Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » SEZONA 2003-2004 » DOROST

Dorost - ligová utkání okresního přeboru

publikováno 01.07.2003 (aktualizováno 30.01.2017)

 

1. kolo 10. 08. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-1-2 Chvalčov Kyselovice 10.08.  14:00 NE   1 : 5
4-1-3 Zlobice Rymice 09.08.  14:00 SO   1 : 2
4-1-4 Rusava Rajnochovice 09.08.  14:00 SO   3 : 4
4-1-5 Rataje Pravčice 10.08.  14:00 NE   0 : 6
4-1-6 Lubná Roštín 10.08.  14:00 NE   1 : 1
4-1-7 Záhlinice Koryčany 10.08.  14:00 NE Tlumačov 0 : 12

Branky: ?

2. kolo 17. 08. 2003 - volno!!!

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-2-2 Roštín Záhlinice 17.08.  14:00 NE   11 : 0
4-2-3 Pravčice Lubná 17.08.  16:30 NE   3 : 1
4-2-4 Rajnochovice Rataje 17.08.  14:00 NE   9 : 0
4-2-5 Břest Rusava 17.08.  13:45 NE   0 : 6
4-2-6 Kyselovice Zlobice 17.08.  14:00 NE   2 : 2
4-2-7 Zborovice Chvalčov 17.08.  14:00 NE   7 : 0

3. kolo 24. 08. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-3-2 Zlobice Zborovice 23.08.  16:30 SO   2 : 2
4-3-4 Rusava Rymice 23.08.  14:00 SO   4 : 1
4-3-5 Rataje Břest 24.08.  14:00 NE   2 : 2
4-3-6 Lubná Rajnochovice 24.08.  14:00 NE   3 : 1
4-3-7 Záhlinice Pravčice 23.08.  10:00 SO Tlumačov 1 : 1
4-3-8 Koryčany Roštín 24.08.  16:30 NE   2 : 0

Branky: ?

15. kolo 27. 08. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-15-2 Koryčany Lubná 27.08.  17:00 ST   4 : 0
4-15-3 Roštín Rataje 27.08.  17:00 ST   2 : 1
4-15-4 Pravčice Rusava 27.08.  17:00 ST   4 : 3
4-15-6 Břest Zlobice 27.08.  17:00 ST   0 : 6
4-15-7 Rymice Chvalčov 27.08.  17:00 ST U Olší 2 : 0
4-15-8 Kyselovice Zborovice 27.08.  17:00 ST   3 : 1

Branky: ?

4. kolo 31. 08. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-4-2 Pravčice Koryčany 31.08.  16:30 NE   3 : 1
4-4-3 Rajnochovice Záhlinice 31.08.  14:00 NE   5 : 1
4-4-4 Břest Lubná 31.08.  13:45 NE   2 : 1
4-4-5 Rymice Rataje 30.08.  14:00 SO U Olší 6 : 2
4-4-6 Kyselovice Rusava 31.08.  14:00 NE   2 : 0
4-4-8 Chvalčov Zlobice 31.08.  14:00 NE   3 : 6

Branky: ?

5. kolo 07. 09. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-5-3 Rusava Zborovice 06.09.  14:00 SO   1 : 2
4-5-4 Rataje Kyselovice 07.09.  14:00 NE   0 : 7
4-5-5 Lubná Rymice 07.09.  14:00 NE   1 : 0
4.5.6 Zálinice Břest 06.09.  10:00 SO Tlumačov 3 : 2
4.5-7 Koryčany Rajnochovice 06.09.  14:00 SO   11 : 0
4-5-8 Roštín Pravčice 07.09.  14:00 NE   3 : 1

Branky: -----

6. kolo 14. 09. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-6-2 Rajnochovice Roštín 14.09.  14:00 NE   5 : 0
4-6-3 Břest Koryčany 14.09.  13:45 NE   1 : 6
4-6-4 Rymice Záhlinice 13.09.  14:00 SO U Olší 6 : 0
4-6-5 Kyselovice Lubná 14.09.  14:00 NE   2 : 1
4-6-6 Zborovice Rataje 14.09.  14:00 NE   2 : 4
4-6-7 Chvalčov Rusava 14.09.  14:00 NE   2 : 4

Branky: ?

7. kolo 21. 09. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-7-2 Rusava Zlobice 20.09.  13:30 SO   3 : 3
4-7-3 Rataje Chvalčov 21.09.  13:30 NE   2 : 4
4-7-4 Lubná Zborovice 21.09.  13:30 NE   4 : 0
4-7-5 Záhlinice Kyselovice 20.09.  10:00 SO Tlumačov 0 : 2
4-7-6 Koryčany Rymice 20.09.  16:00 SO   2 : 0
4-7-7 Roštín Břest 21.09.  13:30 NE   3 : 0
4-7-8 Pravčice Rajnochovice 21.09.  16:00 NE   2 : 4

Branky: -----

8. kolo 28. 09. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-8-2 Břest Pravčice 28.09.  13:15 NE   3 : 2
4-8-3 Rymice Roštín 27.09.  13:30 SO U Olší 0 : 0
4-8-4 Kyselovice Koryčany 28.09.  13:30 NE   2 : 3
4-8-5 Zborovice Záhlinice 28.09.  13:30 NE   2 : 0
4-8-6 Chvalčov Lubná 28.09.  13:30 NE   1 : 2
4-8-7 Zlobice Rataje 27.09.  16:00 SO   5 : 3

Branky: -----

9. kolo 05. 10. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-9-3 Lubná Zlobice 05.10.  13:00 NE   4 : 1
4-9-4 Záhlinice Chvalčov 04.10.  10:00 SO Tlumačov 0 : 4
4-9-5 Koryčany Zborovice 04.10.  15:30 SO   6 : 3
4-9-6 Roštín Kyselovice 05.10.  13:00 NE   3 : 1
4-9-7 Pravčice Rymice 05.10.  15:30 NE   1 : 3
4-9-8 Rajnochovice Břest 05.10.  13:00 NE   7 : 1

Branky: ?

10. kolo 12. 10. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-10-2 Rymice Rajnochovice 11.10.  13:00 SO U Olší 0 : 6
4-10-3 Kyselovice Pravčice 12.10.  13:00 NE   3 : 0
4-10-4 Zborovice Roštín 12.10.  13:00 NE   2 : 1
4-10-5 Chvalčov Koryčany 12.10.  13:00 NE   1 : 1
4-10-6 Zlobice Záhlinice 11.10.  15:30 SO   3 : 0
4-10-8 Rusava Rataje 11.00.  13:00 SO   4 : 1

Branky: -----

11. kolo 19. 10. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-11-2 Lubná Rusava 19.10.  12:30 NE   1 : 3
4-11-4 Koryčany Zlobice 18.10.  15:00 SO   3 : 0
4-11-5 Roštín Chvalčov 19.10.  12:30 NE   3 : 0
4-11-6 Pravčice Zborovice 19.10.  12:30 NE   3 : 2
4-11-7 Rajnochovice Kyselovice 19.10.  12:30 NE   5 : 1
4-11-8 Břest Rymice 19.10.  12:15 NE   4 : 1

Branky: ?

12. kolo 26. 10. 2003 - volno!!!

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-12-2 Kyselovice Břest 26.10.  11:30 NE   3 : 0
4-12-3 Zborovice Rajnochovice 26.10.  11:30 NE   3 : 4
4-12-4 Chvalčov Pravčice 26.10.  11:30 NE   1 : 3
4-12-5 Zlobice Roštín 25.10.  14:00 SO   2 : 2
4-12-7 Rusava Záhlinice 25.10.  11:30 SO   8 : 0
4-12-8 Rataje Lubná 26.10.  11:30 NE   3 : 4

14. kolo 28. 10. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-14-2 Zborovice Rymice 28.10.  14:00 ÚT   3 : 2
4-14-3 Chvalčov Břest 28.10.  14:00 ÚT   2 : 0
4-14-4 Zlobice Rajnochovice 28.10.  14:00 ÚT   0 : 3
4-14-6 Rusava Roštín 28.10.  14:00 ÚT   4 : 0
4-14-7 Rataje Koryčany 28.10.  14:00 ÚT   1 : 0
4-14-8 Lubná Záhlinice 28.10.  14:00 ÚT   10 :0

Branky: ?

13. kolo 02. 11. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-13-2 Záhlinice Rataje 01.11.  11:00 SO Tlumačov 0 : 8
4-13-3 Koryčany Rusava 01.11.  13:30 SO   3 : 1
4-13-5 Pravčice Zlobice 02.11.  13:30 NE   3 : 0
4-13-6 Rajnochovice Chvalčov 02.11.  11:00 NE   3 : 0
4-13-7 Břest Zborovice 02.11.  10:45 NE   0 : 2
4-13-8 Rymice Kyselovice 01.11.  11:00 SO U Olší 3 : 1

Branky: ?

16. kolo 28. 03. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-16-1 Rymice Zborovice 21.05.  17:00 U Olší 0 : 6
4-16-2 Pravčice Břest 21.05.  11:00   7 : 2
4-16-3 Zlobice Kyselovice 21.05.  17:00   3 : 0
4-16-4 Roštín Rusava 21.05.  17:00   1 : 2
4-16-5 Koryčany Rataje 21.05.  17:00   9 : 0
4-16-6 Záhlinice Lubná 21.05.  10:00 Tlumačov 0 : 3
4-16-7 Chvalčov Rajnochovice 21.05.  17:00   1 : 2

Branky: -----

17. kolo 04. 04. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-17-1 Záhlinice Rymice 03.04.  10:00 SO Tlumačov 0 : 3
4-17-2 Lubná Koryčany 04.04.  12:30 NE   0 : 1
4-17-3 Rataje Roštín 04.04.  12:30 NE   1 : 2
4-17-4 Rusava Kyselovice 03.04.  12:30 SO   1 : 1
4-17-5 Zlobice Břest 03.04.  15:00 SO   2 : 0
4-17-6 Rajnochovice Pravčice 04.04.  12:30 NE   3 : 1
4-17-7 Chvalčov Zborovice 04.04.  12:30 NE   4 : 0

Branky: ?

18. kolo 11. 04. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-18-1 Chvalčov Rymice 11.04.  13:30 NE   4 : 0
4-18-2 Zborovice Pravčice 11.04.  13:30 NE   1 : 3
4-18-3 Rajnochovice Zlobice 11.04.  13:30 NE   3 : 4
4-18-4 Rusava Břest 10.04.  13:30 SO   5 : 0
4-18-5 Kyselovice Rataje 11.04.  13:30 NE   6 : 0
4-18-6 Roštín Lubná 11.04.  13:30 NE   0 : 1
4-18-7 Koryčany Záhlinice 10.04.  16:00 SO   2 : 0

Branky: -----

19. kolo 18. 04. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-19-1 Rymice Koryčany 17.04.  14:00 SO U Olší 1 : 0
4-19-2 Záhlinice Roštín 17.04.  10:00 SO Tlumačov 0 : 2
4-19-3 Lubná Kyselovice 18.04.  14:00 NE   1 : 2
4-19-4 Břest Rataje 17.04.  13:45 SO   2 : 2
4-19-5 Rajnochovice Rusava 18.04.  14:00 NE   4 : 3
4-19-6 Zborovice Zlobice 18.04.  14:00 NE   1 : 0
4-19-7 Pravčice Chvalčov 18.04.  14:00 NE   3 : 0

Branky: -----

20. kolo 25. 04. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-20-1 Rymice Pravčice 24.04.  14:00 SO U Olší 0 : 4
4-20-2 Zlobice Chvalčov 24.04.  16:30 SO   1 : 2
4-20-3 Zborovice Rusava 25.04.  14:00 NE   1 : 3
4-20-4 Rataje Rajnochovice 25.04.  14:00 NE   2 : 4
4-20-5 Lubná Břest 25.04.  14:00 NE   0 : 0
4-20-6 Kyselovice Záhlinice 25.04.  14:00 NE   5 : 1
4-20-7 Roštín Koryčany 25.04.  14:00 NE   3 : 2

Branky: -----

21. kolo 02. 05. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-21-1 Roštín Rymice 02.05.  14:00 NE   2 : 0
4-21-2 Koryčany Kyselovice 01.05.  16:30 SO   4 : 2
4-21-3 Břest Záhlinice 02.05.  13:45 NE   5 : 4
4-21-4 Rajnochovice Lubná 02.05.  14:00 NE   4 : 1
4-21-5 Rataje Zborovice 02.05.  14:00 NE   1 : 1
4-21-6 Rusava Chvalčov 01.05.  14:00 SO   6 : 1
4-21-7 Zlobice Pravčice 01.05.  16:30 SO   0 : 3

Branky: -----

22. kolo 09. 05. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-22-1 Rymice Zlobice 08.05.  14:00 SO U Olší 3 : 0
4-22-2 Rusava Pravčice 08.05.  14:00 SO   3 : 1
4-22-3 Chvalčov Rataje 09.05.  14:00 NE   3 : 0
4-22-4 Zborovice Lubná 09-05.  14:00 NE   5 : 0
4-22-5 Záhlinice Rajnochovice 08.05.  10:00 SO Tlumačov 0 : 6
4-22-6 Koryčany Břest 08.05.  16:30 SO   6 : 1
4-22-7 Kyselovice Roštín 09.05.  14:00 NE   3 : 0

Branky: ?

23. kolo 16. 05. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-23-1 Kyselovice Rymice 16.05.  14:00 NE   1 : 1
4-23-2 Břest Roštín 16.05.  13:45 NE   2 : 1
4-23-3 Rajnochovice Koryčany 16.05.  14:00 NE   8 : 3
4-23-4 Záhlinice Zborovice 15.05.  10:00 SO Tlumačov 1 : 5
4-23-5 Lubná Chvalčov 16.05.  14:00 NE   2 : 1
4-23-6 Pravčice Rataje 16.05.  14:00 NE   3 : 0
4-23-7 Zlobice Rusava 15.05.  16:30 SO   1 : 3

Branky: ?

24. kolo 23. 05. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-24-1 Rymice Rusava 23.05.  14:00 NE U Olší 1 : 3
4-24-2 Rataje Zlobice 23.05.  14:00 NE   0 : 3
4-24-3 Lubná Pravčice 23.05.  14:00 NE   3 : 4
4-24-4 Chvalčov Záhlinice 23.05.  14:00 NE   4 : 0
4-24-5 Zborovice Koryčany 23.05.  14:00 NE   4 : 2
4-24-6 Roštín Rajnochovice 23.05.  14:00 NE   1 : 4
4-24-7 Břest Kyselovice 23.05.  13:45 NE   3 : 4

Branky: ?

25. kolo 30. 05. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-25-1 Rymice Břest 29.05.  14:00 SO U Olší 0 : 2
4-25-2 Kyselovice Rajnochovice 30.05.  14:00 NE   1 : 5
4-25-3 Roštín Zborovice 30.05.  14:00 NE   2 : 0
4-25-4 Koryčany Chvalčov 29.05.  16:30 SO   4 : 2
4-25-5 Pravčice Záhlinice 30.05.  16:30 NE   12 : 0
4-25-6 Zlobice Lubná 29.05.  16:30 SO   1 : 1
4-25-7 Rataje Rusava 30.05.  14:00 NE   2 : 7

Branky: -----

26. kolo 06. 06. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-26-1 Rataje Rymice 06.06.  14:00 NE   1 : 3
4-26-2 Rusava Lubná 05.06. 14:00 SO   4 : 1
4-26-3 Záhlinice Zlobice 05.06.  10:00 SO Tlumačov 0 : 6
4-26-4 Koryčany Pravčice 05.06.  16:30 SO   6 : 2
4-26-5 Chvalčov Roštín 06.06.  14:00 NE   1 : 0
4-26-6 Zborovice Kyselovice 06.06.  14:00 NE   4 : 3
4-26-7 Břest Rajnochovice 05.06.  13:45 SO   1 : 5

Branky: ?

27. kolo 13. 06. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-27-1 Rajnochovice Rymice 13.06.  14:00 NE   2 : 3
4-27-2 Zborovice Břest 13.06.  14:00 NE   1 : 3
4-27-3 Kyselovice Chvalčov 13.06.  14:00 NE   6 : 1
4-27-4 Pravčice Roštín 13.06.  16:30 NE   4 : 3
4-27-5 Zlobice Koryčany 12.06.  16:30 SO   0 : 4
4-27-6 Záhlinice Rusava 12.06.  10:00 SO Tlumačov 0 : 2
4-27-8 Lubná Rataje 13.06.  14:00 NE   4 : 1

Branky: ?

28. kolo 20. 06. 2004

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
4-28-1 Rymice Lubná 19.06.  14:00 SO U Olší 6 : 0
4-28-2 Rataje Záhlinice 20.06.  14:00 NE   5 : 2
4-28-3 Rusava Koryčany 19.06.  14:00 SO   1 : 1
4-28-4 Roštín Zlobice 20.06.  14:00 NE   1 : 0
4-28-5 Pravčice Kyselovice 20.06.  14:00 NE   4 : 2
4-28-6 Břest Chvalčov 20.06.  14:00 NE   9 : 0
4-28-7 Rajnochovice Zborovice 20.06.  14:00 NE   2 : 4

Branky: ?

 

 

TABULKA ODEHRANÝCH KOL

1. Rajnochovice         108 : 50 63
2. Koryčany   98 : 36 56
3. Rusava   86 : 37 54
4. Pravčice   83 : 48 52
5. Kyselovice   70 : 47 45
6. Zborovice   64 : 54 41
7. Roštín   47 : 39 39
8. Rymice   47 : 50 38
9. Lubná   50 : 50 36
10. Zlobice   51 : 50 32
11. Chvalčov   44 : 71 28
12. Břest   45 : 81 27
13. Rataje     42 : 101 15
14. Záhlinice     13 : 134 4

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 74985
Dnes: 1
Online: 2

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 12 / 2022 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz