Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
. Břest Rymice . . . 1 : 2
  Rusava Sp. Hulín       1 : 0
  Lubná Prusinovice       5 : 2

Branky: Holub 2

Komentář z novin: Zahajovací utkání okresního přeboru nezastihlo domácí družstvo v dobré pohodě, a tak značnou část I. poločasu muselo odehrát dokonce jen s 10 hráči. Hosté toho využili a měli v té dobé také několik dobrých šancí, z nichž však využili jen jedné, když jejich vedoucí branku vstřelil Holub. Jednobrankové vedení vydrželo hostům až do 70. minuty, kdy domácí vyrovnali Skříčkem a měli několik možností k obehrání nejisté obrany Rymic a mohli se ujmout vedení. Nakonec se jim to nepodařilo a naopak tři minuty před koncem utkání po pravém křídle unikl opět rychlý Holub a zajistil pro hosty dva cenné body. Dobře řídil utkání rozhodčí Pešák z Hulína, který měl hodně práce s některými neukázněnými diváky. -HF- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXV/číslo 34 )

Branky: Vlašič

Komentář z novin: Zápas dvou dlouholetých soupeřů se vyznačoval rychlostí, bojovností a maximální snahou dosáhnou co nejlepšího výsledku. Boj byl sice místy tvrdší, ale bez záludnosti. O brankové příležitosti nebyla nouze, obrana obou mužstev, a zejména dobří brankáři, vyřešili nejednu spletitou situaci. Branku domácích dal Vlašič, za hosty Ležák. Další branky na obou stranách nebyly uznány pro domnělé postavení mimo hru. Rozhodčí Bajer řídil zápas velmi slabě. ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXV/číslo 37 )

Branky: Přívara

Komentář z novin: Vedoucí mužstvo tabulky okresního přeboru a značný počet jeho příznivců si přijeli do Rymic pro dva jisté body, které nutně potřebovali k upevnění prvního místa. V I. poločase se hrálo většinou uprostřed hřiště, ale ve 30. min. se podařilo domácímu Přívarovi vstřelit vedoucí branku. Hosté vyrovnali ve 45. min. penaltou, kterou vstřelil bezpečně A. Sklenář. Ve II. poločase získalo Roštění převau, ale rychlá obrana a hlavně brankář Janoš nedovolili hostům vstřelit vítěznou branku. Poměrně rychlé utkání na těžkém terénu řídil s přehledem Havlík z Bezměrova. V předzápase zvítězili dorostenci Roštění 5:4. -HF-  ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXV/číslo 44 )

Branky: Hoffstädter 2, Jurášek

Komentář z novin: První mistrovské utkání svedlo dva soupeře z konce tabulky. Domácí strhli vítězství na svou stranu až po velkém boji a zlepšeném výkonu ve 2. poločase. Vedení se ujali hosté ve 25. min. brankou Kotala, ale ve 40. min. Hofštetr vyrovnal. Po přestávce se však ujali hosté opět vedení brankou B. Zavadila, ale v 55. min. Jurášek za domácí opět vyrovnal. V 80. min. potvrdil Hofštetr, že oba body zůstanou v Rymicích. Utkání řídil Pospíšek z Hluku. - V předzápase zvítězili dorostenci Rymic 6:1. -fh- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXVI/číslo 15 )

Rataje Bařice       3 : 1

Komentář z novin: Mistrovské utkání OP bylo ráno na rozbahněném hřišti. Tato skutečnost kladla vysoké nároky na hráče obou mužstev. Obě mužstva hrála bojovně a obětavě. Lépe se s terénem vypořádali domácí. Techničtější mužstvo S. Rymice utopilo veškeré své umění v blátě. Domácím stačily 3 míče, které směřovaly na branku Rymic a všechny skončily za zády prokřehlého a překvapeného brankáře Janoše. - V předzápase vyhráli domácí dorostenci 5 : 3. -h- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXVI/číslo 16 )

Branky: ----

Komentář z novin: Střelecká nemohoucnost domácích, kteří dosud podávali na jaře dobré výkony a výborný výkon brankáře i obrany Hulína způsobily, že hosté získali venku bod, se kterým asi těžko počítali. V 1. poločase hráči Rymic zatlašili svého soupeře před jeho branku, ale pokud se odhodlali ke střelbě, byla většinou nepřesná. Ve 2. poločase měli výhodu větru hosté, ale nebylo to nijak znát a opět domácí měli znatelnou převahu. Nebylo však hráče, který by důrazně a přesně vystřelil. Pokud se tak ojediněle stalo. vše vyřešil pozorný brankář Hulína. Utkání nepřesně řídil, ale výsledek neovlivnil, Navrátil z Kojetína. -HF- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXVI/číslo 18 )

Branky: Přívara 2

Komentář z novin: Utkání bylo slabé úrovně. Zklamali především hosté, kteří po celé utkání většinou bránili a jen zásluhou rychlého Večerky podnikali nebezpečné útoky. Z jeho kopačky padly také obě branky. Druhý poločas vyvinuly Rymice větší tlak na branku hostí. Ve 28. min. snížil Přívara a 4 minuty před koncem vyrovnal opět Přívara po pěkné akci Švajlena. Hosté měli nejlepšího ráče v Uličníkovi a Večerkovi, u domácích zahráli dobře Z. Svěrkoš a Švajlen s Přívarou. -mh- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXVI/číslo 19 )

Branky: Marek, Přívara, Vlašič

Komentář z novin: Hosté předvedli v Rymicíc bojovný výkon, domácí jen dotahovali. V poslední minutě mohly Rymice dát branku. Nedaly, ale hosté z rychlého protiútoku dosáhli vítězné branky. Všechny 4 branky lze připsat na vrub domácí obraně, která až neuvěřitelně lehkovážně nechávala volně se pohybovat hostující útočníky, z nich vynikl především Horák, který vsítil sám po rychlých únicích tři branky. Za domácí vsítili branky Vlašič, Marek a Přívara. - V předzápase zvítězil domácí dorost nad dorostem Rajnochovic 2:0.  -mh- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXVI/číslo 21 )

Branky: .

Komentář z novin: Ve vyrovnaném utkání se oba soupeři spravedlivě rozdělili o body. Přestože bylo utkání hráno velmi slušně, rozhodčí Opravil ze Sušice používal žlutých kartiček a nařídil také dva pokutové kopy.  -mh- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXVI/číslo 22 )