Úvod » SEZONA 1997-1998 » MUŽI

Vánoce plné sportu

publikováno 26.12.1997 (aktualizováno 06.03.2017)

Nejen příjemnou pohodou u stromečku, překvapivými dárky, ale i sportem byly naplněny letošní vánoční svátky v tělocvičně 1. ZŠ v Holešově.

Nejprve to byl Klub sálové kopané Holešov, který byl na sv. Štěpána pořadatelem 3. ročníku sálové kopané o Pohár starosty města Holešova. Osm družstev bylo rozděleno do dvou skupin a po vzájemných střetnutích bylo pořadí následující:

SKUPINA   A

1. TJ Fryšták

2. Sokolovna Bystřice pod Hostýnem

3. TJ Holešov

4. TJ Sokol Rymice

SKUPINA   B

1. KSK Holešov

2. Sj Všetuly

3. CH & CH Kroměříž

4. Sokol Roštění

Všechna utkání měla dobrou sportovní úroveň a některá družstva zajímavé obsazení: Jirka Barbořík z Baníku Ostrava nastoupil v družstvu KSK Holešov, kde si s Martinem Přívarou z Hanácké Slavie dobře rozuměli. V družstvu Sokolovny Bystřice p. H. jsme se zase setkali s Hošťálkem ze Zlína, v Sj Všetuly hostoval Erik Lang z Chropyně. Fotbalovými jmény bylo nabito mužstvo CH & CH Kroměříž
. Kromě Slezáka z Bohemians zde hráli bratři Paciorkové, trojice J. R. a V. Chytrý, čtvrtý dokonce mužstvo koučoval. Je pravda, že hráči měli často míč na kopačkách, ale branky jim stříleli soupeři.
O umístění hrála jen mužstva na 1. a 2. místě základních skupin. Celkově třetí místo získal Sj Všetuly, když po remíze zvítězil v penaltovém roztřelu nad Sokolovnou Bystřice p. H., ve finále zvítězil KSK Holešov nad TJ Fryštákem 8:4. Ceny vítězným družstvům i jednotlivcům předal starosta Holešova Ctirad Otto. ( zdroj: Týdeník Kroměřížska ročník IX./číslo 1 )

Obrázky k článku