Úvod » SEZONA 2017-2018 » STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Starší přípravka - ligová utkání okresního přeboru skupiny B

publikováno 12.07.2017 (aktualizováno 17.06.2018)

 

2. kolo 27. 08. 2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
. Rymice Spartak Hulín 27.08.  10:00 NE U Olší 1 : 22
  Pravčice Kostelec u Hol. 27.08.  13:30 NE   2 : 8
  Elko Holešov B Němčice 25.08.  16:00 Všetuly 17 : 2

Sestava: Odložilík Michal - Odložilík Lukáš, Kaňa Vojtěch C, Kaňová Ela, Navrátil Jiří, Petržela Adam, Petrželová Lucie, Vals Adam, Pavelka Šimon

Branky: Kaňa Vojtěch

Fotogalerie: zde

3. kolo 03. 08. 2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
. Kostelec u Hol. Rymice 02.09.  10:00 SO   27 : 0
  Němčice Pravčice 03.09.  14:00 NE   5 : 4 p.
  Spartak Hulín Elko Holešov B 02.09.  10:00 SO   9 : 4

Sestava: Odložilík Michal - Odložilík Lukáš, Kaňa Vojtěch C, Kaňová Ela, Navrátil Jiří, Petržela Adam, Petrželová Lucie, Vals Adam, Pavelka Šimon

Branky: -----

4. kolo 10. 09. 2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
. Rymice Němčice 10.09.  10:00 NE U Olší 10 : 5
  Elko Holešov B Pravčice 10.09.  16:00 NE Všetuly 11 : 3
  Spartak Hulín Kostelec u Hol. 09.09.  10:00 SO   16 : 5

Sestava: Vals Adam - Kaňa Vojtěch C, Petrželová Lucie, Petržela Adam, Odložilík Michal, Odložilík Lukáš, Pavelka Šimon, Kaňová Ela, Kaňa Štěpán, Tobolík Petr

Branky: Kaňa Vojtěch 3, Petržela Adam 3, Vals Adam 3, Pavelka Šimon

Fotogalerie: zde

5. kolo 17. 09. 2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Kostelec u Hol. Elko Holešov B 16.09.  10:00 SO   4 : 9
  Němčice Spartak Hulín 17.09.  13:30 NE   2 : 21
. Pravčice Rymice 27.09.  17:00 ST   14 : 5

Sestava: Vals Adam - Kaňa Vojtěch C, Petrželová Lucie, Petržela Adam, Odložilík Michal, Odložilík Lukáš, Pavelka Šimon, Kaňová Ela, Kaňa Štěpán, Tobolík Petr

Branky: Kaňa Vojtěch 4, Petržela Adam

6. kolo 24. 09. 2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Pravčice Spartak Hulín 24.09.  13:30 NE   1 : 20
  Němčice Kostelec u Hol. 03.10.  16:00 ÚT   0 : 16
. Elko Holešov B Rymice 22.09.  16:00 NE Všetuly 22 : 2

Sestava: Vals Adam - Kaňa Vojtěch C, Petrželová Lucie, Petržela Adam, Odložilík Michal, Odložilík Lukáš, Pavelka Šimon, Kaňová Ela, Navrátil Jiří, Tobolík Petr

Branky: Petržela Adam, Petrželová Lucie

7. kolo 01. 10. 2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Kostelec u Hol. Pravčice 17.10.  16:00 ÚT   9 : 1
  Němčice Elko Holešov B 01.10.  13:00 NE   1 : 16
. Spartak Hulín Rymice 30.09.  10:00 SO   31 : 1

Sestava: Vals Adam - Kaňa Vojtěch C, Petrželová Lucie, Petržela Adam, Odložilík Michal, Odložilík Lukáš, Pavelka Šimon, Kaňová Ela, Navrátil Jiří, Tobolík Petr

Branky: Kaňa Vojtěch

8. kolo 08. 10. 2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
. Rymice Kostelec u Hol. 13.10.  16:30 U Olší 6 : 13
  Pravčice Němčice 08.10.  13:30 NE   12 : 2
  Elko Holešov B Spartak Hulín 08.10.  15:00 NE Všetuly 2 : 15

Sestava: Vals Adam - Kaňa Vojtěch C, Petrželová Lucie, Petržela Adam, Odložilík Michal, Odložilík Lukáš, Pavelka Šimon, Kaňová Ela, Navrátil Jiří, Kaňa Štěpán

Branky: Kaňa Vojtěch 3, Pavelka Šimon 3

9. kolo 15. 10. 2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Kostelec u Hol. Spartak Hulín 14.10.  10:00 SO   4 : 11
. Němčice Rymice 15.10.  13:00 NE   7 : 8
  Pravčice Elko Holešov B 15.10.  13:30 NE   4 : 10

Sestava: Odložilík Michal - Kaňa Vojtěch C, Petrželová Lucie, Petržela Adam, Vals Adam, Odložilík Lukáš, Pavelka Šimon, Kaňová Ela, Navrátil Jiří, Janalíková Lucie, Kaňa Štěpán, Nesvadba David

Branky: Vals Adam 5, Kaňa Vojtěch 2, Petržela Adam

Fotogalerie: zde

10. kolo 22. 10. 2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
. Rymice Pravčice 26.10.  16:30 ČT U Olší 4 : 18
  Elko Holešov B Kostelec u Hol. 26.10.  16:00 ČT Všetuly 14 : 11
  Spartak Hulín Němčice 21.10.  10:00 SO   34 : 2

Sestava: Odložilík Michal - Kaňa Vojtěch C, Petrželová Lucie, Petržela Adam, Vals Adam, Odložilík Lukáš, Pavelka Šimon, Kaňová Ela, Navrátil Jiří

Branky: Kaňa Vojtěch 3, Vals Adam

1. kolo 29. 10. 2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Kostelec u Hol. Němčice 28.10.  10:00 SO   15 : 1
. Rymice Elko Holešov B 03.11.  15:30 U Olší 2 : 13
  Spartak Hulín Pravčice 29.10.  10:00 NE   9 : 3

Sestava: Odložilík Michal - Janalíková Lucie, Janalíková Sofie, Kaňa Vojtěch C, Kaňová Ela, Matyášová Lucie, Navrátil Jiří, Odložilík Lukáš, Pavelka Šimon, Petržela Adam, Petrželová Lucie, Tobolík Petr, Vals Adam

Branky: Kaňa Vojtěch 2

 

 

TABULKY ODEHRANÝCH KOL ZÁKLADNÍ ČÁSTI

SKUPINA     A

1. Chvalčov*     94 : 10 27
2. Elko Holešov A*     224 : 31 21
3. Slavkov pod Hostýnem       65 : 55 20
4. Loukov       48 : 55 13
5. Žeranovice         24 : 104 3
6. Rusava         29 : 226 3

SKUPINA     B

 1. Spartak Hulín   188 : 25  30  
2. Elko Holešov B   118 : 53 24 
3. Kostelec u Holešova               112 : 60 18 
4. Pravčice     62 : 82 10 
5. Rymice           39 : 172     6
6. Němčice      26 : 153 2

SKUPINA     C

1. Morkovice 139 : 32  24
2. Těšnovice                                                      119 : 57                 24   
  3.   Bezměrov 91 : 39 23
4. Lubná 63 : 86 12
5. Zlobice 83 : 95 3
6. Koryčany      25 : 173    3

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 74985
Dnes: 1
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 12 / 2022 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz