Úvod » SEZONA 2002-2003 » STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci - ligová utkání okresního přeboru skupiny A

publikováno 01.07.2002 (aktualizováno 23.02.2017)

 

1. kolo 01. 09. 2002

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-1-1 Rajnochovice Chvalčov 01.09.  10:00 NE   0 : 5
6-1-2 Pravčice Míškovice 01.09.  10:00 NE   2 : 2
6-1-3 Prusinovice Kostelec u Hol. 31.08.  14:00 SO   2 : 4
6-1-4 Mrlínek Rymice 01.09.  09:00 NE   1 : 6

Branky: ?

2. kolo 08. 09. 2002 - volno!!!

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-2-1 Chvalčov Rusava 07.09.  14:30 SO   2 : 4
6-2-2 Kostelec u Hol. Mrlínek 08.09.  10:00 NE   .
6-2-3 Míškovice Prusinovice 08.09.  10:00 NE   1 : 1
6-2-4 Rajnochovice Pravčice 08.09.  10:00 NE   0 : 0

3. kolo 15. 09. 2002

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-3-1 Pravčice Chvalčov 15.09.  10:00 NE   1 : 2
6-3-2 Prusinovice Rajnochovice 15.09.  14:00 NE   0 : 0
6-3-3 Mrlínek Míškovice 15.09.  09:00 NE   2 : 0
6-3-4 Rusava Rymice 15.09.  10:00 NE   3 : 0

Branky: -----

4. kolo 22. 09. 2002

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-4-1 Chvalčov Rymice 21.09.  14:30 SO   2 : 5
6-4-2 Kostelec u Hol. Rusava 22.09.  10:00 NE   4 : 1
6-4-3 Rajnochovice Mrlínek 22.09.  10:00 NE   1 : 2
6-4-4 Pravčice Prusinovice 22.09.  10:00 NE   2 : 0

Branky: ?

5. kolo 29. 09. 2002

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-5-1 Prusinovice Chvalčov 28.09.  14:00 SO   0 : 4
6-5-2 Mrlínek Pravčice 29.09.  09:00 NE   4 : 1
6-5-3 Rusava Míškovice 29.09.  10:00 NE   .
6-5-4 Rymice Kostelec u Hol. 29.09.  10:00 NE U Olší 2 : 1

Branky: ?

6. kolo 06. 10. 2002

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-6-1 Chvalčov Kostelec u Hol. 05.10.  14:30 SO   3 : 1
6-6-2 Míškovice Rymice 06.10.  10:00 NE   0 : 9
6-6-3 Rajnochovice Rusava 06.10.  10:00 NE   0 : 5
6-6-4 Prusinovice Mrlínek 05.10.  14:00 SO   1 : 3

Branky: Vybíral 3, Hausknecht Michal 3, Škrabala 2, Resse

7. kolo 13. 10. 2002

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-7-1 Mrlínek Chvalčov 13.10.  09:00 NE   .
6-7-2 Rusava Pravčice 23.05.  17:00 ST   1 : 0
6-7-3 Rymice Rajnochovice 13.10.  10:00 NE U Olší 4 : 0
6-7-4 Kostelec u Hol. Míškovice 13.10.  10:00 NE   5 : 1

Branky: Vybíral 2, Hausknecht Michal, Šálek

8. kolo 20. 10. 2002

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-8-1 Chvalčov Míškovice 01.05.  09:00 ČT   4 : 1
6-8-2 Rajnochovice Kostelec u Hol. 01.05.  10:00 ČT   0 : 10
6-8-3 Pravčice Rymice 01.05.  10:00 ČT   0 : 0
6-8-4 Prusinovice Rusava 01.05.  10:00 ČT   .

Branky: -----

10. kolo 13. 04. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-10-1 Chvalčov Rajnochovice 18.04.  16:00   .
6-10-2 Míškovice Pravčice 13.04.  10:00 NE   4 : 3
6-10-3 Kostelec u Hol. Prusinovice 13.04.  10:00 NE   7 : 0
6-10-4 Rymice Mrlínek 13.04.  10:00 NE U Olší 6 : 0

Branky: Hausknecht 2, Vybíral 2, Mlčák Petr, Tabarka

11. kolo 20. 04. 2003 - volno!!!

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-11-1 Rusava Chvalčov 20.04.  10:00 NE   5 : 1
6-11-2 Mrlínek Kostelec u Hol. 20.04.  09:00 NE   .
6-11-3 Prusinovice Míškovice 19.04.  14:30 SO   2 : 2
6-11-4 Pravčice Rajnochovice 20.04.  10:00 NE   8 : 1

12. kolo 27. 04. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-12-1 Chvalčov Pravčice 26.04.  14:30 SO   1 : 2
6-12-2 Rajnochovice Prusinovice 27.04.  10:00 NE   5 : 0
6-12-3 Míškovice Mrlínek 27.04.  10:00 NE   3 : 1
6-12-4 Rymice Rusava 27.04.  10:00 NE U Olší 0 : 0

Branky: -----

13. kolo 04. 05. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-12-1 Rymice Chvalčov 04.05.  10:00 NE U Olší 3 : 0
6-13-2 Rusava Kostelec u Hol. 04.05.  09:00 NE   1 : 1
6-13-3 Mrlínek Rajnochovice 04.05.  09:00 NE   4 : 0
6-13-4 Prusinovice Pravčice 03.05.  14:00 SO   0 : 4

Branky: ?

9. kolo 08. 05. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-9-1 Rusava Mrlínek 08.05.  10:00 ČT   5 : 0
6-9-2 Rymice Prusinovice 08.05.  10:00 ČT U Olší 4 : 0
6-9-3 Kostelec u Hol. Pravčice 08.05.  10:00 ČT   .
6-9-4 Míškovice Rajnochovice 08.05.  10:00 ČT   5 : 1

Branky: Hausknecht Michal 2, Vybíral, Šálek

14. kolo 11. 05. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-14-1 Chvalčov Prusinovice 10.05.  14:30 SO   7 : 2
6-14-2 Pravčice Mrlínek 11.05.  10:00 NE   3 : 0
6-14-3 Míškovice Rusava 11.05.  10:00 NE   0 : 3
6-14-4 Kostelec u Hol. Rymice 11.05.  09:00 NE   2 : 2

Branky: ?

15. kolo 18. 05. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-15-1 Kostelec u Hol. Chvalčov 18.05.  10:00 NE   0 : 2
6-15-2 Rymice Míškovice 18.05.  10:00 NE U Olší 6 : 0
6-15-3 Rusava Rajnochovice 18.05.  10:00 NE   8 : 0
6-15-4 Mrlínek Prusinovice 18.05.  09:00 NE   0 : 2

Branky: Vybíral 2, Fryje, Machovský, Mlčák Petr, Tabarka

16. kolo 25. 05. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-16-1 Chvalčov Mrlínek 24.05.  14:30 SO   2 : 0
6-16-2 Pravčice Rusava 25.05.  10:00 NE   2 : 4
6-16-3 Rajnochovice Rymice 25.05.  10:00 NE   3 : 1
6-16-4 Míškovice Kostelec u Hol. 25.05.  10:00 NE   2 : 6

Branky: ?

17. kolo 01. 06. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-17-1 Míškovice Chvalčov 01.06.  10:00 NE   1 : 2
6-17-2 Kostelec u Hol. Rajnochovice 01.06.  10:00 NE   4 : 0
6-17-3 Rymice Pravčice 01.06.  10:00 NE U Olší 4 : 0
6-17-4 Rusava Prusinovice 01.06.  10:00 NE   10 : 1

Branky: Vybíral 3, Šálek Jakub

18. kolo 08. 06. 2003

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
6-18-1 Mrlínek Rusava 08.06.  09:00 NE   2 : 11
6-18-2 Prusinovice Rymice 07.06.  14:00 SO   0 : 9
6-18-3 Pravčice Kostelec u Hol. 08.06.  10:00 NE   1 : 4
6-18-4 Rajnochovice Míškovice 08.06.  10:00 NE   6 : 0

Branky: Vybíral 4, Rybák 2, Hausknecht, Mikulčák, Škrabaňa

 

 

TABULKY ODEHRANÝCH KOL ZÁKLADNÍ ČÁSTI

SKUPINA     A

1. Rusava 70 : 16 39
2. Rymice 61 : 12 36
3. Kostelec u Holešova 58 : 18 35
4. Chvalčov 45 : 27 33
5. Pravčice 25 : 33 15
6. Mrlínek 20 : 50 15
7. Míškovice 25 : 58 14
8. Rajnochovice 19 : 63 11
9. Prusinovice 11 : 61 6

SKUPINA     B

1. Lubná 62 : 10 36
2. Žalkovice 52 : 18 33
3. Břest 33 : 22 21
4. Bezměrov                 20 : 43 20
5. Bařice 21 : 43 16
6. Těšnovice 16 : 25 14
7. Záříčí 10 : 29 11
8. Skaštice 17 : 41 11

SKUPINA     C

1. Zdounky 80 : 6 39
2. Lutopecny                   70 : 16 39
3. Koryčany  55 : 25 27
4. Zlobice  24 : 45 17
5. Rataje  23 : 36 15
6. Střílky  14 : 37 10
7. Roštín  20 : 52 10
8. Dřínov  11 : 76 6

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 71205
Dnes: 0
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 01 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz