Úvod » SEZONA 1973-1974 » DOROST

Dorost - utkání okresního přeboru

publikováno 02.08.1973 (aktualizováno 31.03.2020)

 

01. kolo 12. 08. 1973

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
. Rymice Prusinovice 12.08. NE U Olší 0 : 4
             

02. kolo 19. 08. 1973

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

03. kolo 26. 08. 1973

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

04. kolo 02. 09. 1973

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

05. kolo 09. 09. 1973

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

06. kolo 16. 09. 1973

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
. Počenice Rymice 16.09. NE . 2 : 3
             

07. kolo 23. 09. 1973

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

08. kolo 30. 09. 1973

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
. Lubná Rymice 30.09. NE . 0 : 1

Branky: Kubla M.

09. kolo 07. 10. 1973

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
. Rymice Prasklice 07.10. NE U Olší 3 : 0
             
             
             
             
             

Branky: Czefalvaye, Kubla, Železný

10. kolo 14. 10. 1973

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
. Rymice Dřínov 14.10. NE U Olší 1 : 2

11. kolo 21. 10. 1973

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
. Zborovice Rymice 21.10. NE . 3 : 0 kont.
             
             
             
             

12. kolo 07. 04. 1974

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
. Prusinovice Rymice 07.04. NE . 4 : 0
             

13. kolo 14. 04. 1974

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

14. kolo 21. 04. 1974

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

15. kolo 28. 04. 1974

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

16. kolo 05. 05. 1974

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

17. kolo 12. 05. 1974

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
. Rymice Počenice 12.05. NE U Olší 3 : 2
             

18. kolo 19. 05. 1974

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

19. kolo 26. 05. 1974

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
. Rymice Lubná 26.05. NE U Olší 1 : 2

20. kolo 02. 06. 1974

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

21. kolo 09. 06. 1974

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

22. kolo 16. 06. 1974

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
             
             
             
             
             
             

 

 

TABULKA ODEHRANÝCH KOL

OKRESNÍ PŘEBOR

1. Sokol Prusinovice 19 - 0 - 3 74 : 18 38
2. Nářadí Zborovice 14 - 3 - 5 86 : 44 31
3. Sokol Prasklice 13 - 4 - 5 68 : 27 30
4. Sokol Rusava 13 - 4 - 5 54 : 40 30
5. Sokol Dřínov 10 - 3 - 9 38 : 63 23
6. Slavoj Morkovice     8 - 3 - 11 47 : 43 19
7. Sokol Rataje     7 - 5 - 10 36 : 45 19
8. Sokol Rymice     9 - 1 - 12 37 : 48 19
9. Rozkvět Počenice     8 - 2 - 12 34 : 58 18
10. Sokol Lubná     8 - 1 - 13 35 : 40 17
11. Sokol Rajnochovice     5 - 3 - 14 32 : 51 13
12. Sokol Bařice     2 - 3 - 17 24 : 88 7

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 71190
Dnes: 6
Online: 1

Aktualita

Videogalerie
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 01 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz