Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
  Lubná Rusava 12.08. NE   0 : 7
. Rymice Prusinovice 12.08. NE U Olší 0 : 0
  Dřínov Zborovice 12.08. NE   2 : 3

Branky: -----

Komentář z novin: Zahajovací utkání okresního přeboru v kopané bylo ve znamení značné nervozity obou mužstev. Oba celky se snažily po celou dobu zápasu strhnout vítězství na svou stranu. Pokud si k tomu vybojovali příležitosti, zmařili je na obou stranách dobře hrající obránci a brankáři. Diváci viděli jen průměrnou kopanou. Do rámce celého zápasu zapadl i výkon rozhodčího Machů z Dřínova. - V předzápase porazil po výborné hře dorost hostí dorost domácích 4:0. -stp- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXIV/číslo 33 )

Bařice Lubná 16.09. NE   1 : 0

Komentář z novin: Teprve v 6. kole se domácí konečně dočkali vítězství. Dařilo se jim i střelecky a branky za domácí střelili Králík 2, Petrák 2 a J. Štolfa 1. Zápas řídil velmi dobře rozhodčí Matyáš z Kroměříže. U domácích podal velmi dobrý výkon brankář Mrižo, kterého hosté přes veškerou snahu nepřekonali. - Předzápas dorostu 2:3. -čík ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXIV/číslo 38 )

07. kolo 23. 09. 1973

Lubná Prasklice 23.09. NE   3 : 2
. Rymice Bařice 23.09. NE U Olší 0 : 3 kont.
  Dřínov Počenice 23.09. NE   7 : 1
  Zborovice Rataje 23.09. NE   1 : 1
  Prusinovice Břest 23.09. NE   1 : 0
  Rusava Rajnochovice 23.09. NE   0 : 1

Komentář z novin: Domácí nastoupili jen o 10 hráčích a I. poločas probíhal za střídavých útoků na obou stranách. Hráči obou mužstev hráli velmi slušně. Rozhodčí Baštinec také nepřipustil nejmenší náznak tvrdé či záludné hry. Každý přestupek ihned trestal. Domácí však měli přece jen blíže ke vstřelení branky, ale J. Marek ani jednu šanci neproměnil. Asi ve 25. min. došlo na hřišti k incidentu hráče domácích Fuksy s rozhodčím a zápas byl předčasně ukončen. -fh- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXIV/číslo 39 )

. Lubná Rymice 30.09. NE . 2 : 0

Komentář z novin: Mistrovské utkání okresního přeboru zastihlo domácí kolektiv ve slabší formě. Rymice v Lubné překvapily hrou, vystupováním, ale především zahazováním vyložených brankových šancí. Domácí z mála šancí proměnili maximum. Ve 2. poločase byli domácí mnohem útočnější, ale Janoš v brance Rymic chytal výborně. - V předzápase zvítězili dorostenci S. Rymice nad domácími 1 : 0 brankou M. Kubly. -mh- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXIV/číslo 40 )

Rajnochovice Břest 07.10. NE   4 : 1

Komentář z novin: Hráči S. Prasklice předvedli v Rymicích jednoduchou, ale velmi účelnou hru. Rymice nemají v současné době v útoku hráče, který by uměl proměnit vypracované šance. Prasklice měly výborná křídla, ale především v poli hráče č. 13, který hrál na velkém prostoru. Potěšující je hra dorostu, který porazil soupeře 3 : 0 brankami Železného, Kubly a Czefalvaye. -mh- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXIV/číslo 41 )

. Rymice Dřínov 14.10. NE U Olší 0 : 3

Komentář z novin: Dřínov pokračoval ve vítězném tažení a zvítězil hladce nad domácími, kteří patří mezi slabší celky. Dlouho si nemohli útočníci hostí zastřílet, neproměnili dokonce ani pokutový kop, takže poločas skončil bez branek. Teprve v druhé půli skórovali Laža a J. Večerka 2, čímž si zajistili další důležité body. V předzápase zvítězili dorostenci Dřínova 2:1. Úspěšní byli i žáci Dřínova, kteří porazili OP Prostějov na jejich hřišti 2:1. -mp- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXIV/číslo 42 )

Břest Rataje 21.10. NE   1 : 3

Komentář z novin: V posledním mistrovském utkání domácí svým výkonem zklamali. Hosty z Rymic podcenili a ti naopak svým výkonem mile překvapili. Nechybělo mnoho a mohli si ze Zborovic odvézt aspoň bod. Domácí brankář však zachytal ve vynikající formě. Domácí se snažili porazit Rymice vysokým rozdílem, ale zbytečně dlouho si hráli s míčem na úkor rychlého útoku. Těsná porážka Rymic s vedoucím oddílem tabulky jistě dodá hráčům důvěru. - V předzápase zvítězili domácí dorostenci kontumačně 3:0. -mh- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXIV/číslo 43 )

Branky: Bárta, Přívara

Komentář z novin: V prvním mistrovském zápase se domácí se svými soupeři rozdělili o body. Hosté nastoupili s několikami posilami se zřejmou snahou udělat všechno pro udržení v okresním přeboru. První poločas byl ve znamení převahy domácích, kteří ve 30. min. velmi pěknými brankami Ležáka a Tobolíka vedli. Několika dalších akcí zůstalo nevyužito. Zdálo se, že o utkání je rozhodnuto. Ve II. poločase to však byli hosté, kteří převzali iniciativu a v 75. minutě snížili z penalty Přívarou na 1:2 a za pět minut vyrovnali Bártou. Posledních 20 minut byla hra nervózní a neurovnaná. Obě mužstva se snažila strhnout vítězství na svou stranu. Výsledek je však spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti. Slušně hrané utkání řídil Melichárek. - V předzápase zvítězil dorost domácích nad Rymicemi 4:0 brankami Adamíka 3 a Vostřela. -stp- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXV/číslo 15 )

Branky: Holub, Jurášek

Komentář z novin: V tomto mistrovském utkání okresního přeboru hrála proti sobě dvě poslední mužstva tabulky. Hráči z Počenic hráli v Rymicích pohledný, rychlý fotbal, své akce však nedovedli zakončit, nebo jejich střely zneškodnil dobrý brankář domácích Janoš. Rymice se ujaly vedení ve 22. min. brankou Juráška z nepřímého volného kopu po narávce Holuba. Krátce nato rozhodčí vyloučil domácím Olšu, hosté pilně útočili a zdálo se, že brzy vyrovnají, výsledek však zůstal nezměněn. Začátkem II. poločasu však vzal vítr z plachet Počenicím jejich brankář, který byl vyloučen pro urážku rozhodčího, a tím se síly opět nejméně vyrovnaly. O výsledku rozhodl v 70. min. Holub, který tvrdou střelou pod břevno zvýšil na 2:0. Hosté se snažili o vyrovnání, vynutili si místy převahu, ale jejich úsilí bylo korunováno dvě minuty před koncem utkání jedinou brankou J. Štolfy, který snížil nepříznivý stav na rozdíl branky. - V předzápase zvítězil dorost Počenic nad Rymicemi 3:2. -HF- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXV/číslo 20 )

Branky: Holub, Marek Antonín

Komentář z novin: Pro domácí velmi důležité utkání. V I. poločase měli mírnou převahu, kterou vyjádřili brankami A. Marka a Holuba. Po změně stran to byli naopak hosté, kteří měli více příležitostí k získání aspoň jednoho bodu, ale využili jen jediné. Velmi slušné utkání řídil Uhlíř ze Zahnašovic. - Předzápas dorostu 1:2 pro S. Lubná. -HF- ( zdroj: KROMĚŘÍŽSKÁ Jiskra ročník XXV/číslo 22 )