Úvod » SEZONA 2004-2005 » DOROST

Dorost - ligová utkání okresního přeboru

publikováno 01.07.2004 (aktualizováno 04.02.2017)

 

1. kolo 15. 08. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-1-1 Chvalčov Bařice 15.08.  14:00 NE   3 : 5
4-1-2 Koryčany Zlobice 14.08.  16:30 SO   11 : 0
4-1-3 Břest Počenice 15.08.  13:45 NE   10 : 1
4-1-4 Lubná Roštín 15.08.  14:00 NE   0 : 2
4-1-5 Pravčice Mrlínek 14.08.  16:30 SO   10 : 0
4-1-6 Zborovice Žalkovice 15.08.  14:00 NE   4 : 0
4-1-7 Rataje Rymice 14.08.  16:30 SO   0 : 5

Branky: ?

2. kolo 22. 08. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-2-1 Bařice Rataje 21.08.  14:30 SO    
4-2-2 Žalkovice Rymice 21.08.  16:30 SO   9 : 6
4-2-3 Mrlínek Zborovice 22.08.  14:00 NE    
4-2-4 Rusava Roštín 21.08.  14:00 SO    
4-2-5 Počenice Lubná 22.08.  14:00 NE    
4-2-6 Zlobice Břest 21.08.  16:30 SO   1 : 5
4-2-7 Chvalčov Koryčany 22.08.  14:00 NE   1 : 4

Branky: ?

3. kolo 29. 08. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-3-1 Koryčany Bařice 28.08.  16:30 SO   6 : 0
4-3-2 Břest Chvalčov 29.08.  13:45 NE   4 : 3
4-3-3 Lubná Zlobice 29.08.  14:00 NE   3 : 3
4-3-4 Rusava Počenice 28.08.  14:00 SO   9 : 1
4-3-5 Pravčice Roštín 28.08.  16:30 SO   2 : 1
4-3-6 Rymice Mrlínek 29.08.  14:00 NE   16 : 1
4-3-7 Rataje Žalkovice 28.08.  16:30 SO   1 : 2

Branky: Navrátil Zdeněk 5, Hausknecht Michal 3, Machovský Roman 2, Mikeška Lukáš 2, Mrázek Martin 2, Mlčák Petr, Mikulčák Zdeněk

4. kolo 05. 09. 2004 - volno!!!

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-4-1 Bařice Žalkovice 04.09.  14:30 SO   2 : 2
4-4-2 Mrlínek Rataje 05.09.  14:00 NE   1 : 3
4-4-3 Zborovice Roštín 05.09.  14:00 NE   2 : 0
4-4-4 Počenice Pravčice 05.09.  14:00 NE   3 : 7
4-4-5 Zlobice Rusava 04.09.  16:30 SO   1 : 5
4-4-6 Chvalčov Lubná 05.09.  14:00 NE   3 : 0
4-4-7 Koryčany Břest 03.09.  17:00   6 : 0

5. kolo 12. 09. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-5-1 Břest Bařice 12.09.  13:45 NE   3 : 3
4-5-2 Lubná Koryčany 12.09.  14:00 NE   0 : 6
4-5-3 Rusava Chvalčov 11.09.  14:00 SO   7 : 2
4-5-4 Pravčice Zlobice 11.09.  16:30 SO   4 : 0
4-5-5 Zborovice Počenice 12.09.  16:30 NE   5 : 1
4-5-6 Rymice Roštín 11.09.  16:30 SO U Olší 2 : 0
4-5-7 Žalkovice Mrlínek 11.09.  16:30 SO   3 : 1

Branky: Mlčák Petr, Mrázek Martin

6. kolo 19. 09. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-6-1 Bařice Mrlínek 18.09.  14:30 SO   2 : 1
4-6-2 Rataje Roštín 19.09.  13:30 NE   0 : 3
4-6-3 Počenice Rymice 19.09.  13:30 NE   1 : 4
4-6-4 Zlobice Zborovice 18.09.  16:00 SO   3 : 1
4-6-5 Chvalčov Pravčice 19.09.  13:30 NE   2 : 4
4-6-6 Koryčany Rusava 18.09.  16:00 SO   5 : 3
4-6-7 Břest Lubná 19.09.  13:15 NE   3 : 0

Branky: Mlčák Petr, Mrázek Martin, Navrátil Zdeněk, Němec Ondřej

7. kolo 26. 09. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-7-1 Lubná Bařice 02.10.  13:00 SO   0 : 1
4-7-2 Rusava Břest 25.09.  13:30 SO   5 : 0
4-7-3 Pravčice Koryčany 25.09.  16:00 SO   2 : 6
4-7-4 Zborovice Chvalčov 26.09.  13:30 NE   5 : 2
4-7-5 Rymice Zlobice 25.09.  16:00 SO U Olší 3 : 0
4-7-6 Rataje Počenice 26.09.  13:30 NE   6 : 0
4-7-7 Žalkovice Roštín 25.09.  16:00 SO   1 : 1

Branky: Mikeška Lukáš, Mlčák Petr, Mrázek Martin

14. kolo 28. 09. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-14-1 Bařice Zlobice 28.09.  13:30 ÚT   1 : 4
4-14-2 Chvalčov Počenice 28.09.  13:30 ÚT    
4-14-3 Koryčany Roštín 28.09.  13:30 ÚT   0 : 3
4-14-4 Lubná Mrlínek 13.11.  13:30 SO    
4-14-5 Rusava Žalkovice 28.09.  13:30 ÚT   4 : 1
4-14-6 Pravčice Rataje 28.09.  13:30 ÚT   0 : 3
4-14-7 Zborovice Rymice 28.09.  13:30 ÚT   0 : 0

Branky: -----

8. kolo 03. 10. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-8-1 Mrlínek Roštín 03.10.  13:00 NE   2 : 3
4-8-2 Počenice Žalkovice 03.10.  13:00 NE   2 : 4
4-8-3 Zlobice Rataje 02.10.  13:00 SO   2 : 0
4-8-4 Chvalčov Rymice 03.10.  13:00 NE   3 : 2
4-8-5 Koryčany Zborovice 02.10.  15:30 SO   3 : 1
4-8-6 Břest Pravčice 03.10.  12:45 NE   3 : 2
4-8-7 Lubná Rusava 03.10.  13:00 NE   1 : 2

Branky: ?

9. kolo 10. 10. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-9-1 Rusava Bařice 09.10.  13:00 SO   3 : 0
4-9-2 Pravčice Lubná 09.10.  15:30 SO   2 : 0
4-9-3 Zborovice Břest 10.10.  13:00 NE   1 : 1
4-9-4 Rymice Koryčany 09.10.  15:30 SO U Olší 0 : 2
4-9-5 Rataje Chvalčov 10.10.  13:00 NE   4 : 1
4-9-6 Žalkovice Zlobice 09.10.  15:30 SO   4 : 1
4-9-7 Mrlínek Počenice 10.10.  13:00 NE   6 : 1

Branky: -----

10. kolo 17. 10. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-10-1 Bařice Roštín 16.10.  14:30 SO   3 : 1
4-10-2 Zlobice Mrlínek 16.10.  15:00 SO   0 : 5
4-10-3 Chvalčov Žalkovice 06.05.  17:00   2 : 3
4-10-4 Koryčany Rataje 16.10.  15:00 SO   4 : 0
4-10-5 Břest Rymice 17.10.  12:15 NE   0 : 2
4-10-6 Lubná Zborovice 17.10.  12:30 NE   1 : 3
4-10-7 Rusava Pravčice 16.10.  12:30 SO   4 : 1

Branky: Mlčák Petr, Navrátil Zdeněk

11. kolo 24. 10. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-11-1 Pravčice Bařice 23.10.  14:30 SO   3 : 1
4-11-2 Zborovice Rusava 24.10.  12:00 NE   1 : 1
4-11-3 Rymice Lubná 23.10.  14:30 SO U Olší 0 : 1
4-11-4 Rataje Břest 24.10.  12:00 NE   2 : 1
4-11-5 Žalkovice Koryčany 23.10.  14:30 SO   1 : 4
4-11-6 Mrlínek Chvalčov 24.10.  12:00 NE   1 : 5
4-11-7 Počenice Roštín 24.10.  12:00 NE   0 : 2

Branky: -----

15. kolo 28. 10. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-15-1 Rymice Bařice 28.10.  13:30 ČT U Olší 5 : 3
4-15-2 Rataje Zborovice 28.10.  13:30 ČT   0 : 2
4-15-3 Žalkovice Pravčice 28.10.  13:30 ČT   3 : 3
4-15-4 Mrlínek Rusava 28.10.  13:30 ČT   1 : 6
4-15-5 Břest Roštín 28.10.  13:30 ČT   3 : 1
4-15-6 Počenice Koryčany 28.10.  13:30 ČT   0 : 5
4-15-7 Zlobice Chvalčov 28.10.  13:30 ČT   0 : 2

Branky: ?

12. kolo 31. 10. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-12-1 Bařice Počenice 30.10.  14:30 SO   5 : 0
4-12-2 Zlobice Roštín 30.10.  14:30 SO   3 : 1
4-12-3 Koryčany Mrlínek 30.10.  14:30 SO   8 : 1
4-12-4 Břest Žalkovice 31.10.  11:45 NE   3 : 1
4-12-5 Lubná Rataje 31.10.  12:00 NE   2 : 1
4-12-6 Rusava Rymice 30.10.  12:00 SO   2 : 0
4-12-7 Pravčice Zborovice 30.10.  14:30 SO   1 : 1

Branky: -----

13. kolo 07. 11. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-13-1 Zborovice Bařice 07.11.  11:30 NE   0 : 0
4-13-2 Rymice Pravčice 06.11.  14:00 SO U Olší 3 : 1
4-13-3 Rataje Rusava 07.11.  11:30 NE   1 : 4
4-13-4 Žalkovice Lubná 06.11.  14:00 SO   4 : 2
4-13-5 Mrlínek Břest 07.11.  11:30 NE   1 : 1
4-13-6 Chvalčov Roštín 07.11.  11:30 NE   6 : 1
4-13-7 Počenice Zlobice 07.11.  11:30 NE   1 : 3

Branky: Hausknecht Michal, Mlčák Petr, Štěpánek Petr

16. kolo 27. 03. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-16-1 Bařice Chvalčov 26.03.  14:30 SO   1 : 4
4-16-2 Zlobice Koryčany 26.03.  15:00 SO   1 : 3
4-16-3 Počenice Břest 27.03.  12:30 NE   2 : 3
4-16-4 Roštín Lubná 20.05.  17:00   7 : 0
4-16-5 Mrlínek Pravčice 20.05.  17:00   3 : 7
4-16-6 Žalkovice Zborovice 26.03.  12:30 SO   3 : 1
4-16-7 Rymice Rataje 26.03.  12:30 SO U Olší 3 : 3

Branky: ?

17. kolo 03. 04. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-17-1 Rataje Bařice 03.04.  13:00 NE   1 : 1
4-17-2 Rymice Žalkovice 02.04.  15:30 SO U Olší 1 : 0
4-17-3 Zborovice Mrlínek 03.04.  13:00 NE   4 : 1
4-17-4 Roštín Rusava 03.04.  13:00 NE   0 : 0
4-17-5 Lubná Počenice 03.04.  13:00 NE   3 : 1
4-17-6 Břest Zlobice 03.04.  12:45 NE   2 : 0
4-17-7 Koryčany Chvalčov 02.04.  13:00 SO   1 : 1

Branky: Štěpánek Petr

18. kolo 10. 04. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-18-1 Bařice Koryčany 09.04.  14:30 SO   1 : 2
4-18-2 Chvalčov Břest 20.05.  17:00   1 : 1
4-18-3 Zlobice Lubná 15.04.  16:30   1 : 1
4-18-4 Počenice Rusava 10.04.  13:00 NE   0 : 9
4-18-5 Roštín Pravčice 10.04.  13:00 NE   1 : 2
4-18-6 Mrlínek Rymice 10.04.  13:00 NE   1 : 2
4-18-7 Žalkovice Rataje 09.04.  15:30 SO   1 : 1

Branky: Mlčák Petr, Navrátil Zdeněk

19. kolo 17. 04. 2005 - volno!!!

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-19-1 Žalkovice Břest 16.04.  16:00 SO   4 : 2
4-19-2 Rataje Mrlínek 17.04.  13:30 NE   3 : 2
4-19-3 Roštín Zborovice 17.04.  13:30 NE   0 : 1
4-19-4 Pravčice Počenice 16.04.  13:30 SO   8 : 1
4-19-5 Rusava Zlobice 16.04.  13:30 SO   2 : 0
4-19-6 Lubná Chvalčov 17.04.  13:30 NE   0 : 1
4-19-7 Břest Koryčany 17.04.  13:15 NE   1 . 2

30. kolo 22. 04. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-30-1 Bařice Rymice 22.04.  17:00   3 : 1
4-30-2 Zborovice Rataje 22.04.  17:00   0 : 2
4-30-3 Pravčice Žalkovice 22.04.  17:00   5 : 1
4-30-4 Rusava Mrlínek 22.04.  17:00   3 : 0
4-30-5 Roštín Břest 22.04.  17:00   4 : 2
4-30-6 Koryčany Počenice 22.04.  17:00   6 : 1
4-30-7 Chvalčov Zlobice 22.04.  17:00   3 : 0

Branky: Štěpánek Petr

20. kolo 24. 04. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-20-1 Bařice Břest 23.04.  14:30 SO   2 : 1
4-20-2 Koryčany Lubná 24.04.  13:30 NE   3 : 0
4-20-3 Chvalčov Rusava 24.04.  13:30 NE   1 : 4
4-20-4 Zlobice Pravčice 23.04.  16:00 SO   0 : 4
4-20-5 Počenice Zborovice 24.04.  13:30 NE   1 : 6
4-20-6 Roštín Rymice 24.04.  13:30 NE   4 : 2
4-20-7 Mrlínek Žalkovice 24.04.  13:30 NE   1 : 2

Branky: Hausknecht Michal, Navrátil Zdeněk

29. kolo 29. 04. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-29-1 Zlobice Bařice 29.04.  17:00   1 : 0
4-29-2 Počenice Chvalčov 29.04.  17:00   1 : 2
4-29-3 Roštín Koryčany 29.04.  17:00   1 : 2
4-29-4 Mrlínek Lubná 29.04.  17:00   2 : 0
4-29-5 Žalkovice Rusava 29.04.  17:00   0 : 3
4-29-6 Rataje Pravčice 29.04.  17:00   2 : 2
4-29-7 Rymice Zborovice 29.04.  17:00 U Olší 1 : 5

Branky: ?

21. kolo 01. 05. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-21-1 Mrlínek Bařice 01.05.  14:00 NE   2 : 0
4-21-2 Roštín Rataje 01.05.  14:00 NE   0 : 3
4-21-3 Rymice Počenice 01.05.  14:00 NE U Olší 4 : 0
4-21-4 Zborovice Zlobice 01.05.  14:00 NE   1 : 0
4-21-5 Pravčice Chvalčov 01.05.  14:00 NE   3 : 2
4-21-6 Rusava Koryčany 30.04.  14:00 SO   3 : 0
4-21-7 Lubná Břest 01.05.  14:00 NE   3 : 4

Branky: Mikeška Lukáš 2, Mlčák Petr 2

22. kolo 08. 05. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-22-1 Bařice Lubná 07.05.  14:30 SO   2 : 1
4-22-2 Břest Rusava 08.05.  13:45 NE   2 : 2
4-22-3 Koryčany Pravčice 07.05.  14:00 SO   3 : 0
4-22-4 Chvalčov Zborovice 24.06.  17:00   5 : 2
4-22-5 Zlobice Rymice 07.05.  16:30 SO   1 : 1
4-22-6 Počenice Rataje 08.05.  14:00 NE   1 : 9
4-22-7 Roštín Žalkovice 08.05.  14:00 NE   5 : 1

Branky: Mikeška Lukáš

23. kolo 15. 05. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-23-1 Roštín Mrlínek 15.05.  14:00 NE   1 : 0
4-23-2 Žalkovice Počenice 14.05.  16:30 SO   13 : 0
4-23-3 Rataje Zlobice 15.05.  14:00 NE   3 : 0
4-23-4 Rymice Chvalčov 14.05.  16:30 SO U Olší 4 : 2
4-23-5 Zborovice Koryčany 15.05.  14:00 NE   2 : 4
4-23-6 Pravčice Břest 14.05.  16:30 SO   3 : 0
4-23-7 Rusava Lubná 14.05.  14:00 SO   5 : 0

Branky: Hausknecht Michal 2, Machovský Zdeněk, Polešovský Ladislav

24. kolo 22. 05. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-24-2 Bařice Rusava 21.05.  14:30 SO   0 : 2
4-24-3 Lubná Pravčice 22.05.  14:00 NE   2 : 3
4-24-4 Břest Zborovice 22.05.  13:45 NE   4 : 0
4-24-5 Koryčany Rymice 21.05.  14:00 SO   2 : 4
4-24-6 Chvalčov Rataje 22.05.  14:00 NE   2 : 2
4-24-7 Zlobice Žalkovice 21.05.  16:30 SO   4 : 1
4-24-8 Počenice Mrlínek 22.05.  14:00 NE   1 : 7

Branky: Machovský Roman 2, Hausknecht Michal, Mlčák Petr

25. kolo 29. 05. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-25-1 Roštín Bařice 29.05.  14:00 NE   1 : 2
4-15-2 Mrlínek Zlobice 29.05.  14:00 NE   1 : 3
4-25-3 Žalkovice Chvalčov 28.05.  16:30 SO   3 : 0
4-25-4 Rataje Koryčany 29.05.  14:00 NE   1 : 1
4-25-5 Rymice Břest 28.05.  16:30 SO U Olší 6 : 0
4-25-6 Zborovice Lubná 29.05.  14:00 NE   1 : 0
4-25-7 Pravčice Rusava 28.05.  16:30 SO   3 : 1

Branky: Mlčák Petr 2, Neradílek Jakub 2, Hausknecht Michal, Mikeška Lukáš

26. kolo 05. 06. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-26-1 Bařice Pravčice 04.06.  14:30 SO   0 : 3
4-26-2 Rusava Zborovice 04.06.  14:00 SO    
4-26-3 Lubná Rymice 05.06.  14:00 NE   1 : 4
4-26-4 Břest Rataje 05.06.  13:45 NE   3 : 5
4-26-5 Koryčany Žalkovice 04.06.  14:00 SO   2 : 5
4-26-6 Chvalčov Mrlínek 05.06.  14:00 NE   3 : 4
4-26-7 Roštín Počenice 05.06.  14:00 NE   12 : 1

Branky: Hausknecht Michal, Mikeška Lukáš, Mrázek Martin, Navrátil Zdeněk

27. kolo 12. 06. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-27-1 Počenice Bařice 12.06.  14:00 NE   1 : 4
4-27-2 Roštín Zlobice 12.06.  14:00 NE   1 : 2
4-27-3 Mrlínek Koryčany 12.06.  14:00 NE   3 : 0
4-27-4 Žalkovice Břest 11.06.  16:30 SO   0 : 1
4-27-5 Rataje Lubná 12.06.  14:00 NE   5 : 0
4-27-6 Rymice Rusava 11.06.  16:30 SO U Olší 1 : 2
4-27-7 Zborovice Pravčice 12.06.  14:00 NE   4 : 3

Branky: ?

28. kolo 19. 06. 2005

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-28-1 Bařice Zborovice 19.06.  14:30 NE   3 : 1
4-28-2 Pravčice Rymice 18.06.  16:30 SO   5 : 3
4-28-3 Rusava Rataje 18.06.  14:00 SO    
4-28-4 Lubná Žalkovice 19.06.  14:00 NE   1 : 3
4-28-5 Břest Mrlínek 19.06.  13:45 NE   5 : 2
4-28-6 Roštín Chvalčov 18.06.  13:00 SO   1 : 2
4-28-7 Zlobice Počenice 18.06.  16:30 SO   3 : 2

Branky: Hausknecht Michal, Mlčák Petr, Navrátil Zdeněk

 

 

TABULKA ODEHRANÝCH KOL

1. Rusava 102 : 25 72
2. Koryčany         101 : 36 65
3. Pravčice   93 : 53 57
4. Rymice   85 : 52 48
5. Zborovice   61 : 44 47
6. Žalkovice   75 : 63 46
7. Břest   66 : 61 44
8. Rataje   64 : 48 43
9. Chvalčov   70 : 68 39
10. Bařice   48 : 57 38
11. Roštín   58 : 48 35
12. Zlobice   37 : 71 33
13. Mrlínek     53 : 102 22
14. Lubná   27 : 74 17
15. Počenice    24 : 162 0

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 71205
Dnes: 0
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 01 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz