NE   2 : 11
  Loukov Lubná 10.06.  10:00 NE   10 : 1
  Bezměrov Slavkov p. Host. 10.06.  10:00 NE   11 : 7

 

7. Kostelec u Holešova   79 : 38 24
8. Slavkov pod Hostýnem   65 : 40 21
9. Loukov   65 : 42 16
10. Bezměrov   63 : 76 12
11. Lubná   55 : 90 11
12. Pravčice   39 : 76 6

 

Starší přípravka 4. třída – skupina o 13. – 18. místo

01. turnaj 29. 04. 2018 Rymice ve 12:30 hodin

Zápas Domácí Hosté Skóre
. Rymice Žeranovice 0 : 7
  Zlobice Němčice 6 : 4
  Žeranovice Zlobice 6 : 1
. Rymice Němčice 8 : 3

Sestava: Odložilík Michal - Kaňa Vojtěch C, Navrátil Jiří, Kaňová Ela, Matyášová Adéla, Vals Adam, Petrželová Lucie, Pavelka Šimon, Marek Dominik, Petržela Adam, Přívara Martin, Kaňa Štěpán

Branky 1. zápas: -----

Branky 2. zápas: Kaňa Vojtěch 3, Vals Adam 3, Marek Dominik 2

Fotogalerie: zde

01. turnaj 29. 04. 2018 Koryčany ve 12:00 hodin

Zápas Domácí Hosté Skóre
  Koryčany Rusava 2 : 11
  Morkovice B Rusava 9 : 3
  Koryčany Morkovice B 2 : 13

02. turnaj 06. 05. 2018 Žeranovice v 10:00 dodin

Zápas Domácí Hosté Skóre
  Žeranovice Němčice 5 : 0
  Němčice Koryčany 0 : 8
  Žeranovice Koryčany 7 : 3

02. turnaj 06. 05. 2018 Rusava ve 12:00 hodin

Zápas Domácí Hosté Skóre
  Zlobice Morkovice B 3 : 11
. Rusava Rymice 8 : 1
  Rusava Zlobice 4 : 3
. Rymice Morkovice B 1 : 11

Sestava: Odložilík Michal - Kaňa Vojtěch C, Marek Dominik, Matyášová Adéla, Navrátil Jiří, Pavelka Šimon, Petržela Adam, Petrželová Lucie, Vals Adam, Kaňová Ela 

Branky 1. zápas: Kaňa Vojtěch

Branky 2. zápas: Kaňa Vojtěch

03. turnaj 13. 05. 2018 Žeranovice v 10:00 hodin

Zápas Domácí Hosté Skóre
  Němčice Morkovice B 2 : 11
  Žeranovice Rusava 6 : 3
  Žeranovice Morkovice B 5 : 2
  Němčice Rusava 8 : 3

03. turnaj 13. 05. 2018 Zlobice v 10:00 hodin

Zápas Domácí Hosté Skóre
. Zlobice Rymice 9 : 2
. Rymice Koryčany 6 : 8
  Zlobice Koryčany 6 : 4

Sestava: Odložilík Michal - Kaňa Vojtěch, Marek Dominik C, Matyášová Adéla, Navrátil Jiří, Pavelka Šimon, Petržela Adam, Petrželová Lucie, Kaňová Ela, Vals Adam C

Branky 1. zápas: Kaňa Vojtěch 2

Branky 2. zápas: Vals Adam 3, Marek Dominik 2, Kaňa Vojtěch

04. turnaj 19. 05. 2018 Morkovice ve 14:00 hodin

Zápas Domácí Hosté Skóre
  Morkovice B Koryčany 17 : 0
  Koryčany Rusava 4 : 3
  Morkovice B Rusava 8 : 1

04. turnaj 19. 05. 2018 Němčice v 14:00 hodin

Zápas Domácí Hosté Skóre
  Zlobice Němčice 4 : 9
. Žeranovice Rymice 9 : 3
  Žeranovice Zlobice 2 : 5
. Rymice Němčice 4 : 6

Sestava: Odložilík Michal C - Kaňa Vojtěch, Pavelka Šimon C, Petržela Adam, Přívara Martin, Navrátil Jiří, Matyášová Adéla, Marek Dominik, Petrželová Lucie, Vals Adam, Kaňová Ela, Odložilík Lukáš

Branky 1. zápas: Marek Dominik 2, Kaňa Vojtěch

Branky 2. zápas: Marek Dominik 2, Kaňa Vojtěch, Vals Adam

05. turnaj 27. 05. 2018 Koryčany ve 12:00 hodin

Zápas Domácí Hosté Skóre
  Koryčany Žeranovice 2 : 9
  Němčice Žeranovice 1 : 5
  Koryčany Němčice 4 : 5 p.

05. turnaj 27. 05. 2018 Rymice ve 10:00 hodin

Zápas Domácí Hosté Skóre
. Rymice Rusava 3 : 8
  Zlobice Morkovice B 2 : 7
. Rymice Morkovice B 1 : 11
  Zlobice Rusava 4 : 9

Sestava: Odložilík Michal C - Kaňa Vojtěch, Pavelka Šimon, Petržela Adam, Přívara Martin, Navrátil Jiří, Matyášová Adéla, Marek Dominik, Petrželová Lucie, Vals Adam, Kaňová Ela, Odložilík Lukáš

Branky 1. zápas: Marek Dominik 2, Kaňa Vojtěch

Branky 2. zápas: Kaňa Vojtěch

Fotogalerie: zde

06. turnaj 03. 06. 2018 Zlobice v 10:00 hodin

Zápas Domácí Hosté Skóre
. Zlobice Rymice 10 : 5
. Rymice Koryčany 7 : 5
  Zlobice Kryčany 6 : 4

Sestava: Odložilík Michal C - Kaňa Vojtěch, Pavelka Šimon, Petržela Adam, Přívara Martin, Navrátil Jiří, Matyášová Adéla, Marek Dominik, Petrželová Lucie, Vals Adam, Kaňová Ela, Odložilík Lukáš

Branky 1. zápas: Marek Dominik 2, Vals Adam 2, Kaňa Vojtěch

Branky 2. zápas: .Marek Dominik 3, Vals 3, Kaňa Vojtěch

06. turnaj 09. 06. 2018 Rusava v 13:30 hodin

Zápas Domácí Hosté Skóre
  Němčice Morkovice B 3 : 2 p.
  Rusava Žeranovice 2 : 4
  Rusava Němčice 4 : 3 p.
  Žeranovice Morkovice B 3 : 1

 

 

 

13. Žeranovice 68 : 23 33
14. Morkovice B 103 : 25 28
15. Zlobice   59 : 67 18
16. Rusava   58 : 55 17
17. Němčice   42 : 63 14
18. Koryčany   46 : 89 10
19. Rymice   41 : 95 6

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 74985
Dnes: 0
Online: 2

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 12 / 2022 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz