Úvod » SEZONA 2006-2007 » MUŽI

Muži - utkání III. třídy okresní soutěže skupiny A

publikováno 01.07.2006 (aktualizováno 04.02.2017)

 

1. kolo 13. 08. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-1-1 Rusava B Kyselovice B 13.08.  10:15 NE   2 : 0
2-1-2 Chvalčov Břest B 13.08.  16:30 NE   4 : 1
2-1-3 Rymice Kostelec u Hol. 13.08.  16:30 NE U Olší 1 : 1
2-1-4 Komárno Žalkovice B 13.08.  16:30 NE   1 : 1
2-1-5 Loukov Zahnašovice 13.08.  16:30 NE   2 : 2
2-1-6 Pravčice Žeranovice 13.08.  16:30 NE   1 : 10
2-1-7 Tučapy Hlinsko p. H. 13.08.  16:30 NE   3 : 1

Branky: Mirynský David

2. kolo 20. 08. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-2-1 Kyselovice B Rymice 19.08.  16:30 SO   4 : 0
2-2-2 Břest B Hlinsko p. H. 19.08.  16:30 SO   0 : 1
2-2-3 Žalkovice B Loukov 20.08.  14:00 NE    
2-2-4 Žeranovice Tučapy 20.08.  16:30 NE   5 : 1
2-2-5 Zahnašovice Pravčice 20.08.  16:30 NE   0 : 4
2-2-6 Kostelec u Hol. Komárno 20.08.  16:30 NE   6 : 3
2-2-7 Chvalčov Rusava B 20.08.  16:30 NE   7 : 1

Branky: -----

Fotogalerie: zde

3. kolo 27. 08. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-3-1 Rymice Chvalčov 26.08.  16:30 SO U Olší 0 : 2
2-3-2 Loukov Kostelec u Hol. 26.08.  16:30 SO Komárno  
2-3-3 Rusava B Břest B 27.08.  10:15 NE   1 : 1
2-3-4 Komárno Kyselovice B 27.08.  16:30 NE   3 : 1
2-3-5 Pravčice Žalkovice B 27.08.  16:30 NE   3 : 5
2-3-6 Tučapy Zahnašovice 27.08.  16:30 NE   2 : 3
2-3-7 Hlinsko p. H. Žeranovice 27.08.  16:30 NE   0 : 6

Branky: -----

4. kolo 03. 09. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-4-1 Kyselovice B Loukov 02.09.  16:30 SO    
2-4-2 Břest B Žeranovice 02.09.  16:30 SO   1 : 6
2-4-3 Rusava B Rymice 03.09.  10:15 NE   1 : 5
2-4-4 Žalkovice B Tučapy 03.09.  14:00 NE   2 : 2
2-4-5 Zahnašovice Hlinsko p. H. 03.09.  16:30 NE   4 : 0
2-4-6 Kostelec u Hol. Pravčice 03.09.  16:30 NE   6 : 1
2-4-7 Chvalčov Komárno 03.09.  16:30 NE   5 : 4

Branky: ?

5. kolo 10. 09. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-5-1 Rymice Břest B 10.09.  16:30 NE U Olší 6 : 1
2-5-2 Komárno Rusava B 10.09.  16:30 NE   3 : 1
2-5-3 Loukov Chvalčov 10.09.  16:30 NE   0 : 7
2-5-4 Pravčice Kyselovice B 10.09.  16:30 NE   3 : 0
2-5-5 Tučapy Kostelec u Hol. 10.09.  16:30 NE   2 : 3
2-5-6 Hlinsko p. H. Žalkovice B 10.09.  16:30 NE   2 : 2
2-5-7 Žeranovice Zahnašovice 10.09.  16:30 NE   4 : 2

Branky: Plhal Pavel 3, Marek, Nesrsta Tomáš, Vávra

6. kolo 17. 09. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-6-1 Kyselovice B Tučapy 16.09.  16:00 SO   1 : 3
2-6-2 Břest B Zahnašovice 16.09.  16:00 SO   2 : 1
2-6-3 Rusava B Loukov 17.09.  10:15 NE   1 : 3
2-6-4 Žalkovice B Žeranovice 17.09.  13:30 NE   1 : 4
2-6-5 Kostelec u Hol. Hlinsko p. H. 17.09.  16:00 NE   4 : 1
2-6-6 Chvalčov Pravčice 17.09.  16:00 NE   6 : 0
2-6-7 Rymice Komárno 17.09.  16:00 NE U Olší 3 : 1

Branky: Nesrsta Tomáš, Plhal Pavel, Vávra

7. kolo 24. 09. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-7-1 Komárno Břest B 24.09.  16:00 NE   4 : 0
2-7-2 Loukov Rymice 24.09.  16:00 NE   1 : 2
2-7-3 Pravčice Rusava B 24.09.  16:00 NE   0 : 2
2-7-4 Tučapy Chvalčov 24.09.  16:00 NE   0 : 4
2-7-5 Hlinsko p. H. Kyselovice B 24.09.  16:00 NE   3 : 3
2-7-6 Žeranovice Kostelec u Hol. 24.09.  16:00 NE   6 : 1
2-7-7 Zahnašovice Žalkovice B 24.09.  16:00 NE   1 : 2

Branky: Marek, Poláček

8. kolo 01. 10. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-8-1 Kyselovice B Žeranovice 30.09.  15:30 SO   0 : 4
2-8-2 Břest B Žalkovice B 30.09.  15:30 SO   1 : 1
2-8-3 Rusava B Tučapy 01.10.  10:15 NE   2 : 0
2-8-4 Kostelec u Hol. Zahnašovice 01.10.  15:30 NE   1 : 1
2-8-5 Chvalčov Hlinsko p. H. 01.10.  15:30 NE   3 : 2
2-8-6 Rymice Pravčice 01.10.  15:30 NE U Olší 2 : 2
2-8-7 Komárno Loukov 01.10.  15:30 NE   1 : 3

Branky: Mirynský David, Plhal Pavel

9. kolo 08. 10. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-9-1 Žalkovice B Kostelec u Hol. 08.10.  13:00 NE   1 : 3
2-9-2 Loukov Břest B 08.10.  15:30 NE   2 : 1
2-9-3 Pravčice Komárno 08.10.  15:30 NE   1 : 1
2-9-4 Tučapy Rymice 08.10.  15:30 NE   6 : 4
2-9-5 Hlinsko p. H. Rusava B 08.10.  15:30 NE   1 : 1
2-9-6 Žeranovice Chvalčov 08.10.  15:30 NE   3 : 2
2-9-7 Zahnašovice Kyselovice B 08.10.  15:30 NE   2 : 2

Branky: Fuksa Roman, Janalík, Mirynský David, Zapletal Zdeněk

10. kolo 15. 10. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-10-1 Kyselovice B Žalkovice B 14.10.  15:00 SO   2 : 3
2-10-2 Břest B Kostelec u Hol. 14.10.  15:00 SO   0 : 5
2-10-3 Rusava B Žeranovice 15.10.  10:15 NE   2 : 2
2-10-4 Chvalčov Zahnašovice 15.10.  15:00 NE   4 : 1
2-10-5 Rymice Hlinsko p. H. 15.10.  15:00 NE U Olší 2 : 1
2-10-6 Komárno Tučapy 15.10.  15:00 NE   2 : 5
2-10-7 Loukov Pravčice 15.10.  15:00 NE   4 : 1

Branky: Dítě Jaromír, Mirynský David

11. kolo 22. 10. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-11-1 Žalkovice B Chvalčov 22.10.  12:00 NE   2 : 5
2-11-2 Pravčice Břest B 22.10.  14:30 NE   1 : 0
2-11-3 Tučapy Loukov 22.10.  14:30 NE   3 : 2
2-11-4 Hlinsko p. H. Komárno 22.10.  14:30 NE   4 : 2
2-11-5 Žeranovice Rymice 22.10.  14:30 NE   5 : 0
2-11-6 Zahnašovice Rusava B 22.10.  14:30 NE   0 : 1
2-11-7 Kostelec u Hol. Kyselovice B 22.10.  14:30 NE   4 : 2

