Úvod » SEZONA 2000-2001 » MUŽI

Výroční schůze TJ Sokol Rymice

publikováno 04.02.2001 (aktualizováno 17.02.2017)

V neděli 4. února 2001 se sešlo 65 členů, příznivců a hostů Sokola Rymice, aby zhodnotili uplynulý rok. Předseda TJ Zdeněk Machovský zhodnotil podrobně uplynulý rok, kde poukázal na obětavou činnost většiny členů a příznivců, kteří všichni zajišťují chod fotbalových mužstev mužů a žáků. Poděkoval obětavým vedoucím mužstev, hráčům a ostatním členům starajícím se o veškerý provoz a činnost. Současně nastínil, které úkoly čekají TJ v tomto roce.

Předseda fotbalového oddílu Josef Daněk podrobně rozebral všechny zápasy mužstev, vyhodnotil hráče a střelce gólů a v závěru konstatoval, že družstvo mužů až překvapivě přezimovává na čele tabulky, což je dobrá startovací pozice k postupu do vyšší soutěže. Velký dík patří Antonínovi Markovi, který mužstvo trénuje a podařilo se mu skloubit mládí s několika staršími hráči.

Pokladník František Možíš podrobně objasnil finanční situaci a současně poděkoval jak starostovi obce, tak všem sponzorům, kteří jakkoliv přispěli k chodu všech družstev.

V bohaté diskuzi vystoupil starosta obce s pochvalou dobré spolupráce všech složek v obci a zástupci myslivců, hasičů a chovatelů s pozitivním hodnocením spolupráce a přáním mnoha gólů do sítí soupeřů.

( zdroj: Týdeník Kroměřížska ročník XII./číslo 5 )