Branky: -----

12. kolo 29. 10. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-12-1 Břest B Kyselovice B 28.10.  14:00 SO   1 : 2
2-12-2 Rusava B Žalkovice B 29.10.  10:15 NE   1 : 1
2-12-3 Chvalčov Kostelec u Hol. 29.10.  14:00 NE   7 : 1
2-12-4 Rymice Zahnašovice 29.10.  14:00 NE U Olší 0 : 1
2-12-5 Komárno Žeranovice 29.10.  14:00 NE   4 : 5
2-12-6 Loukov Hlinsko p. H. 29.10.  14:00 NE   1 : 6
2-12-7 Pravčice Tučapy 29.10.  14:00 NE   2 : 1

Branky: -----

13. kolo 05. 11. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-13-1 Kyselovice B Chvalčov 04.11.  13:30 SO   2 : 6
2-13-2 Hlinsko p. H. Pravčice 04.11.  13:30 SO   2 : 2
2-13-3 Žalkovice B Rymice 05.11.  11:30 NE   2 : 1
2-13-4 Tučapy Břest B 05.11.  13:30 NE   7 : 0
2-13-5 Žeranovice Loukov 05.11.  13:30 NE   6 : 2
2-13-6 Zahnašovice Komárno 05.11.  13:30 NE   4 : 1
2-13-7 Kostelec u Hol. Rusava B 05.11.  13:30 NE   4 : 2

Branky: Dítě Jaromír

14. kolo 12. 11. 2006

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-14-1 Břest B Chvalčov 11.11.  13:30 SO   1 : 5
2-14-2 Kyselovice B Rusava B 11.11.  13:30 SO   4 : 1
2-14-3 Žalkovice B Komárno 12.11.  11:00 NE   1 : 0
2-14-4 Kostelec u Hol. Rymice 12.11.  13:30 NE   3 : 1
2-14-5 Zahnašovice Loukov 11.11.  13:30 SO   2 : 1
2-14-6 Žeranovice Pravčice 12.11.  13:30 NE   8 : 2
2-14-7 Hlinsko p. H. Tučapy 12.11.  13:30 NE   2 : 0

Branky: Dítě Jaromír

16. kolo 01. 04. 2007

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-16-1 Břest B Rusava B 30.03.  16:00 SO   1 : 1
2-16-2 Chvalčov Rymice 01.04.  16:00 NE   5 : 1
2-16-3 Kyselovice B Komárno 30.03.  16:00 SO   2 : 0
2-16-4 Kostelec u Hol. Loukov 01.04.  16:00 NE   6 : 0
2-16-5 Žalkovice B Pravčice 01.04.  13:30 NE   2 : 1
2-16-6 Zahnašovice Tučapy 01.04.  16:00 NE   1 : 1
2-16-7 Žeranovice Hlinsko p. H. 01.04.  16:00 NE   6 : 0

Branky: Mirynský David

17. kolo 08. 04. 2007

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-17-1 Hlinsko p. H. Zahnašovice 08.04.  16:00 NE   1 : 2
2-17-2 Tučapy Žalkovice B 08.04.  16:00 NE   3 : 0
2-17-3 Pravčice Kostelec u Hol. 08.04.  16:00 NE   1 : 2
2-17-4 Loukov Kyselovice B 08.04.  16:00 NE   3 : 1
2-17-5 Komárno Chvalčov 08.04.  16:00 NE   0 : 3
2-17-6 Rymice Rusava B 08.04.  16:00 NE U Olší 3 : 1
2-17-7 Žeranovice Břest B 08.04.  16:00 NE   5 : 1

Branky: Dítě Jaromír, Marek A., Mirynský David

18. kolo 15. 04. 2007

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-18-1 Břest B Rymice 14.04.  16:30 SO   4 : 2
2-18-2 Rusava B Komárno 15.04.  10:15 NE   5 : 0
2-18-3 Chvalčov Loukov 15.04.  16:30 NE   2 : 1
2-18-4 Kyselovice B Pravčice 14.04.  16:30 SO   3 : 2
2-18-5 Kostelec u Hol. Tučapy 15.04.  16:30 NE   3 : 0
2-18-6 Žalkovice B Hlinsko p. H. 15.04.  14:00 NE   3 : 1
2-18-7 Zahnašovice Žeranovice 15.04.  16:30 NE   1 : 1

Branky: Fuksa Roman, Mirynský David

19. kolo 22. 04. 2007

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-19-1 Zahnašovice Břest B 22.04.  16:30 NE   2 : 0
2-19-2 Hlinsko p. H. Kostelec u Hol. 22.04.  16:30 NE   1 : 4
2-19-3 Tučapy Kyselovice B 22.04.  16:30 NE   4 : 1
2-19-4 Pravčice Chvalčov 22.04.  16:30 NE   1 : 2
2-19-5 Loukov Rusava B 22.04.  16:30 NE   1 : 1
2-19-6 Komárno Rymice 22.04.  16:30 NE   1 : 4
2-19-7 Žeranovice Žalkovice B 22.04.  16:30 NE   6 : 0

Branky: Fuksa Roman, Nesrsta Tomáš, Plhal Pavel, Zapletal Zdeněk

20. kolo 29. 04. 2007

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-20-1 Břest B Komárno 28.04.  16:30 SO   3 : 0
2-20-2 Rymice Loukov 29.04.  16:30 NE U Olší 2 : 1
2-20-3 Rusava B Pravčice 29.04.  10:15 NE   1 : 2
2-20-4 Chvalčov Tučapy 29.04.  16:30 NE   3 : 2
2-20-5 Kyselovice B Hlinsko p. H. 28.04.  16:30 SO   2 : 0
2-20-6 Žalkovice B Zahnašovice 29.04.  14:00 NE   3 : 0
2-20-7 Kostelec u Hol. Žeranovice 29.04.  16:30 NE   1 : 2

Branky: Odložilík David, Plhal Pavel

21. kolo 06. 05. 2007

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-21-1 Žalkovice B Břest B 06.05.  14:00 NE   4 : 0
2-21-2 Zahnašovice Kostelec u Hol. 06.05.  16:30 NE   4 : 5
2-21-3 Hlinsko p. H. Chvalčov 06.05.  16:30 NE   1 : 5
2-21-4 Tučapy Rusava B 06.05.  16:30 NE   6 : 0
2-21-5 Pravčice Rymice 06.05.  16:30 NE   1 : 1
2-21-6 Loukov Komárno 06.05.  16:30 NE   3 : 0
2-21-7 Žeranovice Kyselovice B 06.05.  16:30 NE   4 : 0

Branky: Fuksa Roman

22. kolo 13. 05. 2007

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-22-1 Břest B Loukov 12.05.  16:30 SO   3 : 1
2-22-2 Komárno Pravčice 13.05.  16:30 NE   1 : 1
2-22-3 Rymice Tučapy 13.05.  16:30 NE U Olší 0 : 4
2-22-4 Rusava B Hlinsko p. H. 13.05.  10:15 NE   0 : 1
2-22-5 Kyselovice B Zahnašovice 12.05.  16:30 SO   4 : 0
2-22-6 Kostelec u Hol. Žalkovice B 13.05.  16:30 NE   4 : 2
2-22-7 Chvalčov Žeranovice 13.05.  16:30 Ne   2 : 3

Branky: -----

23. kolo 20. 05. 2007

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-23-1 Kostelec u Hol. Břest B 20.05.  16:30 NE   7 : 0
2-23-2 Žalkovice B Kyselovice B 20.05.  14:00 NE   7 : 2
2-23-3 Zahnašovice Chvalčov 20.05.  16:30 NE   3 : 6
2-23-4 Hlinsko p. H. Rymice 20.05.  16:30 NE   1 : 0
2-23-5 Tučapy Komárno 20.05.  16:30 NE   3 : 2
2-23-6 Pravčice Loukov 20.05.  16:30 NE   3 : 2
2-23-7 Žeranovice Rusava B 01.06.  16:30    

Branky: -----

Fotogalerie: zde

24. kolo 27. 05. 2007

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-24-1 Břest B Pravčice 26.05.  16:30 SO   1 : 3
2-24-2 Loukov Tučapy 27.05.  16:30 NE   1 : 3
2-24-3 Komárno Hlinsko p. H. 27.05.  16:30 NE   4 : 2
2-24-4 Rusava B Zahnašovice 27.05.  10:15 NE   2 : 1
2-24-5 Chvalčov Žalkovice B 27.05.  16:30 NE   2 : 0
2-24-6 Kyselovice B Kostelec u Hol. 26.05.  16:30 SO   1 : 3
2-24-7 Rymice Žeranovice 27.05.  16:30 NE U Olší 0 : 3

Branky: -----

25. kolo 03. 06. 2007

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-25-1 Kyselovice B Břest B 02.06.  14:00 SO   6 : 2
2-25-2 Kostelec u Hol. Chvalčov 03.06.  16:30 NE   3 : 2
2-25-3 Žalkovice B Rusava B 03.06.  14:00 NE   3 : 1
2-25-4 Zahnašovice Rymice 03.06.  16:30 NE   1 : 2
2-25-5 Hlinsko p. H. Loukov 03.06.  16:30 NE   2 : 4
2-25-6 Tučapy Pravčice 03.06.  16:30 NE   4 : 1
2-25-7 Žeranovice Komárno 03.06.  16:30 NE   4 : 1

Branky: Plhal Pavel 2

26. kolo 10. 06. 2007

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-26-1 Břest B Tučapy 09.06.  16:30 SO   2 : 3
2-26-2 Pravčice Hlinsko p. H. 10.06.  16:30 NE   3 : 1
2-26-3 Komárno Zahnašovice 10.06.  16:30 NE   4 : 2
2-26-4 Rymice Žalkovice B 10.06.  16:30 NE U Olší 0 : 0
2-26-5 Rusava B Kostelec u Hol. 10.06.  10:15 NE   3 : 4
2-26-6 Chvalčov Kyselovice B 10.06.  16:30 NE   7 : 0
2-26-7 Loukov Žeranovice 10.06.  16:30 NE   0 : 6

Branky: -----

15. kolo 17. 06. 2007

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
2-15-1 Hlinsko p. H. Břest B 17.06.  16:30 NE   9 : 1
2-15-2 Pravčice Zahnašovice 17.06.  16:30 NE   1 : 1
2-15-3 Loukov Žalkovice B 17.06.  16:30 NE   4 : 1
2-15-4 Komárno Kostelec u Hol. 17.06.  16:30 NE   1 : 2
2-15-5 Rymice Kyselovice B 17.06.  16:30 NE U Olší 5 : 2
2-15-6 Rusava B Chvalčov 17.06.  10:15 NE   2 : 4
2-15-7 Tučapy Žeranovice 17.06.  16:30 NE   0 : 2

Branky: Plhal Pavel 3, Marek Michal 2

 

TABULKA ODEHRANÝCH KOL

SKUPINA     A

1. Žeranovice  123 : 25     74 
2. Chvalčov 110 : 35   69
3. Kostelec u Holešova 88 : 45 65
4. Tučapy 68 : 49 44
5. Žalkovice B 51 : 54 39
6. Rymice 47 : 55 34
7. Loukov 49 : 66 32
8. Pravčice 43 : 68 30
9. Zahnašovice 43 : 56 27
10. Kyselovice B 47 : 76 26
11. Hlinsko pod Hostýnem 46 : 67 25
12. Rusava B 36 : 64 24
13. Komárno 44 : 74 18
14. Břest B 28 : 89 15

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 71218
Dnes: 1
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 01 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz